• Efes Pilsen
    6.9k
    pogledaj tekmu opet i prati samo Petkovica. Uostalom, pogledaj mu heath map na sofi. Popularno je povlacit istu tezu zbog poneke bolikurcine, ali Bruno kad igra onda ga ima po cijelom terenu.
    https://www.sofascore.com/nk-lokomotiva-zagreb-gnk-dinamo-zagreb/HPsWzo
  • xyz
    840


    Petkovića se da istrpiti kad je devetka. Isto tako i Drmića, ali u paru ne izgledaju dobro. Isto je kao u Hajduku Livaja i Kalinić. Za desetku imamo Ivanušeca, Baturina to može, i po meni, bi trebao igrati. S njima dobivamo veću pokretljivost i taktičku disciplinu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kazemo ne mogu zajedno nakon utakmice gdje je Drmic zabio 2 gola, a Petkovic odigrao vrlo dobro. Da mogu bilo bi valjda 4×4?
    Ne vidim razloga zasto ne bi mogli, pitanje je samo kako poslozit ostatak, a imamo igraca bas svakakvih profila. Treba probat razne varijante sto Cacic i radi. No, treba i njemu malo podrske, ako je rekao da Bockaj nije bek i da mu treba lijevi bek onda mu dovedi postenog lijevog beka, a ne da najspremnijeg veznjaka trosi tamo.
  • marcio amoroso
    32.4k
    najspremnijeg veznjaka trosi tamo.Efes Pilsen

    Upravo ovo je žalosno i pokazuje kako mi treniramo. Svima je već i prije nego je došao bilo jasno da će Ljubičić biti naš najspremniji veznjak.

    Ja se stvarno pitam šta ti naši kondicijski treneri rade i kako se trenira? Zašto nam igrači ne mogu biti spremni kao oni u premier ligi? Koji je točno problem? Smiješno je da mi od prvog dana prvenstva kukamo jer ćemo igrati ritam srijeda-nedjelja. Jel moguće da profesionalni nogometaš nema snage da odradi dvije utakmice tjedno.

    Stvarno mislim da Dinamo puno stvari radi dobro, neke čak i odlično, ali fizička sprema je jedna od stvari gdje baš ima puno prostora za napredak i nešto na čemu se mora, ali baš mora raditi.
  • Ali
    1.9k
    Ove teorije kako netko nemoze igrati skupa su bezveze. Dva kvalitetna igraca ce uspjesan trener ukomponirati. Jucer je po mom to bilo odlicno nakom ulaska Drmica. Ona nesebicna peta Petka kad je samo slucajem zapela za koljeno lokcinog stopera je potez utakmice. To pokazuje da nema egoizma nego da disu kao ekipa a to je kljuc da li netko moze ili ne igrati skupa.

    I da slazem se da je prerano za ici djonom na Bockaja i jos par njih, decko zna nogomet definitivno... ak nis drugo ima levacu za traumu ili mirogoj kak bi rekao cro-cop... treba raditi na trci i defanzivi ali to se da popraviti..
  • xyz
    840


    Igrači non-stop imaju po slobodan dan da mogu otići na kupanje. Kad se tako radi kako onda govoriti o fizičkoj spremi i taktičkim varijantama. Pa mi od Bjelice nemamo uigrani prekid. Jučer Lokosi kod poništenog gola nam prodaju elementarnu kombinaciju iz kornera.
  • Olmic
    2.7k
    Ne znam jel tko spomenuo, ali jučer Orša baš ništa odigrao, a time i sigurno neće krenut protiv Škupija..
  • Ali
    1.9k
    Ljudi prva tekma nakon priprema, pa nisu strojevi, svi imaju svoj nacin ulaska u formu... o fizickim kapacitetima treba pricati u krajem rujna.
    Ako tada budu padali trkom ili bude rasla lista popucalih tetiva i misica u studenom. E tada treba mijenjati kondicijske. Do tada treba im dati kredit.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Orsa ce bit bolji kad bude bilo prostora. Nije on igrac za sitne vezove i driblinge. Iskreiraj mu situaciju za udarac i prostor za uletit i on je top. Spikicu isto prostor lezi, a Petko voli gurat u prostor. Sad imamo i Drmica koji trazi svoj dio i to treba ustimat, uigrat. Nerealno je ocekivat da bas sve odmah klapne.
  • Oluja
    3.7k
    ...trazili smo pobjede, nije vazno kako...
    Sto se mene tice nek sve budu na misice i s jedan razlike
  • Jurki
    8.7k
    Bome sam jucer poderal glasnice al je bila bas jebena atmosfera.. da bar mogu cesce na tekme al jbg tak je kak je.
    Kaj se same tekme tice Bombardero je zesca prevara od igraca jer ne mogu razmeti da profi nogometas moze za 3 tjedna nabiti 6 kila viska..treba nam lijevi bek ne sutra nego jucer. A Peri pokazati izlazna vrata.. jbt nije ti ovo Osijek da se mozes zajebavati. Bome nam ga je Bjelko uvalil.. malo kad razmisljam Leovac kakav je sad je space shuttle za Peru. Ne kuzim zakaj se ktc-a tolko kritizira al dobro.. Pojacanja su se pokazala bas kao pojacanja. Ovaj put smo se izvukli al ovo mora bolje.. tek je pocetak sezone mislim da bu to sve kak treba biti
  • The Undertaker
    4.1k
    Bočkaj je dobio točno što je zaslužio i točno što mu treba. Dolaziš na pripreme ekipe koja želi igrati LP potpuno zapušten. Koji propuh u glavi.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne znam jel tko spomenuo, ali jučer Orša baš ništa odigrao, a time i sigurno neće krenut protiv Škupija..Olmic

    Da, Orša je poznat po tome da europske utakmice igra malo lošije.

    Tipičan HNL igrač.
  • Olmic
    2.7k


    Može on igrat kak hoće, ali niti Orša niti nitko nije veći od kluba i može birat tekme.. Trenutno nije za prvih 11,a to ne znači da neće bit..
  • Mali dioničar
    14.2k
    Može on igrat kak hoće, ali niti Orša niti nitko nije veći od kluba i može birat tekme.. Trenutno nije za prvih 11,a to ne znači da neće bit..Olmic

    Tako je, samo je tata Zdravko veći od kluba i najbolje bi bilo da se Orša proda u Forest.

    Ovo je sasvim solidna priprema terena s tvoje strane.

    Najbolji strijelac u povijesti Dinama u Europi treba sjediti na klupi protiv Skhupija nakon što je zabijao hat-trickove Atalanti i Tottenhamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.