• BBB Sibenik
    4k
    Nije to slucajno ljudi moji, i dalje se tretira navijače Dinama ka neprijatelje. Pogotovo Boyse, to je ostavština Mamica. Znamo ko je zadužen bija za progone, Antolic bivši policajac tzv. “prvi pendrek Dinama”. Ne triban govorit koju funkciju obnaša trenutno u klubu. Tako da ne triba se iščuđavati oko tog.
  • Cosey
    434
    Ne znam koja je zadnja mala tekma bila, Šibenik ili Istra, uglavnom dođem 15 min prije uđem u 15., a na tribini 300 ljudi. Jbg, meni to nije normalno.
  • Gelipter
    3.4k
    Poznat je običaj da se na tekmu dolazi u zadnji čas, ali ovo s time nema veze. Ako nije dovoljno pola sata prije biti pred sjeverom na tekmi HNL-a onda stvarno ne znam. Najjača su opravdanja svih u procesu, posebno redara koji jadni nikad ništa nisu krivi. Jučer kao meni jedan "prijateljski nastrojen" kaže u stilu: "za to ste se vi trebali izboriti da se lakše ulazi na stadion." Ako to nije žešći sarkazam onda ne znam kaj je.
    I ne bi trebalo biti isto čekati na ulaz na gostovanju u Koprivnici u onaj kavez na jedinoj tribini ili na vlastitoj tribini Maksimira.
  • thomas22
    256
    Evo primjer za moju ekipu,
    Zivimo 80km od Zg i u zadnje vrijeme smo redovitiji na gostovanjima nego doma, doma smo sigurni na tovarima, rijeci i osijeku i mozda jos koji hnl klub se zalomi kroz sezonu, a od europskih idemo na sve tekme.
    Npr.jucer, lijep dan i doma ima jos posla za iskoristiti dan, žene pizde ali mi picimo na tekmu, 3.runde prije polaska i jedna na putu, pa 3.runde jos u Royalu jucer igrom slucaja i na ulazu na sjever smo u pola 3, a usli na tribinu u 15.10.
    I sad po upisima nekih forumasa trebal sam u pola 2 stat ispred sjevera pa da dodem na pocetak tekme! Niti da je ulazilo 10000 ljudi na tribinu. I kak jos uzet klince na tekmu, ima da polude i da se preplaše na ulazu u onom guzvanju! Bitno da smo ubili jucer soma kuna i cijeli dan i izgubili tonu živaca.
  • NORTE
    9k
    na ulazu na sjever smo u pola 3, a usli na tribinu u 15.10thomas22
    Zona mode on:
    Jebiga frende dođi pred ulaz sat vremena prije tekme koju gleda 3 tisuće ljudi pa ćeš ju gledat od početka.
  • superhik
    10.2k
    Mi smo isto došli pod Zapad oko 14:30 i onda su skužili da je gužva, pa su otvorili još jedan red za ulaz, ali samo do ježeva. Njih je bilo otvoreno samo 4 i onda se još tu stvarala gužva. Posebno zato što teško prihvaća ove print at home ulaznice. Ušli smo na tribinu pet minuta do početka.
  • deda
    27.7k
    Očigledno je da namjerno pikiraju gužvu na sjeveru. Kao netko tko ide na zapad, nikad, ali nikad nisam zakasnio na tekmu.
  • Tom vg
    963
    Znači dosao sam u 14:35 na ulaz u sjever i bio nakon 5min na tribini. Nikog nije bilo na ulazu
  • Crusades1986
    9.6k
    Isto tako. I ja sam mislio da ću grdo kasnit al došao prije početka utakmice.
  • masacusec
    3.1k
    Prvi filter čekanje na ticket pointu pol ćuke, drugi filter ulaz na tribinu čekanje 15ak min...
    Minimalno 45min čekanja za ulaz na tekmu s ukupno ni 3 soma ljudi.................
  • ZGV
    3.1k
    Nije to normalno.
    I da dođem 5 minuta prije tekme red je da budem na vrijeme gore na tribini, redarska služba i ulazi moraju biti na to spremni. Zašto bi ja koji platim kartu morao pola sata ili još ranije dolaziti na stadion i onda gore čubiti dok ne počne utakmica. Bio sam na mnogo tekmi po europskim stadionima i nigdje nije ovako.
    Puno puta sam došao na neki stadion 5 minuta prije početka i normalno bez gužve ušao na stadion.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ja iskreno nisam bio na puno stadiona, ali sam na Herthi bio nekoliko puta. Nema šanse da izgubiš manje od pola sata na ulazu.
    U Barceloni i Minhenu je također tako. Mislim da je normalno doći na utakmicu pola sata prije i da to nije ništa nenormalno.

    Nenormalno je što kod nas treba pola sata i za 400 ljudi i za 4000 ljudi, to je problem.
  • serbus
    3.5k
    Nenormalno je što kod nas treba pola sata i za 400 ljudi i za 4000 ljudi, to je problem.
    1mReplyOptions0
    marcio amoroso

    Ali doslovno svake godine istu priču pričamo.
    Pa vidiš da klub sudcima ne plaća suđenje, tko će platiti redare :)
  • Mali dioničar
    14k
    Činjenica je da namjerno rade gužvu na ulazu na sjever Maksimira jer je to najnovija tribina i broj ulaza je adekvatan kapacitetu (cca 5.000 ako je samo sjever dolje u prodaji) kada bi ih klub htio sve koristiti kako bi bilo i normalno.

    Kao što je činjenica da je takav katastrofalni ulazak bio i u Beču gdje su imali jedna jedina vrata za cijelu tribinu.

    Split reprezentacija isto tako, za ulazak na istok si se morao gurati 45 minuta.

    I naš istok na 9.000 ljudi koliko je kapacitet premalo mjesta za ulaz na stadion.
  • Guinness
    1.9k
    Maksimira jer je to najnovija tribina i broj ulaza je adekvatan kapacitetu (cca 5.000 ako je samo sjever dolje u prodaji) kada bi ih klub htio sve koristiti kako bi bilo i normalno.Mali dioničar

    Na HNL-u su, na svim utakmicama ove sezone, bila otvorena samo dva ulaza na tribinu, a na europi četiri. Od 24 moguća.

    Možda je netko već napisao, ali evo, neka bude ponovljeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.