• Eduardo
    16.8k
    DATUM ROĐENJA: 14.07.1999.
    MJESTO ROĐENJA: Beč (Austrija)
    VISINA: 178cm
    BIVŠI KLUBOVI: SKN St. Pölten, Rapid Vienna
    POZICIJA: Vezni igrač
    BROJ: #14





    l4e717wgb5q1cjkg.jpg

    pnvpk4l81w1cnjnh.jpg

    yven25xevblr8ni3.jpg

    veu9q6l2plcu959f.jpg
  • Infinity
    14.9k
    Koliku smo odstetu platili?
  • Nino Bule
    10.7k

    Dvije cifre su se vrtile, austrijanci su prenosili da se radi o 2.5 mil eura, a nasi da je 1.5 mil
  • Infinity
    14.9k
    Znaci tu negdje oko dva milijuna. Toliko smo dali i za Misica koji je kao i ovaj igrac sredine terena.

    Ja ga osobno nisam nikad gledao, osim protiv nas. Tad ga nisam nesto upamtio, al ja sam tip koji dan nakon utakmice vec ne zna tko je bio najbolji igrac na terenu, osim ako se nisam fokusirao da pratim nekoga :rofl:

    Nadam se da ce nam biti pojacanje. Ovako po imenima, on i Drmic super zvuce za pocetak prijelaznog roka.
  • Nino Bule
    10.7k

    Optimizam budi sto su navijaci rapida nesretni sto je otisao i da ga se tako brzo prodalo nakon samo jedne sezone.
  • Markelo
    2.3k
    Šta Los kaže za Ljubičića
    msxfcz4rpi8t2ehr.jpg
  • De Oliveira
    817
    Jos jedan igrac sa normalnim brojem na ledjima. Dobro dosao zemljace.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    dobra kupovina, moram priznati da me se dojmio u utakmicama sa dinamom.
    lagao bih kad bi rekao da sam pratio utakmice rapida iz beča, al ono...valjda u klubu jesu.
    uostalom, nije rapid nekakav žnj klub pa da im je standardni igrač nekakva prevara.

    dečko sigurno ima kvalitete, pitanje je samo kako će se uklopiti.
  • Dinamosaur
    900
    Protiv hajduka sam ga gledao prvi put uzivo i bez obzira kaj nije igrao svoju poziciju(igrao beka a ne vezu)-prvo mi kroz glavu prosla legendarna izjava Ivice Kostelica o Janici. Znaci..

    Ovaj mali je siguran ko proljev!
  • SAS1987
    13k
    Igrač s takvom kosom nikad nije bio loš igrač.

    Ljubičić će biti top igrač, obožavam kako se brzo rješava lopte.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Treba mu dat poziv u nas U21 dok ga Ragnick ne zakapari.
    Ima tek jednu U21 Tekmu za Austriju

    Ispravak: ima i dvije tekme za nasu U20 pod Jarnijem 2019 Godine
  • plavi67
    920
    također zadovoljan viđenim, prva tekma u novom klubu i to derbi znači max. pritisak i odradio bez greške, dapače iznad očekivanja, bravo mali samo tako i dalje se bori za dinamov grb do posljednje kapi znoja
  • Mali Zeus
    8.7k
    Daje sve od sebe, ostavlja srce na terenu, odigrao jako dobru tekmu u subotu, pravodoban u obrani, aktivan u napadu, za prvu tekmu sve 5. Ono što mi se sviđa je da je tip igrača koji će uvijek ostaviti 100 posto od sebe i da će uvijek među prvima uletiti raznim Grgićima i ostalim prznicama kad se bahate po terenu.
  • nemapredaje
    1.9k
    Sve navedeno potpisujem, i baš zbog toga ga se mora maknuti s lijevog beka. Predobar je igrač da bi ga se žrtvovalo na toj poziciji.
  • miro
    2.9k
    doslovno bih stavio KTCa na lijevog beka, samo da mali igra u vezi
  • Mrvica
    2.9k
    Ono šta je odigrao na lijevom beku, uletit u vatru i to odmah prva utakmica derbi stvarno svaka čast na odigranom! Izgleda mi kao da će biti vrhunsko pojačanje, igra sa srcem i samo se nadam da će igrati u vezi jer će sigurno pokazati još više. Sve u svemu ono šta sam gledao do sad, sviđa mi se definitivno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet