• Gelipter
    3.5k
    Vađenje svega iz torbice i džepova kaj je normalno i onda izuvanje, "sistematično" pipanje, otkopčavanje gumba i šlica na hlačama i tu je frajer krenuo gurat ruku u gaće kao da nađe upaljač "koji skrivam" i na to puknem i krenem se derat onda se zaustavio i rekao da sam jako prgav i da sam radim probleme pa se prišuljao murjak koji je neke podatke tražio od njega pa sam prošao.
    P. S. Neki su pitali pa sam pojasnio, ali ako ovoj vrsti opisa nije mjesto na forumu slobodno izbrišite.
  • Tom vg
    1k
    Koji kurac?!
  • SAS1987
    13.5k
    otkopčavanje gumba i šlica na hlačama i tu je frajer krenuo gurat ruku u gaćeGelipter

    Nemoj ovo pisati javno jer ce nam početi lgbtq+ hodati na sjever.

    Sad ozbiljno... Ak je ovo istina onda je to civilizacijski minimum i prije ili kasnije ce doci do sukoba sa njima...
  • Gelipter
    3.5k
    za sad su lgbtiq samo određeni redari izgleda. Mislim na svašta sam navikao prilikom ulaza, ali ovo jučer je baš bilo malo je reći pretjerano. Isprike još jednom na ovom malom offtopicu budući da je sama utakmica bila taman kak treba kaj se ostalog tiče.
  • Keyser Soze
    8.2k
    To je tema o kojoj se apsolutno treba raspravljati i upozoriti, makar kvarilo idilu oko svega ostalog. Godinama smo tretirani kao građani drugog reda, mi smo navikli na to (iako je ovo jučer bilo previše i za neke od nas), ali ovo je dovoljno da nekog ko prvi put dođe na tekmu udalji od Maksimira na duži period.
  • unikatni
    20
    Samo im zube pokazat,drugacije se oni ponasaju kad se ljudi nedaju jebati
  • Gelipter
    3.5k
    ma slažem se ja s tobom, ali baš nisam htio da ispadne moj upis kao neka antireklama za odlaske na sjever ili kmečanje, neg je netko spomenuo pretres pa sam se sjetio tog događaja od jučer. Jbg, sve nas je više na sjeveru ponovno pa se već i krajem prošle sezone vidjelo da se neki trude da se te brojke smanje. Kod mene je otpor samo veći i nema toga zbog kojeg bih odustao, ali sigurno ima i onih koje bi ovak nekaj ohladilo od odlazaka na sjever pogotovo ak su prvi put došli. Muku muče...
  • Dino
    2.2k
    Kod mene je otpor samo većiGelipter

    Tak je! Ne smije se dozvolit da tortura bude razlog nedolaska. Svi doc ranije na tekmu i bit spremni na sve!
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Često na manjim tekmama je skidanje tenisica, neke druge neugodnosti nisam dozivio , na Hajduku i europskim baš i ne kad je puna tribina jer bi nastao kolaps a na manjim vise nego redovito izuvanje...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Znači ak će nas na svakoj bit kao na Europi i derbijima više neće bit problema :smile:
  • Bosna86
    11.6k
    Čitajući ove komentare, čovjek bi pomislio tko zna sta… Došao pola h ranije, sekunde nisam čekao, pretres obavio za pola minute…

    ak će nas na svakoj bit kao na Europi i derbijima više neće bit problemanamodi grebza

    Suština
  • immerwieder
    1.2k
    da li ima negdje podatak koliko su momčadi jučer pretrčale
  • Mrvica
    3.3k
    Kad god sam išao na tekmu iskreno nisam imao nekakvih posebnih pretresa. Dobro bilo je skidanje tenisica i vađenje svega iz džepova. Ali brate ako ti otkopčava hlače i gura ruku unutra to je već debilizam teški i mislim da bi također pukao. Takve stvari su definitivno nedopustive. Shvaćam da u nama vide prijetnju i građane drugog reda, ali stari moj to već prelazi sve granice
  • dzg717
    947
    Kad će sažeci?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.