• Krizy
    35.4k
    Ja mislio Sammirov rođak :razz:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Opa, kao da je potpisao za Miami. :D
  • plavi67
    920
    nisam ga prepoznao
  • Majki2111
    2.6k
    Imam osjećaj da dečko stalno igra. Ne staje. Bilo veza bilo bek, uvijek je tu. Dojam mi je da je uz bok Mišiću I Liviju po minutama, ali nije. 400 minuta manje od Mišića. 29/33 utakmica je krenuo od prve prošle sezone po Sofi.
  • San Lorenzo
    11k
    Isti problem u Rapidu, frapantno loš postotak točnih dodavanja za veznog igračaZagi

    Ljubo je veznjak koji u većini slučajeva traži okomiti, high risk, high reward pas, otud i loš postotak točnih dodavanja...ali, nebitno, Ljubičić ili Mišić su nam najmanji problemi...
  • Zagi
    4.9k
    Pusti ti to frende. Lik traži okomitost ali fula puno više nego pogodi.
    Posljedice smo vidjeli jučer.
    To se tak ne dela.
  • San Lorenzo
    11k

    Da pogodi više nego što fula, onda se ne bi Real zamarao Bellinghamom nego bi nama besplatno uzeo Ljubu uz postotak od iduće prodaje.
  • Zagi
    4.9k
    Ipak postoji razlika jel pogodiš 50, 60 ili 85% i protiv kojeg intenziteta presinga itd.
    Da mi ne možemo bolje ne prihvačam.
    Uostalom, izbaciti će ga čak i Bulat vrlo brzo iz prve.
  • hardek
    1.4k
    Ljubicic je super igrač kad je lopta na protivnickoj polovici, otvara se, daje loptu i napada prostor iz drugog plana. Problem je kada se od njega očekuje da sudjeluje u izgradnji napada jer je tehnički limitiran za to. Možda nebi bilo loše spustiti Baturinu niže i gurnut Ljubu bliže Petkoviću za uzvrat.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ljubo ove sezone ima 87% točnih dodavanja
    Za usporedbu, Mišić ima 88%

    Izgleda malo nezgrapno i nesigurno s loptom... ali snalazi se...
  • hardek
    1.4k
    Ovakvi podaci u Dinamu ne znače baš previše kada se 98% lige grčevito brani sa 11 igrača a Dinamo valja loptu okolo na protivničkoj polovici. Po eye-testu se vidi da ne funkcionira dobro pod pritiskom u situaciji gdje se gradi napad
  • Droljo
    4.8k
    ne funkcionira dobro pod pritiskom u situaciji gdje se gradi napadhardek

    Ni ne treba. On mora biti iza sa mišićem i nek igru stvaraju mišić, baturina i krila...
  • austrijanac
    2.6k
    Raspisali ste se o Ljubi na ovoj temi kao da je glavni nas problem i najlosiji igrac. Lik je dosao kao jedan od najboljih igraca austrijske lige i kao igrac koji je protiv nas dominirao.

    Jucer prvo poluvrijeme maestralno za igraca kakav je on, jer on nije Misic nit ce to ikad bit.

    Ali opet da, nit je on nas problem nit se za njega treba brinut.
  • Droljo
    4.8k
    Treba ljubi kontinuitet na poziciji u vezi. Sistem, uigranost itd. Svi odmah budu bolji
  • Zagi
    4.9k
    Dobro , koliki je taj period aklimatizacije?
    Kao da je lik slomio nogu , a ne imao gotovo 100% minutažu prošle sezone. Da , na drugoj poziciji ali svejedno. Igrao je...

    Koliko dugo će trebati da podvučemo crtu jel zaslužuje biti u prvoj ili ne?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet