• Nino Bule
    11.3k

    Pesimisticna prognoza nije da dinamo uđe u el, nego kl, el je ocekivana/realna razina, skupine LP cemo gledat vjerovatno dvije od pet godina, u ovakvom formatu, nemam pojma sta donose promjene ali to svakako nema veze sa sljedecom sezonom
  • Ludovic IX
    5.2k
    Pesimistična po pitanju prihoda. Jer El i lp su nebo i zemlja po prihodima.
  • jp23
    2.2k
    Ako Šutalo odlazi, ja bih ponudio novi ugovor Theu, ali smanjeni, gdje mu plaća primarno ovisi o broju nastupa (različito ovisno o tome starta li utakmicu, ili bude na klupi) i dakako plasmanu u LP/EL/KL.

    Smatram da može puno doprinijeti u razvoju naših mlađih stopera (Gurlica, Perković), a dosad je sve odrađivao maksimalno profesionalno.
  • pencilneck
    638
    Ako Dinamo uđe u EL preko play-offa LP i na račun toga uzme bonus od 5 mil EUR, od EL može zaraditi vrlo pristojan novac. Na razini 15 mil. EUR sve skupa, pa i više, ovisno koliko daleko se stigne i koliko bodova se uzme.
  • The Undertaker
    4k
    U skladu sa dosadašnjom transfer politikom, mi ćemo vratiti Dilavera. Po meni, čeka nas rekonstrukcija ekipe u najgore vrijeme i nisam baš siguran da su Čačić i Šimić pravi ljudi za taj posao. Međutim, zaslužuju da ih se pusti da odrade posao pa da ih sudimo po djelima,.
  • Captain America
    13.4k
    Stranice tipa “Volim Dinamo” će bit naš pandan “doli udruga naš hajduk”Mlađi referent

    Uhvatila se sad jastog bojna i nas :lol:
  • Jaro
    5.4k
    Opet Bara gura Rukavinu kroz novine... nije bio tak glasan dok je ratta drmao u klubu...
  • Mlađi referent
    10.4k
    nije bio tak glasan dok je ratta drmao u klubuJaro

    Nije, ali kritika je skroz na mjestu osim onog dijela “volio bi da mi objasne”. Nema kaj ko tebi objašnjavat.

    Ovaj način odnosa prema mladima je jako loš
  • marcio amoroso
    32.1k
    U biti je čovjek u pravu iako sam alergičan na menadžere.
  • Nino Bule
    11.3k
    Malo on previse komentira dinamo, ovo mu je sad valjda drugi put u mjesec dana, ne znam prati li on vijesti ali u dinamu se nije znalo tko donosi odluke do prije par dana i jucer je imenovana potpuno nova uprava, trebat ce malo vremena da se provedu ideje nove vlasti tako da te "ne znam sta rade u dinamu" price su mi gluposti.

    Kritizirat konkretno antu cacica podrzavam potpuno, ne koristi 5 zamjena iz samo njemu poznatog razloga i premalo daje minuta klincima u komotnoj situaciji na tablici,ali meni se cini da bari nije meta cacic nego opcenito radi pritisak na klub. Neki dan u inkubatoru antolic govori da od odlaska mamica u bih, najvece transfere je prakticki ispregovarao andy bara, bio je naravno menadzer tih igraca ali po antolicevoj izjavi cini se da je imao i vecu ulogu od toga. Sve ovo pisem jer za ove izjave nismo publika samo mi nego ima i poruku za ljude u klubu, ne mislim da zeli poziciju ili nesto takvo ali ocito cilja da su njegovih 4,5 igraca opet glavni eksponati kluba i da je on vise ukljucen a cacic i trenutno stanje mu mozda mrsi planove.
  • Jaro
    5.4k
    yep... tocno tak sam i ja procitao ovo...
  • Papastrumf
    9.5k

    Kao sto Marcio veli, alergican sam na menađere i njihovo guranje igraca, ali ne vidim logicnog objasnjenja za ne davanje minuta Rukavini jucer. Vec si bezbroj puta krenuo s Bockajem i vidis da ne ide, a uz to imas 12 bodova prednosti i utakmicu manje.
    I onda jos vadis tog Bockaja i umjesto da mu bar das tih 15 min, stavljas Menala na postavljenu obranu i to na suprotnu stranu od one koje igra.
    Lik je bas tvrdoglava mazga.
  • Herñan Crespo
    79
    Antolic je istinu i rekao, pa nije mamic u kontaktu sa leipziigom ili real madridom. Bara dobiva pozive i raspituju se oko igraca. Svidjale so to nekome ili ne to je cinjenica.
  • Mali dioničar
    14k
    Rukavina ima Ugovor s Dinamom do 2028. Bara se spominje kao osoba koja upravlja hrvatskim drugoligašem Kustošijom i kao takav ne bi smio biti i agent igračima.

    Tako da bih ga ja lagano ignorirao. Kako je pred koji mjesec Ugovor do 2028. za Rukavinu bio dobar potez iz igračeve perspektive, a danas nije zadovoljan statusom.

    U svakom slučaju bi se Rukavina prvo trebao dokazati kroz neki drugi klub. Marin je bio u Lokomotivi tak-tak, u Šibeniku vrlo solidan, u Rijeci isto vrlo solidan. I za njega se nitko ne buni i ne agitira po novinama, a ni on nije imao značajnu minutažu.

    Ako Marin nastavi s dobrim igrama svakako je logičnije da on sa 2-3 sezone HNL-a iza sebe dobije prigodu, a Rukavina neka 2023/24 provede na posudbi pa neka se vrati. Eto Bara veli da ga je htjela Olimpija pa zašto nije otišao na posudbu kao Marin ili Tolić.
  • Zagi
    4.9k
    Eto Bara veli da ga je htjela Olimpija pa zašto nije otišao na posudbu kao Marin ili Tolić.Mali dioničar

    Pa piše u tekstu da ga Dinamo nije pustio na posudbu u Olimpiju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.