• Mali dioničar
    14.3k
    Pa piše u tekstu da ga Dinamo nije pustio na posudbu u Olimpiju.Zagi

    Vjerojatno zbog te moje možda pogrešne logike da sad kad Dinamo ima dobru situaciju u prvenstvu ima više mjesta za Rukavinu u Dinamu(što ne znači svaku nego svaku 3-4 utakmicu) i da ako se Marin pokaže dobrim u Rijeci na jesen Marin ide u Dinamo, a Rukavina na posudbu u Rijeku, Olimpiju ili gdje već.
  • NORTE
    9.3k
    Inače, negdje sam pročitao da Kustošija mijenja ime u Olimpija, to im je staro ime kluba.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Inače, negdje sam pročitao da Kustošija mijenja ime u Olimpija, to im je staro ime kluba.NORTE

    Da, to je Toplaku prezentirao Bara.

    Znači upravlja klubom i agent je igračima. Po Zakonu se to ne smije raditi.
  • Zagi
    5.2k
    Ok ali ako je plan iduću sezonu poslati Rukavinu na posudbu, zašto ne već ovu? Ovako samo gubi 6 mjeseci.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ok ali ako je plan iduću sezonu poslati Rukavinu na posudbu, zašto ne već ovu?Zagi

    Zato jer ove sezone ako Dinamo osigura naslov može dobiti par puta po 90 minuta HNL-a. I to i najboljem okruženju, u Dinamu.
  • Zagi
    5.2k
    Slažem se. Nema bolje situacije za razvijanje mladih od +12 i raspadnuti Hajduk ali...
    ... igra Bočkaj.
  • Nino Bule
    11.6k

    Mislim da ce na papiru klub vodit svetina
  • Nino Bule
    11.6k
    Antolic je istinu i rekao, pa nije mamic u kontaktu sa leipziigom ili real madridom. Bara dobiva pozive i raspituju se oko igraca. Svidjale so to nekome ili ne to je cinjenica.Herñan Crespo

    Nisam ja rekao da je itko slagao ili da mi se to ne sviđa, po meni bara sa svojim kontaktima i iskustvom sigurno moze pomoc oko dovođenja igraca s druge strane on ima koristi od nas jer su mu glavni eksponati u europski uspjesnom klubu i moze dobit za njih sulude cifre, ono sto mi se ne sviđa je da odma radis pritisak na klub cim osjetis da gubis poziciju, malo mi je to mafijaski stil. Odi u klub sjedi s dariom i popricaj s njim, sigurno bi ga primio na razgovor, a ne ovako perfidno.
  • Zagi
    5.2k
    Plus, ovako može samo dobiti kontraefekt.
    Sada ako iduću utakmicu stavi Rukavinu, već vidim konstrukcije da je trener popustio pod pritiscima menađera...
    Šola već radi narative iz jedne rečenice oko kresanja plaća/troškova kajgod.
    Nije mu puno trebalo da počne rovarit.
  • Herñan Crespo
    79
    Netreba sad taj clanak previse dramatizirat. Rekao je svoje i nek prica on sto hoce. Svako moze svoje misljenje iznjet. Siguran sam da struka uz trenera ne dozivljava taj komentar. Niti si radi pritisak oko toga.

    @bule
    Mafijaski ovo sigurno ne moze bit. Mafijaski je voznja u gepeku bez komentara u javnosti.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Mislim da ce na papiru klub vodit svetinaNino Bule

    Super, predsjednik ZNS-a vodi klub koji je dio ZNS-a. Nije da to nije bila namjera i sa Karatovićem, ali potpuno pogrešno.
  • Nino Bule
    11.6k

    Slazem se ja s tobom u potpunosti samo kazem da skoro sigurno bara na papiru nece bit nista ali ce bit 10 njegovih igraca u klubu
  • Jaro
    5.7k
    Netreba sad taj clanak previse dramatizitat. Rekao je svoje i nek prica on sto hoce. Svako moze svoje misljenje iznjet. Siguran sam da struka uz trenera ne dozivljava taj komentar. Niti si radi pritisak oko toga.Herñan Crespo

    Moje ili tvoje misljenje i komentar nisu jednaki Barinom. Ovo njegovo je cisti pritisak na klub, trenera i slicno... Ma koliko veliki talenat Rukavina bio, nadam se da ce klub odjebat Baru u ovoj situaciji i pokazat zube... A klinci (a i ovi stariji) nek razmisle koga uzimaju za managere...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne treba odjebat Baru, ima dobre konekcije po svijetu ali treba mu dati do znanja da on ne može kreirati sportsku politiku u klubu i da ovakvi javni pritisci mogu biti samo kontraproduktivni.
  • Jaro
    5.7k
    napisao sam u ovoj situaciji. Pokazat mu da dinamo nije export/import firma i nema guranja "proizvoda" nego igra tko treba i tko donosi rezultatu... Ako je trener Cacic, i njemu Rukavina nine za vise od 20 minuta ove aezone, ima rezultate - onda nema razloga da se popusta kojekamvim spodobama van kluba...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.