• NORTE
    8.9k
    Nema godišnjih ulaznica, nema online kupnje ulaznica, od ove sezone se moraš i testirati da bi kupio ulaznicu. Istok je zatvoren pa oni koji su njega pohodili sada idu na malobrojne otvorene ulaze za zapad ili sjever. Slijedi Šerif na Maksimiru na kojem se očekuje dosta ljudi, a i na manjim tekmama su problemi i ulazi se na tribine s kašnjenjem jer sve to predugo traje (sve ovo je bilo problem i prije kad je bilo i godišnjih i online ulaznica).

    Pišite dojmove i prijedloge.
    Više redova za ticket point umjesto jednog?
    Više otvorenih ulaza?
  • The Undertaker
    3.9k
    Sve se već zna. Online prodaja, eventualno godišnje. Onda će u redu za karte stajati samo oni koji uživaju u tome.
    Za utakmice sa više gledalaca (Sheriff) trebati će i više svega. Ograde za red postaviti puno prije ulaza da nema gužvanja i ulazaka preko reda...
    Ima toga...
  • agramZ
    2.3k
    ja se samo pitam zasto se (jos prije covida) online kupnja ulaznica u 21. stoljecu samo pojavljuje onako izgleda spontano, pa uvijek potpuno nestane za nekoliko utakmica?!
  • Keyser Soze
    8k
    Ovakvom "organizacijom" očekujem max 5000 na Sheriffu.
  • InatiseSlavonijo
    458
    Nadam se da gospoda iz Dinama ovo čitaju.
  • NORTE
    8.9k
    Prenosim ovdje dva zanimljiva posta vezana uz ovu temu i ovaj važan problem.

    Ma nema veze da li je jedan ili 5 redova. Blagajne imaju limitiran kapacitet izdavanja karata i taj kapacitet je neprimjeren broju gledalaca. Dok provjere osobnu, covid putovnicu i upišu sve podatke, treba im skoro minuta po karti. Ne funkcionira ni u teoriji.The Undertaker

    Zato bi se ulaznice trebale prodavat online, a na stadionu samo provjeravat osobne i COVID potvrde.LovroZG
  • BBB Mataa998
    1.2k
    U 21. stoljeću klub koji igra Ligu Prvaka i Europsku Ligu nema redovnu online prodaju ulaznicu. Pametnome dosta.
    Trenutno je izgovor Covid putovnice, a samo mi nije jasno u cemu je problem kupiti online bez potvrde, ako je netko glup da plati ulaznicu i dodje na tekmu bez covid putovnice ili testa, jednostavno ga vratiti nazad i problem rijesen. Klub dobio novac za ulaznicu ušao on na stadion ili ne.
  • ZGV
    3.1k
    Pa valjda je svima jasno da klub na čelu sa Antolićem/Mamićem ne želi pun stadion, pogotovo pun sjever
  • serbus
    3.4k
    Pa valjda je svima jasnoZGV

    Čovjek bi se iznenadio koliko to nije jasno pa čak i ovdje a kamoli u narodu.
  • über alles
    1.4k
    Jasno je vecini ,samo se neki vole pravit mutavi po tom pitanju.
  • NORTE
    8.9k
    Za uzvrat protiv Sheriffa (srijeda, 21h) pravo prvokupa imaju vlasnici ulaznica s Legie, a test vrijedi 48h i provjerava se pri ulasku na stadion, dakle tek dan prije tekme (utorak) pravo prvokupa s testom imaju za kupnju ulaznice za Sheriff.

    Svi ostali ulaznice mogu kupiti tek na dan utakmice?!
    Uz vjerojatno veliku potražnju za ulaznicama za Sheriff i sve što su naveli @The Undertaker i @LovroZG čini mi se da je uzvrat protiv Sheriffa organizacijska katastrofa u nastajanju.
  • superhik
    10.2k
    Baš čekam vijest kako misle to sve izvesti, ali je stranica kluba srušena cijeli dan
  • superSantos
    2.6k
    Jedino online prodajom, nikako drukčije to nije moguće izvesti a da ne čekaš satima u redu
  • Cosey
    432
    Nije mi jasno zašto već sada ne puste u prodaju karte.
  • deda
    27.4k
    Ja jedino ne mogu skužiti zašto vežu ulaznicu s covid potvrdom. Ja bi kupio ulaznicu, a ne bi išao na tekmu možda.

    A to je razlog što je online prodaja isključena.

    Za vražji Villareal smo kupovali prigodne karte, zašto ih ne bi mogli i sada.
  • SAS1987
    13.2k
    Ja jedino ne mogu skužiti zašto vežu ulaznicu s covid potvrdom.deda

    Da su pametni bi iz godišnje napravili online prodaju ulaznica jer bi ih prodali puno, puno više. Covid potvrda se ionako provjerava kod ulaza na stadion pa nema potrebe da se provjerava kod kupnje.

    Da sam ja u marketingu bi za početak napravio loyalty sistem gdje bi prodavao ulaznice za europske utakmice na ovakav način (po prioriteti):
    - Dan 1: Oni koji imaju godišnje (ili bi godišnje za europske utakmice koštale više)
    - Dan 2: Oni koji su bili na prošli utakmici HNL (svaka ulaznica ima identifikator, ime i prezime tako da bi se kod online kupnje upisali ti podaci i to je to)
    - Dan 3: Svi ostali

    Marketinški je "Dan 2" jako važan jer to bi značilo da bi se prije neke velike europske utakmice prodalo puno više ulaznica za HNL utakmicu što znači dodatan revenue. Postoji velika vjerojatnost da ćemo uči u ligu prvaka i igrati s nekim gigantom poput Barcelone, Reala, PSG itd. i siguran sam da bi bio naval na ulaznice takav da bi ljudi pokupili i ulaznice za HNL utakmicu (ako bi takvi imali prednost kod kupnje ulaznica) pa ako dođu super a ako ne onda je barem financijska korist.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.