• über alles
    1.5k
    Ovak Dan 2 problem se lako rijesi jer svaka karta ima bar kod koji se skenira pri ulasku na stadion,a posto je svaka karta vezana za ime oni koji su bili(zna se jer je kod skeniran)dobiju taj Dan 2 ,a ovi drugi ne.

    Bilo bi kmecanja ,al to je jedini ispravni nacin.
  • flexXy
    1.9k
    Nisam pronasao po forumu pa me zanima priznaje li se testiranje u Hercegovini kao valjani dokument za uzeti ulaznice ili se mora u Hrvatskoj testirati. Znam da se dolje ne dobivaju oni qr kodovi pa ne znam dal mi se isplati 2 puta testirati za utakmicu.
  • zgšd
    156

    ako ti u bih izdaju eu digitalnu covid potvrdu sa qr kodom, ne vidim nikakav problem. ako tam ne dobijes potvrdu sa qr kodom, budes se valjda i u hrvatskoj morao testirati, jer na maksimiru skeniraju qr kod.
  • The Undertaker
    4k
    Ne moramo više brinuti za gužvu.
  • NORTE
    9k
    Gledam te gužvetine danas pred stadionom par minuta nakon početka tekme, redovi pred ulazima, testiranjem, ticket pointom, a tekma se igra. Realno taj zapad ima jedan jedini ulaz, tribina kapaciteta 10 tisuća ljudi, kakav stadion jebote. Za sjever otvorit obje strane kentaura je sf.
  • Bosna86
    11.6k
    Nikad u svom zivotu nisam okasnio minute na utakmicu (vise sile i dogadaje prije utakmice ne racunam)...Isto tako, svi ljudi s kojima sam dobar na tribini uvijek udu na vrijeme... Mislim da je ipak problem u vama...Nije ovo prvi puta... Majku mu, znas stanje i opet radis istu stvar... kupi kartu online, dodi pola sata ranije i problem rijesen
  • reziser
    6.2k
    apsolutno se slazem.,
    samo treba krenuti na vrijeme na stadion....
    kad sam imao godisnju, dolazim pol sata prije, a svetice, bircevi puni, i onda se cudimo s problemom ulaska?
    samo dodji na vrijeme, pol sata prije na tekmu, problem?
  • ZgBlue
    484
    Evo stari danas ide na zapad kad i inače.
    Cijepljen je i kartu je uzeo online.
    Dakle čeka samo u redu za ulazak na tribinu...epilog priče, 15a minuta utakmice moj stari i dalje u redu, okreće se i odlazi doma....

    Dok na primjer stric radi u vojsci, gdje na dnevnoj bazi u isto vrijeme na portu ulazi preko tisuću ljudi, pregledavaju iskaznice i covid potvrde. Kaže da nitko ne čeka dulje od 10 minuta u redu. Sve je stvar organizacije, kako s jedne tako i s druge strane.
  • reziser
    6.2k
    trebalo bi otvorotii jos koji ulaz prema zapadu (za sjever ne znam koliko ih ima otvoreno)
    za zapad je bilo 3 ili 4 ulaza - kontrola putovnice, i osobne i karte, polako ide...
  • Neki tip
    19.1k
    Evo stari danas ide na zapad kad i inače.
    Cijepljen je i kartu je uzeo online.
    Dakle čeka samo u redu za ulazak na tribinu...epilog priče, 15a minuta utakmice moj stari i dalje u redu, okreće se i odlazi doma....
    ZgBlue

    Ulaznicu sam kupio ranije, potvrdu imam i na zapad idem na svaku utakmicu. To naglašavam isključivo zbog relevantnog iskustva iz kojeg govorim.

    Došao sam u red pod zapad (jedan od 3 gdje se ulazilo na pregled potvrda) u 14 i 35. U 14 i 50, dakle 10 minuta prije početka utakmice, a svega 15 od trenutka kad sam stigao pod zapad, @deda i ja smo sjedili na tribini i čekali početak uz raspravu o kapacitetu (usput budi rečeno, pogled na tribine nakon početka uvjerio me da nam je "Rujevica" opimalna, za napunit na europskim).

    Tak da zbilja ne kužim u kojem slučaju je na zapadu moguće kasnit na početak (u preglede i maltretiranja na sjeveru se ne petljam), osim ak si zabrijao da je ok doći 5 minuta prije početka, iako ZNAŠ da pregledavaju potvrde, da moraš proć kroz kentaur, da će te makar formalno pregledat i da nećeš biti jedan jedini čovjek koji želi ući.

    Sori, za kašnjenje pri ulasku na zapad nema nikakvog, ali baš nikakvog opravdanja. Govorim iz prve da ne mogu "prvije" ruke.
  • Ali
    1.9k
    Ja podrzavam da je sramota ako vec od 6 "tribina" (racunam gornju i donju zapad/sjever) u upotrebi 2.
    Pa valjda mozemo koristiti rampe od tih neupotrebljivih tribina.
    Pa covid testiranje/potvrde traze dodatnu operaciju pa trebas sve poduzeti da nema redova. Ja sam svaki put ove godine stajao u redu (usput nije bas ok ni radi covid distance tjeratu ljude u guzvu)
    Dakle , neki dan sam pisao za EL utakmice i parking na borongaju, tako i ovo.
    Nezelim se sloziti sa tezom "pa dodji ranije" i slicno. Dajte reorganizirajte se da se koliko tiliko digne komfor gledatelja.
    Obisao sam veliki broj stadiona u raznim zemljama i nigdje nisam uocio toliku nebrigu o gledateljima, jedino doma se osjecam kao trecerazredni gradjanin, a trebao bih uzivati u svakkm detalju ako je klubu stalo.
  • rob ljubavi
    772
    Prvenstveno, na ulaz za Sjever se dođe npr 25 minuta prije početka i uđe u 10-15. minuti. Dakle pola sata čekanja, a ispred tebe je maksimalno 50 ljudi, to je strašno.
    Prčkanje sa potvrdama , imena prezimena bla bla, kaže ženska koja radi "tko vam je kriv kaj dođete tak kasno(pol sata prije), na Cibona- Partizan smo puštali bilo koga nismo gledali jer je bilo puno ljudi", čitaj 3 tisuće.

    I kako onda ući na vrijeme sa takvim nesposobnim redarima, koji rade kako im se sprdne , ali ovdje očito dobe koju kunicu više za malo više jebanja ekipe u mozak, o pretresu i da ne pričam, skini tenisice, pokaži ruke, otvori novčanik...

    E i da, pazite sad ovo, zamislite da na stadionu imamo štand sa NORMALNIM PIVAMA, a ne onim bezalkoholnim, koliko bi ljudi ranije ušli, popili pivu-dvije gore, a ne u Royalu,Dabi, ispred pekare itd.
  • Neki tip
    19.1k
    Obisao sam veliki broj stadiona u raznim zemljama i nigdje nisam uocio toliku nebrigu o gledateljimaAli

    Možda, ak si bio s domaćima. U Beču smo ulazili ko ovce u tor.
  • Ali
    1.9k

    Nisam mislio na mlade dane i gostovanja, gostovanja su uvikek isti kalup.
    Mislio sam na standardne gledatelje, domace ...
  • ZGV
    3.1k
    Kada otvore samo jedan ulaz na sjever, odnosno kada radi samo jedan "kentaur" ljudi pizde i na rubu je incidenta nema drugog objašnjenja nege da ovi iz kluba plus redari i murija namjerno rade na tome da dođe do pizdarije. Nije normalno čekati preko pola sata da se uđe na stadion. Slična priča i za kupovanje karte i potvrde.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.