• Jaro
    5.6k
    Stvarno se nadam da ce ovaj decko ostvariti transfer i spasiti karijeru... U "braku" s Dinamom i njegovim trenerima, on je teska zrtva obiteljskog nasilja...
  • Kreten
    84
    Moharrami se ozljedio, a nabavili smo lijevog beka, mislim da bi se Ljubičić mogao sad prebaciti na desnu stranu.
  • Jurki
    8.7k
    Moharrami se ozljedio, a nabavili smo lijevog beka, mislim da bi se Ljubičić mogao sad prebaciti na desnu stranu.Kreten

    Daj zbrisi taj post kaj ne to netko procital i palo nekome to na pamet.
  • BBBaranja
    1.9k
    Ljubo ce ostat lijevo,a Ogi koji je to igrao i u Japanu ce desno..
  • crohnl
    29
    Jadan Ljubo je trenutno 6. veznjak kod nas

    Unistili smo ga
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Ne znam je li istina da odlazi, ali kako god, hvala Ljubo!

    Neću razglabati o tome je li ovo dobar potez, gubimo li puno i slično, nije trenutak za to. Uvijek pamtim sretne dane, pa ćemo tako u srcu i memoarima zauvijek imati jebačku tekmu protiv Chelsea i onu loptu na Petka, sve ostalo je lijepa povijest.

    Hvala i za gol grčkim smećarima za 0-2 i potpunu ekstazu, i uvjeravanje da smo u tom trenutku zadovoljili poetsku pravdu. U nekom paralelnom svemiru i Dinamu bi to bio gol vrijedan barem Europske lige, ali ovaj put nije bilo suđeno.

    Možda ga nećemo pamtiti po nekim vrhunskim izvedbama, jer jebi ga, nije igrao na relevantnoj poziciji, ali srce i maksimum na terenu mu se nikad neće zaboraviti!
  • Keyser Soze
    8.1k
    Najbolja utakmica mu je bila protiv Chelsea na Maksimiru, životom se borio da ne primimo gol.
  • Captain America
    13.9k
    Zaboravljate i Milan na Maksimiru i što je radio u prvom djelu do nesretnog gola i raspada.
  • Dudu 9
    151

    I protiv Salzubrga, isto na Maksimiru, kada je zabio gol za izjednjačenje.
  • dzg7
    267
    Pa jel moguće i on od svih klubova u aek a i ova uprava kad mislis da nemre vise iznenadit oni posluju sa aekom koja sprdnja :vomit:
  • cibona
    1.4k
    Neizmjerno sam tuzan, razocaran i bijesan na upravu... Ljubo popisaj se po hejterima, pokazi da si s razlogom dosao u dinamo. Zao mi je sto nisi imao prilike pokazati svoj puni potencijal, ali ti nisi za to kriv. Zasluzio si dozivotni respekt od mene i iskreno ti zelim svu srecu u daljnoj karijeri.
  • Krizy
    36.2k
    Loš klub, solidan iznos za igrača koji nije standardan.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Kuzim kaj zeli otic iz kluba kad ga su ga 3 razlicita trenera gurala na neprirodnu poziciju, al di u AEK nakon svega. Pa nije ni gluh ni slijep da nije vidio kakav je to prljav klub sa odvratnim navijacima.

    Kakva uboga profesionalnost, neke granice ipak moraju postojat. Kako da mu zazelim srecu kad zelim tom klubu da propadne ko zeton za lunapark.
  • Maki2
    449
    Ne solidna, nego odlicna cifra za igraca koji vise nije toliko mlad kao kad je dosao, a nije ni napredovao u igrackom smislu. Prvi dio stoji.
  • Mihaljević
    8.1k
    Platili smo ga 2.5M€ + plaće za ove tri godine sigurno se tu negdje proteže do 4M€ , prodaju ga za 4M€, znači sa Ljubom ni luk jeli ni luk mirisali... Profit 0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet