• marcio amoroso
    32.2k
    O Ljubičiću možete nastaviti na ovoj temi.
  • Teofil Kateran
    852
    Unatoč skrivljenom penalu jučer mi se Ljubo posebno svidio zbog stalnog truda, trčanja i stalnog pritiskanja, izlazio je u više navrata pritisnuti Stankovića i unatoč tome što nekad mlitavo primi ili doda smatram da se njegov jučerašnji trud i zalaganje treba pohvaliti.
  • miro
    3.1k
    Ljubo se polako opet privikava na svoju prirodnu poziciju. Mogao bi on Ademijevu ulogu igrat
  • Joey Barton
    255
    Njegove fizikalije još jednom neupitne, ima odličnu moć ponavljanja, radi jeben presing i vrlo lako može biti novi Ademi. Mora definitivno popraviti primanje lopte jer se nekako uvijek odbije od njega pa mora dodatno trčati za loptom ili izgubi loptu pa ide po automatici klizeći start. Jedan od igrača koji ostavlja srce na terenu i svoje mane nadoknađuje kroz borbenost.
  • runtothehills
    382
    Jučer školski ušao u prostor i zabio gol za trenutnih 2:0. Kao što rekoh puno puta, nama Ljubo na prirodnoj poziciji je najveći “ulazni” transfer ove godine.
  • luka modic
    608
    Ljubicic je dobar igrač ali mora popravit primanje a i duel igru,ne može se igrat zadnjeg veznog a da ne dobivas duele rame u rame ali u svakom slučaju puno bolja je opcija u vezi već na beku,ima dobar osjećaj za prostor i ubacivanje iz drugog plana,te dobru borbenost
  • Zagi
    5k
    Loš igrač je loš na svakoj poziciji.
  • Patak
    2.2k
    Kak je sad.odjednom loš a bio je dio jedne od najboljih Dinamovih momčadi ikad?
  • cibona
    1.4k
    Ljubicic je u svim utakmicama ove sezone odigrao solidno, ako ne i odlicno kada je igrao svoju PRIRODNU poziciju.

    Pomalo se zaboravlja kombinacija njega i petkovica za 2-0 protiv AEK-a. Fenomenalno. A i protiv rudesa je zasluzan za prva 2 gola dinama i direktno je sudjelovao u zacetku akcije. Ja bih rekao da je ove sezone ljubo odigrao 3-4 utakmice u vezi i evo ja se ovako napamet sjecam 2 koje je odlicno odigrao. S druge strane, na LB je ove sezone odigrao 15ak utakmica i na zalost sve gore od goreg.

    A za jakirove fanove evo jos jedan podsjednik. Njegova PRVA odluka odkad je trener dinama, znaci nakon samo 3 dana na klupi bila je ta sto je mihu izbacio iz prvih 11, a ljubicica vratio na LB. Ne mozes mi reci da je jakir u ta tri dana koliko je bio trener dinama vidio da je miha nezahvalan i bahat igrac. Itom odlukom dinamo se DIREKTNO oslabio na 2 pozicije. U vezi smo izgubili ljubicica, jedinog igraca koji ima brzinu i uveli tromog bulata koji jedini zna pucati slobodnjake, a na LB smo vratili igraca za kojeg je svaki neuki promatrac znao da NE ZNA pokriti tu poziciju.
  • Orc123
    5.1k
    potpisujem sve kolega!
  • badjibadara
    1.7k
    A za jakirove fanove evo jos jedan podsjednik.cibona

    E to mi nije jasno. Čime je točno zaslužio tolike fanove? Vidim da se lome koplja na sve strane, ali dosta ih ne sumnja u njegovu stručnost, nego u kvalitet ekipe.
  • DiddyGuela
    941
    Doktor Ljubo jucer.

    Acc. passes 32/52 (62%)
    Possession lost 25
    Aerial duels (won) 3 (0)
    Ground duels (won) 5 (2)

    Brutalan igrac, veselim se njegovim nastupima u veznom redu nakon sto dovedemo 35427898. lijevog beka u zadnjih par sezona. Ljubo to kad poveze, brate ima da padne sofascore.
  • The Undertaker
    4k
    Nadam se da ste tako strogi i prema sebi kad nešto zajebete. Loša utakmica pa što sad.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Nismo te zaboravili dragi naš Ljubo :heart:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Bude on opet igrao na lijevom beku bez obzira na sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet