• Mlađi referent
    10.4k
    Ozljeda Šutalo i KTC danas.

    Taman prilika za Perkovića i Gurlicu protiv Istre :cool:
  • Armagedon13
    958
    Ma kakvi kod ovoga će stopere igrat Rile i Ljubo
  • Mlađi referent
    10.4k
    Gurlicu bumo probali na desetki, a Perkovića kao lijevo krilo ne bude li Ivanušec spreman
  • maddaddam
    2.9k




    Nije vam se nista raspustalo kad ste haracili pod gazdinom palicom.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Impresivna je brojka mamicevaca koji uzivaju u ovom porazu Dinama kao sto ce uzivat u svakom iducem kiksu... napokon pokazuju svoje pravo lice, a kada im je tata zario i palio bilo je "Pa trebas navijat za Dinamo bez obzira tko je na njegovom celu". Karma je zajebana.
  • plavi72
    702
    Žalosno koliko se "navijača" Dinama raduje porazu ,NIKADA ne ću razumjeti(i ne pokušavam više) ljude koji klub vežu za jednu osobu,igrača...
    bxdwxsuxfqhi171e.jpg
  • Mrvica
    3.2k
    To su ljudi koji su gledali Dinamo kroz transfere, nule na računu, prestiž itd.
    Ljudi kojima je kriminalac Bog i batina, veselit će se porazu samo da se potvrdi ona njihova teorija ako dođe do promjene u vlasti tj. ako kriminalac ode da će doći do propasti Dinama. Ekipa koja misli da je Dinamo postojao samo dok je na vlasti bio Voldemort ( da ne ponavljam krimos).. To uopće nisu navijači, niti će ikad biti.
  • Jura
    210
    Ako Dinamo i dalje bude igrao europske skupine rekli bi mamićevci da je to zasluga Zdravka koji je to posložio još davno pa sada se ubiru plodovi njegova rada a ako ne prođemo u Europi onda bi bilo, eto vam Dinamo bez Mamića. Tako da je ovo dobra stvar da su si odmah izbili aduta koji bi koristil ovo ljeto, još jedan dokaz da toj grupaciju ljudi inteligencija nije baš jača strana.
  • xavier
    11.1k
    Ne želim biti zločest, ali ako netko razmišlja na taj način, sami su sebi davno dali savjet..."ako vam ne paše, osnujte si svoj Dinamo" :cool:
  • serbus
    3.5k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-su-u-sheratonu-pali-mamicevci-presudnu-gresku-napravio-je-mamicev-filozof-iz-sirokog-brijega-15314677

    Ima li tko cijeli članak, pa jel ima netko zaposlen u klubu da nije dužan Mamiću ,kćer švercera iz zatvorskih dana mamica radi u skladištu i još ima pravo glasa na skupštini komedija... Jel postoji barem jedan kriminalac koji nema veze sa dinamom u gradu ?
  • Mlađi referent
    10.4k
    Stranice tipa “Volim Dinamo” će bit naš pandan “doli udruga naš hajduk”
  • blackbully
    4.4k
    Stranice tipa “Volim Dinamo” će bit naš pandan “doli udruga naš hajduk”Mlađi referent

    Još samo moramo definirati tko će biti popularni Jastog i njegov kompanjon.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Onaj Dinamov “insider” koji je nakon toga došao s cca 74 različita fejk accounta mora imat važnu ulogu. Sve ostalo je ogromna nepravda.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Slobodno preskočiti ovaj dugi post ali negdje moram napisati što me jutros mori..iako je jutros nebo plavo da plavije bit ne može, i trebao bih biti bez briga..

    Da sam ja na mjestu daria simica, napravio bi dva plana što se tiče prihoda i onda po tome radio skicu transfer roka..

    1.plan - optimistični ali i realni- gvardijol se proda za 100+ milja u mi dobijemo skoro 20 od toga. Prodaja j.sutala za 20 milja. Ulazak u ligu prvaka - 25-30 milja sigurnih.

    2. Pesimisticni - dinamo udje u europsku ligu i 20 milja od transfera. Dal sutalo ili gvardijol, svejedno je. Moj pesimizam ide u smjeru da ako ne uđemo u ligu prvaka, da bi zadnji dan prelaznig roka otišao i jedan od senatora .

    A realizirani plan može biti i nešto između. Bio je u lokomotivi i najbolje zna dal su stojkovic, kacavenda i još tko od tih mladaca za dinamo ili ne.Nije isto igrat u lokomotivi, istri ili dinamu.

    Naravno, da nešto ovisi i o tome da li će doći ponude za petka, livija i ivanuseca npr. Moram bit realan pa reci da za petka mi možemo max dobiti cifru koju smo dobili za orsu jer nama vrijedi zlato ali malo ekipa igra igru di ti centralni napadač se vrti oko centra i puca po golu samo iz penala i slobodnog udarca.

    Tako da lista pojačanja trebaju biti : lijevi bek ( ovo mi zvuči ko onaj film beskrajan dan..pogađat ćemo dok ne ubodemo), jedno ili dva krila ( rukavini dat sansu zadnjih 9 kola svaku tekmu) , napadač koji cd se uklopiti u igru dinama, zadnji vezni ( ovo mi ovisi o tome dal će bulat recimo bit taj ili neće a treba vidjet i tw klince) .

    Iako cijenim što je cacke napravio, nekako ne vjerujem da je on trener koji može unaprjeđivati igru dinama iz god8ne u godinu. Nedovoljno forsira mlade, tvrdoglav je i nema neke plan b koji ima svrhu. Njegov plan b je ubacivsnje drugog napadača i menala.

    Ja se ispričavam na ovom zbrda-zdola postu ali mislim da nema vremena za čekanje, plan za 6.mjesec mora bit skovan sad. Nogomet nije egzaktan i može se puno toga promijeniti do onda ali svejedno.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Možemo napraviti anketu za koje igrače smo najsigurniji da su tu i nakon ljeta. Ja mislim da ih je jako malo sigurnih za iduću sezonu. Dinamo će doživjeti puno pretumbavanja i ovaj ljetni prijelazni rok je jako bitan.

    Ja bi volio da nam ostane okosnica Livaković- Mišić- Baturina- Ivanušec- Petković i da oko njih gradimo momčad. Šutala ćemo teško zadržati, a dolaziti će ponude i za Ivanušeca.

    Što se tiče vratara nemamo brige. Livija zabetonirati novim ugovorom, a Nevistića prodati. Nema logike da sjedi na klupi, a vrhunski je golman.
    U slučaju odlaska Šutala i ako se ne produži ugovor Theu trebaju nam dva stopera. Lijevi bek je pod mus, a na desnom bi rado vidio nekog malo boljeg od Mohe koji će biti ozbiljna konkurencija Ristovskom. U veznom redu nam treba igračina koja će biti kompatibilna sa Mišićem i Baturinom. Ja se nadam Rogu, a ako i ne nadam se nekom strancu koji će biti baš pojačanje. Od naših ne vidim nikoga koji bi mogao biti naš level.
    Kačavenda bi bio odličan kao popuna na krilima. Ako ode Ivanušec onda su potrebna čak dva krila. Napadači su ok, eventualno neki mlađi napadač kao taj Vipotnik kao potencijal.

    Realno je da će puno dolazaka ovisiti o odlascima, ali lijevi bek, stoper, dobar vezni i jedno krilo su potrebni i da se nitko ne proda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.