• deda
    27.3k
    Ovaj ritam nikako da sustane. Dinamo gazi sve redom, no pred nama je novi izazov, Nk Rijeka, jedini klub koji nam je u prvenstvu nanio poraz. Vođena Dinamovcem Igorom Bišćanom ekipa s Rujevice se stabilizirala i vratila na 2. poziciju na ljestvici. Kao i godinama prije momčad sa Kvarnera je prožeta žestokim biljegom dinamovštine. Za nju nastupa nekoliko naših bivših igrača - Pavičić, Mamić, Capan, Tomečak, Murić.
    1. Kakva su vaša očekivanja od derbija koji nam predstoji u nedjelju? (14 votes)
        Nova pobjeda Dinama i građenje samopouzdanja pred gostovanje u Lisabonu.
        71%
        X kao kuća, svi sretni i zadovoljni.
        14%
        Pobjeda Rijeke nad mamurnim Dinamovcima.
        14%
  • dinamo vitez
    214
    Ne opravdavam ono što je Murić odradio svojedobno, ali navijam da konačno proigra i da nam se vrati uskoro. Valjalo bi vratiti još jednog talentiranog krilnog igrača među žive, s nestrpljenjem iščekujem da vidim konačno je li sav taj hype oko njega bio opravdan.
  • Eduardo
    17.1k
    X-om moguu biti sretni samo oni. Očekujem pobjedu uz nastavak odličnih igara uz dosta šarenu postavu.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Rijeka je jedina ekipa koju nismo pobijedili ove sezone i to nam je jedini poraz. Ak se ne varam od zadnje 4, tri smo izgubili i jednu odigrali neriješeno. Vrijeme je za naplatu. Ako ekipa uđe nabrijano ko protiv Osijeka od početka, ne sumnjam u pobjedu. I to s hendikepom.
  • BluePhone67
    3.1k
    NAGRADNJACA :

    Zona Dinamo poklanja 2 ulaznice (istok tribina) za Dinamo - Rijeka prvom clanu foruma koji odgovori na tocno nize navedeno pitanje.. moze ovdje na ovu temu.

    Posalji ime i prezime najboljeg strijelca u svim natjecanjima za Dinamo Zagreb u susretima protiv Rijeke ??
  • Guinness
    1.9k
    Soudani je moj odgovor, to mi nekako stoji u podsvijesti
  • Papastrumf
    9.3k

    Ne odobravas to sto je odbio potpisat privatni ugovor s cetnikom?
  • dinamo vitez
    214
    Nisam to rekao. Samo bih volio da je sada u Dinamu. Mislim da je i Dinamu i sebi naštetio. Ima igrača koji su igrali u Dinamu, a nisu imali 'ugovor s vragom', pa nikom ništa. Samo je ovaj htio biti 'narodni junak', kao i Brodić i Kalaica, pa su se sje*ali dobro. Čak i ismijavali Dinamo na društvenim mrežama. Ali nebitno. Ne bih ulazio u neke polemike.
  • BluePhone67
    3.1k
    Soudani je moj odgovor, to mi nekako stoji u podsvijestbk5b


    Tocan odgovor :clap:

    Soudani 14 golova u svim natjecanjima i tim golom je prestigao Slavena Zambatu koji je vodio na ljestvici golova sa 13 ..

    Cestitamo!!

    Javite se u moj inbox za daljnje dogovore oko primoredaje ulaznica
  • LovroZG
    1.3k
    Naše rezerve protiv strgane Rijeke. Mislim da bi se mogo ponovit Osijek ak rezerve budu motivirane, a nemaju razloga ne biti.
  • Infinity
    15.1k
    Tocno tako nesto ocekujem, samo da udje jos poneka.
  • BluePhone67
    3.1k
    NAGRADNJACA (2.): nastavljamo

    Zona Dinamo poklanja jos 2 ulaznice (istok tribina) za Dinamo - Rijeka prvom clanu foruma koji odgovori na tocno nize navedeno pitanje.. moze ovdje na ovu temu.


    Nekoliko igraca je zabijalo golove za Dinamo Zagreb protiv Rijeke, ali i za Rijeku protiv Dinama Zagreb. Nabroji barem 2 igraca imenom i prezimenom koji su zabijali golove za oba kluba ?


    Napomena : oni clanovi koji su vec osvojili ulaznice u ovoj igri za ulaznice Dinamo - Rijeka, ne mogu ucestovati u daljnjima igrama istih do neke druge igre koje cemo imati na forumu.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Balaban i Gavranović
  • BluePhone67
    3.1k
    Balaban i GavranovićMr Anderson

    Tocan odgovor :clap:

    Cestitamo!!

    Javite se u moj inbox za daljnje dogovore oko primoredaje ulaznica.
  • Guinness
    1.9k
    Poklanjam karte tko god se prvi javi da mu trebaju. 2x kojima sam mislio dati karte ne mogu na utakmicu, a ja imam godišnju. Jedini "uvjet" da mi jednu ulaznicu sačuvate poslije il pošaljete, ne bitno.
  • Infinity
    15.1k
    Stavili su sad malo jeftinije karte u odnosu na Osijek, kao da su vidjeli da su se neki bunili. Protiv Osijeka je bilo 50-70-100, a sad je 40-50-70.

    Ocekuje se toplo vrijeme, ali se najavljuje kisa oko 19h. Nadam se da ce se to malo promjeniti i da ce tribine biti dobro popunjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.