• LovroZG
    1.3k
    Super je šta smo okrenuli 0:2 i šta je Čačić neke stvari na vrijeme promijenio, al moram priznat da mi se tu prije svega ne sviđaju obrasci koji nam se već duže vrijeme ponavljaju. Nama je skoro cijelo drugo poluvrijeme bilo jedna velka crna rupa di nismo mogli niš iskreirat, a obrana nam je opet bila iznenađena visokim pressingom i igračem poput Aliyua koji bi uz napadača trebo bit jedina prijetnja protivnika.

Može se naravno još podić razina igre, al zasad nema razloga za zadovoljstvo. Sljedeće tri tekme su protiv Škupija i Slavena, to je dobra prilika za dizanje forme i ispravljanje grešaka jer ćemo se u suprotnom opet mučit u HNL-u.
  • Captain America
    14k
    Imo sam dogovor s ekipom od prije pa nisam gledo, nisam ni golove još vidio, al ono o čem ste pričali zadnjih dana kako se dinamovština polako vraća sam vidio i večeras. Frend koji me pitao prije 3 godine gdje se uopće kupuju karte je Menalov gol proslavio više nego ja i usput me pitao da odemo na Hajduk.

Poseban pozdrav Menalovim kritičarima, radi se o izuzetno zahvalnom igraču svjesnom svojih limita koji neće raditi probleme zbog manje minutaže. Svaka ozbiljna ekipa treba takvog igrača/e u rotaciji.

Ovo je bila ozbiljna opomena igračima, nadam se da će se skulirat do utorka.
  • blackbully
    4.4k

Za Bockaja se ne cudim, ali Ademi je uz njega najlosije ocijenjen sa 5.8

Drmic zasluzeno najbolju ocjenu 8.6
  • Dinamosaur
    975
    postava je bila prilično logična.. druga je stvar što se pokazalo, ali to je i Čačić odmah skužio).Neki tip sa Zapada

Slucaj_Bockaj;Prilicno nelogicno ubaciti nespremnog igraca u prvih 11!

Na poluvremenu protiv ajduka je izasao prvi na zagrijavanje. Laganini trckaranje. Dosli su za par minuta Orsa pa i Menalo. Kad su krenuli pored njega u sprintu gore-dole -izgledali su ko avioni,a jadni Pero hoda istom trasom kao da vuce 2 vrece pijeska za sobom, simo-tamo istim tempom i tako do kraja tekme. Cijelo vrijeme bio i pomocni trener uz njih/njega. Kakva je tu logika kod Cacica?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Drmić krenuo jako. :strong:
    Bočkaj zamijenjen tak rano, nije dobro ni za njega mi za nas.
    Super preokret, ali molim što manje ovakvih tekmi. :)
  • Neki tip
    19.4k
    Slucaj_Bockaj;Prilicno nelogicno ubaciti nespremnog igraca u prvih 11!Dinamosaur

98% nas je bilo uvjereno da ćemo dobiti, većina u hendikep pobjedu..

Čačić je u najavi rekao da Bočkaj nije dovoljno spreman, ali da ga mora kroz utakmice vraćati u formu jer računa na njega. Velim, pokazalo se da je to bila pogrešna odluka, ali nitko nije mislio da će Loksa biti opet baš takav problem.. Iz perspektive UOČI utakmice postava je imala smisla. Tijek utakmice je to demantirao, ali to je drugi par rukava. Brzo je, stoga, i reagirao.

Ma da se razumijemo, ne pada mi na pamet u cipele Čačićevog odvjetnika, a Bočkaja bih masno kaznio za tih masnih 6 kila viška koje je donio, naglo skidao pa je sad u k..cu.

Samo velim da ak vec racunas na igrača, naravno da ga pokusavas vratit kroz tekme protiv nominalno slabijih protivnika.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Netko napisao da Petko nije sudjelovao u obrani..pa on i je više nazad nego što bi trebao. On sudjeluje u obrani više od bilo kojeg napadača u hnl-u.
  • mniokl
    254
    Petko jucer odlican sto se trke tice,bas se vidi da je laganiji.Mislim da je skinuo nekoliko kila.Nije jos u onim najboljim izdanjima sto se tice duela jer je izgubio puno previse duela od Solde.
  • Slavonac
    383
    volim kad pobijedimo i otvorim neki portal i citam komentare :joke: ...ne znam kako je drugima ali ja gustam kad su "neki" (znamo tko) na rubu zivcanog ili sracnog dok dinamo odnosi sva tri boda...
  • xyz
    840

Pogledaj tekmu još jednom pa ćeš vidjeti to sudjelovanje u obrani. U drugom poluvremenu, kad Lokosi imaju posjed, isprati kako je momčad podijeljena na 8 igrača u bloku i 2 koji ništa ne rade. A onda pogledaj Kulenovića kako brani linije dodavanja i ima svoj prostor djelovanja kad su u obrani. Ogromna razlika. Ne tvrdim da je Kulenović nogometno ista klasa kao Petković i Drmić, ali ima karakteristike koje napadač u modernom nogometu mora imati. Ja mislim da se i Petković i Drmić mogu djelomično tome prilagoditi, ali to treba vježbati na treningu, a ne da igrači imaju svaka dva dana po slobodan dan.
    Dvije pobjede na startu su upisane i to je važno, ali treba reći da se igralo na domaćem terenu protiv protivnika koji su po svemu inferiorniji, a to se nije baš osjećalo na terenu, osim protiv Hajduka drugo poluvrijeme.