• Robi T
    209
    Pa bilo bi više prolaza kad se ne bi nagurali svi koji žele ući na sjever
  • Gelipter
    3.4k
    ti ili trolaš ili si stvarno ograničen kao prolaz za ulaz na sjever
  • Robi T
    209
    ne,ne trolam a ako smatraš da je netko "ograničen" zato kaj ima drugačije mišljenje to je tvoj problem
  • NitkoBitan
    11.9k
    Na sjeveru svi moraju proći kroz metar i pol prolaza između dvije ogradexavier

    Stvar je u tome da je dosta ljudi koji su isli na sjever gore prolazilo pored ulaza sjever dolje 1 i 2 umjesto da su dosli na svoj ulaz s druge strane, mogli su prec cestu ili samo doc iz smjera Ravnica/Dubrave. A da ne govorim o tome da su se neki sa te druge strane gurali kako bi dosli do zapada. I sve to u tom kako kazes uskom prolazu. U tom uskom prolazu jedino tko bi trebao prolazit su ljudi sa ulaznicama za sjever dolje i sve bi islo puno glade.
  • Gelipter
    3.4k
    gledaj nisi išao na sjever na toj utakmici i već samim time mi nije jasno kak si dozvoljavaš komentirati tu specifičnu situaciju. Jedno je drugo mišljenje, drugo su činjenice. Ako ti netko nekoliko puta ponovi istu stvar, a ti dalje po svome onda ne znam kako bih to nazvao. I onda uspoređuješ zapad i sjever kaj u startu pokazuje razmjere tvog nerazumijevanja cijele situacije.
  • xavier
    11.1k
    U tom uskom prolazu jedino tko bi trebao prolazit su ljudi sa ulaznicama za sjever dolje i sve bi islo puno gladeNitkoBitan

    Ako je tako, onda je organizator trebao ogradom odvojiti ulaze 2 i 3 na sjeveru pa ljudi ne bi mogli prolaziti.

    Ponavljam da ne vidim kako ljudi mogu biti krivi za ovo.
  • Nino Bule
    11.3k
    Na gluposti trosite tipkovnicu, izignorirajte decka i gotovo.
    Inace i za nas koji nismo bili upuceni tko je preuzeo organizaciju utakmica bilo je ocigledno da drotovi rade vecinu problema.
  • Robredo276
    265
    drugačije mišljenjeRobi T

    Ovo tvoje tupljenje nije stvar "mišljenja", jer da razmišljaš ne bi pisao to što pišeš. Očito ne razumiješ što se na sjeveru dogodilo i tupiš da je eto sve stvar naguravanja horde sa sjevera (znam da nisi rekao "horda", na to se svodi).

    Da smo pristojno ulazili kao gospoda sa Zapada, problema ne bi bilo, to je u suštini tvoja poruka.

    A lijepo ti se pokušalo objasniti da je na zapadu širina, prostor, veliki parking, staneš u koliko god redova treba i onda se polako naizmjence prolazi kroz ograde prema ulazima.

    Na sjeveru jedni žele na sjever gore, a ne mogu proći, drugi zele prema zapadu, a također ne mogu proći, a svi mi koji trebamo na sjever dolje ramenima "nosamo" ove što idu u jednom i ove što idu u drugom smjeru. Negdje ispod nasih nogu su klinci.

    Zašto? Jer su dvometarske ograde postavljene metar od ruba nogostupa prema tribini, gdje ionako nije široko. A s vanjske strane ograde ne smiješ proći iako po nogostupu zbog uvučene ograde ima mjesta, jer te tamo čeka policija.

    Ako si ušao na najbliži ulaz sa zapadne strane, jer do onog drugog ionako ne možeš, sve što ti ostaje je ili mrviti se u tom "redu" koji ne ide nigdje, jer su 3 razlicite potrebe stisnute na par kvadrata ili vraćati se stisnut uz ogradu 50 metara nazad pa prelazak ceste pa okolo ponovno u suprotnom smjeru kroz istu onu gužvu na ulaze kako bi došao na drugi ulaz.

    Jel jasnije? Ne očekujem da jest, ali barem sam probao.
  • Robi T
    209
    Bio sam na sjeveru
  • Robi T
    209
    Da smo pristojno ulazili kao gospoda sa Zapada, problema ne bi bilo, to je u suštini tvoja porukaRobredo276

    Eto,drago mi je da si skužio moju poantu ali bez ovog sarkazma "gospoda"

    Tak je,nažalost,na svakoj većoj tekmi.
    Hajduk,Ludogorec,Bodo.
    Bio sam na svim tim tekmama i uvijek je stvar ista kad dođe puno ljudi.
  • Gelipter
    3.4k
    tim gore...
    Možda da budeš češći ako nisi i na HNLu pa vidiš da je zbog loše organizacije često i na "manjim" tekmama ulaženje katastrofalno.
  • NORTE
    9k
    Sve ovo pred sjeverom ovog polustadiona se događa SAMO ZATO što nisu otvoreni svi brojači ulaznica na jedina dva ulaza na sjever, nego samo polovica njih.

    Pa onda iz tog razloga imamo isti problem i gužvetinu i na manjim tekmama.

    Broj redara za pregled nije problem jer ima dovoljno mjesta da se na brzinu pregleda svatko tko ulazi.
  • Infinity
    15.2k
    Koliko brojaca karata je uopce bilo? Mozda je ovo prilika i da se obrati UEFA-i. Prema UEFA pravilniku, stadion mora imati jedan brojac na 660 mjesta.

    Za sjever dolje mora biti minimalno osam brojaca, za sjever gore sedam. To sto oni nisu pustili sve ulaznice u prodaju ne mijenja nista, bitan je kapacitet, a ne broj prodanih ulaznica.
  • xavier
    11.1k


    Ako se ne varam, za sjever dolje su ukupno 4. Po 2 na prvom i drugom ulazu.
  • NORTE
    9k
    Oni kao žele ljude na stadionu, a mi imamo gužvu pred ulazom i protiv Lokomotive i to se događa već duže vrijeme.
    Sjećam se da su prije 10+ godina pred sjeverom uredno radili svi brojači ulaznica, posebno na većim tekmama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.