• Krizy
    35.4k
    Dinamo novu sezonu otvara protiv Lokomotive, treći put u zadnje 4 godine s ovim protivnikom otvaramo sezonu (pametnom dosta!!!).

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 45 utakmica u HNL-u te ostvarili 36 pobjeda uz 5 neriješenih ishoda i 4 poraza. Gol razlika je 95-29 u Dinamovu korist.
    Kući smo Lokomotivu pobijedili u 20 utakmica te po jednom remizirali i izgubili, uz gol razliku 50-12.

    Zadnju pripremnu utakmicu protiv Ajaxa, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Turbayevskyi - Vranjković, Soldo, Mersinaj, Miličević - Cokaj, Marić - Aliyu, Vasilj, Pivarić - Kulenović
    1. Kakav rezultat očekujete? (93 votes)
        Pobjeda Dinama
        98%
        Neriješeno
          0%
        Pobjeda Lokomotive
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (93 votes)
        Da
        56%
        Ne
        44%
  • NORTE
    9k
    protiv Lokomotive, treći put u zadnje 4 godine s ovim protivnikom otvaramo sezonuKrizy
    Katastrofa.
  • Carrasco
    4k
    Dinamo novu sezonu otvara protiv Lokomotive, treći put u zadnje 4 godine s ovim protivnikom otvaramo sezonu (pametnom dosta!!!).Krizy

    Možeš objasniti pošto sam glup?
  • Crusades1986
    9.6k
    Kak ne kužiš da je htio reć da je sve namješteno i orkestrirano u GNK-ovu korist :roll:
  • Krizy
    35.4k
    Pišu masovno navijači jednoga kluba da stalno otvaramo sezonu s Lokomotivom, kako bi pozitivno ušli u sezonu hehe
  • Neki tip
    19k
    Zadnju pripremnu utakmicu protiv Ajaxa, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Turbayevskyi - Vranjković, Soldo, Mersinaj, Miličević - Cokaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Pivarić - Kulenović
    Krizy

    Nije igrao, ozlijeđen je. Na njegovom mjesto je igrao Vasilj. Nešto s koljenom, ne zna se još težina ozljede, ali vjerojatno neće igrati ni protiv Dinama.
  • Krizy
    35.4k
    Kopirao sam sastav, pa zaboravio ispraviti. Hvala :up:
  • marcio amoroso
    32k
    Pogoditi sastav Dinama je loto. Vjerojatno će još biti odlazaka ove nedjelje ili priprema odlazaka.
    Ja se nadam da će Josip Šutalo dobiti prve minute ove sezone i da će Drmić zabiti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ako se ne varam odma nakon lokomotive igramo drugo pretkolo tako da bi moglo bit i odmaranja, ademi, petko. Nadam se da ce bockaj bit spreman za lokomotivu pa da ljubicic zaigra u sredini
  • bbb medimurje
    2.9k
    Livi
    Rile sutalo ras bockaj
    Misic ljubicic
    Spikic baturina orsic
    Drmic
  • deda
    27.6k
    Ispravljeno.
  • rob ljubavi
    772
    Valjda ne idu svi na more prije petka
  • NitkoBitan
    11.8k
    Valjda ne idu svi na more prije petkarob ljubavi

    Prije ljeta sam si rekao da ne idem na more prije derbija, pa sada kazem odgledat cu Loksu i vec imam u glavi kad vec gledam Loksu zasto ne i Shkupi haha. Godisnja se treba maksimalno iskoristit :cool:
  • InatiseSlavonijo
    459
    Vi što idete na zapad, imam godišnju za sjever ali idem sa ženom i djecom na zapad ovu tekmu. Kakve su kontrole na ulazu i jel se može provući na ulaznicu od djeteta :grin:
  • deda
    27.6k
    Nemaš garancije, ali na ovim manjim tekmama znaju bit manje strogi. Inače i ja vodim ženu i kćer u petak. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.