• Jurki
    8.8k
    Stoji da Bara ne smije javno pritiskati klub i krojiti sastav i sportsku politiku.
    Međutim u ovoj situaciji je u pravu.
    Gledajuci zadnje dvije sezone mi smo isprofilirali 2 (dva) igraca za prvu momcad. Baturinu i Šutala.
    A puna su nam usta nogometne skole i hrpe talenata.
    Imas rijeseno prvenstvo. Guraj klince u igru. Pa taman da se i neki kiksevi dese.
    Pocetkom sljedece sezone nebu prilike ni vremena gurati ih, a klinci nece napredovati.
    Ne mogu vjerovati da klinci koji se vrte oko prve momcadi ne mogu odigrati pola sata u nekoj nebitnoj utakmici.
    Zakaj je jedan Menalo (kojeg bi ja transferiral u ljeto) i koji je limitiran igrac ispred jednog Rukavine u kojeg se svi kunu kakav je talenat?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, al kako mu nije jasno da radi kontraproduktivno jer da sam ja trener, sad bi bio još manje naklonjen da ga stavim u igru jer neću pokazati da je dosta da menadžeri u javnosti zakmeče da bi njihovi igrači igrali. Da ne govorim unutar momčadi koliko tako neke ideje mogu biti toksične.
  • Jurki
    8.8k
    Zato bi se Cacic trebal maknuti i da u tom pogledu krenemo od nule.
    Pa da novi trener nebu imal taj teret na leđima.
    Ima rezultat, ali covjece Bozji ekipa ti godinu dana nije napredovala nista. Ni milimetra.
    Igra se na dan, inspiraciju, voljni moment i individualnu kvalitetu.
    Uigranih akcija nema. Plana B nema.
    Mozes napraviti 5 zamjena, napravis 2..
    dojma sam da bi Cacic htel imati u rosteru 13 igraca i to je to.
  • mokoxax468
    378
    Ove amplitude oko Čačića su fenomen. Kada je pobjeda, to se uvijek svede na voljni moment i individualnu kvalitetu. Pa gdje je bio taj voljni moment kod Krznara ili Kopića? Zašto tada to nije bilo dovoljno za pobjede?
    Tip ima 2 PORAZA čitavu sezonu, najbolji ulazak u prvenstvo, kvalifikaciju u Ligu Prvaka, no eto, treba ići. Samo čekam da netko još ubaci riječ automatizam ili strani trener
  • Jaro
    5.7k
    a bas automatizam najcesce spominjan kod rastavljanja tovara na proste faktore... Cacic je, kao i Dalic limitiran trener, ali jbg, ima rezultat i bok. A slozit cemo se, rezultat je glavni cilj u profi sportu. Cacic ima 2 ulaska u LP, sad vec nekoliko naslova prvaka, Dalic ima srebro i broncu sa SP + FF Lige nacija, dok nama ostaje laprdanje po forumu...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Koliko vidim Bara je od malog Rukavine agent, tu svaka prica staje. Nema on kaj komentirat dal njegov igrac igra ili ne igra u prvoj postavi Dinama (ili uopce), a pogotovo ne javno. Mi cemo njegove igrace promovirat a sportski rezultat ko jbe, to su te njegove strategije. Agent se ne smije mjesat u trenerov posao (kakav god bio taj trener), tocka.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Reći da, među ostali, Čačić nema automatizme u igri može reći samo netko tko ne gleda tekme ili ne gleda pozorno.
    Ja mu isto neke stvari zamjeram, poglavito se to odnosi na Europu, ali kak je već rečeno ima rezultat, ima i igru, kad zavrnemo čavao jebeni smo, samo je problem da osciliramo. Ali ponavljam, famozni automatizmi u igri, pa protiv Hajduka se činilo da svaki igrač u svakom trenu zna di mu je suigrač.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Sve je to ok,ali kad covjek jednostavno odaje dojam samo da je uc u ligu prvaka i to je dovoljno. Imam osjecaj da je zadovoljan time i da ga ne zanima prolazak dalje nego ako se slucajno dogodi to je to. Kad ces od Cacica cut da ide na noge Atalanti ili slicnima i da kaze idemo tamo dobit utakmicu i pribliziti se prolasku grupe i proljecu u Europi?
    A svaki imalo ozbiljan trener ce sa Dinamom uzet prvenstvo ali naglasavam ozbiljan trener ne sarlatan kao Kopic koji nema autoritet ni znanje da upravlja ovim deckima.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus
    Sve je to ok,ali kad covjek jednostavno odaje dojam samo da je uc u ligu prvaka i to je dovoljno. Imam osjecaj da je zadovoljan time i da ga ne zanima prolazak dalje nego ako se slucajno dogodi to je to. Kad ces od Cacica cut da ide na noge Atalanti ili slicnima i da kaze idemo tamo dobit utakmicu i pribliziti se prolasku grupe i proljecu u Europi?
    BBB Mataa998

    Zato sam i napisao da mi se neke stvari u europskoj kampanji nisu svidjele, poput priče o školi koju prolazimo, nedostatka ambicije i ne ubacivanja igrača na vrijeme kad je gorilo u tekmama.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Se meni čini ili je ovo tekst o ničemu, tj. sve neka nagađanja pa na temelju toga zaključci.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Bas zbog njegove europske avanture sam za to da Dinamo preuzme Bjelica jer je pokazao da u jednom prijelaznom roku moze ciljano dovesti pojacanja i napraviti ekipu za velike domete a mislim da bi u suradnji sa Simicem perfektno funkcionirao. Da je tezak karakter jest sigurno i provjereno ali da zna svoj posao i to je isto dokazano i provjereno.
  • Zagi
    5.2k
    Možda Bjelica može ciljano ukazati na koja mjesta u momčadi trebaju pojačanja ali nakon epizode u Osijeku nebih ga pustio ni blizu funkcije dovođenja istih.
  • Jaro
    5.7k
    Ma recikliranje nema smisla nikakvog... Bjelic je svoje u dinamu odradio i bok. Pa nije on jedini trener u svemiru. Al ionako dok Cacic ima rezultate nema smisla pricati o promjenama...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mislim da je bitniji tip igraca u slucaju Bjelice. Orsic je direktan, radno krilo, Sunjic motorican igrac, Petkovic i Budimir centarfori sposobni pritisnut i zadrzat loptu itd. Vec samom cinjenicom da je Cacic trazio krilo za kombinatoriku nakon odlaska Orsica ukazuje na promjenu kursa. Meni se to, iskreno, ne svida. Previse pimplera i igra se sporo do jaja. Simic hoce RBS style i sad ce bit zanimljivo kako ce to pomirit ili nece.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.