• SAS1987
    13.5k
    Jako me zanima ak će biti ikakve promjene u match day marketingu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nadam se da će biti promjene u čitavom marketingu.
  • SAS1987
    13.5k
    Recimo u tom stilu za odlazak kapetana.


    Ili genialan poklon za godišnjake:
  • Armagedon13
    958

    Pa ide sistematizacija radnih mjesta,a Rukavina je bio na krivoj strani
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Bogu hvala. Marketing nam je užasan već godinama
  • Zagi
    5.1k
    Uf ovo Ajaxovo za godišnjake je brutalno.
  • SAS1987
    13.5k
    Važnost nogometne tekme ponajviše definira klub sam i ako ti klub direktno te indirektno godinama indicira da je HNL samo uigravanje za europske tekme a kup loptanje umjesto treninga onda je očekivano da prosječan Dinamov navijač nije previše zainteresiran za HNL a pogotovo kup. Hvala bogu pa se to polako mijenja ali Dinamo (Mamić) se godinama verbalno sprdao s ligom pa je to ostavilo velike posljedice.

    Dinamov marketing treba raditi na povećanju "Team identification" kroz kvalitetan video materijal, edukacijom što uopće Dinamo kroz povijest predstavlja te maksimalno približavanje kluba narodu. Jedan od najlakših načina približavanja kluba sa narodom je je recrouting u školama jer će uz djecu doći i roditelji. Sa djecom dobiješ nove a sa roditeljima aktiviraš stare navijaće. Naravno, sve bi bilo puno lakše uz stadion i klupski muzej ali treba negdje poćeti.

    Primjer Liverpoolove najave finala FA kupa.


    Behind the Scenes | GNK Dinamo Zagreb v AC Milan | Exclusive (pogledajte barem 9.50 - 10.30). Wall of Dinamo Zagreb Fans :cool:
  • BBBaranja
    1.9k
    Ekipa mozda je off topic al nemam pojma gdje bi mogao svrstati svoju iducu poruku..
    Kao sto sam pisao u temi Zakaj volim Dinamo,imam sina koji je dobio ime po Olmu,mali raste i za 15-ak dana ce mu rođendan..narucio sam mu naravno klupsku trenerku za poklon,ali sam dosao do ideje da bi mogao nekako doci do Olma i zatraziti video u kojem cestita rodendan svom imenjaku..
    E sad tu ste mi potrebni Vi,pokusao sam mu se javiti na instagram ali nista od toga..ako ima netko tko ga mozda zna,ili zna nekoga preko koga bi se moglo doci do Olma bio bih zahvalan..
    Ne trazim njegov kontakt,najsretniji bi bio kad bi mi netko samo sibnio video poruku u inbox..
    Ako mi netko moze pomoci,unaprijed hvala :)
  • Droljo
    5.1k
    Preko gvardiola možda?
    Mislim, veća je šansa da njega neko zna..
  • BBBaranja
    1.9k

    Moze i preko Nkunkua,tak mi je svejedno :D
    Ali dobro zboris,vjerojatno neko moze doci do Joska..
  • SAS1987
    13.5k
    vjerojatno neko moze doci do Joska..BBBaranja

    Livaja :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    pisao sam Livajinoj Iris m sa molbom da preko Joška dođemo do Olma :lol:

    8q8w3iyltlxhrkty.png
  • BBBaranja
    1.9k
    Hahahahaha...kralju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.