• BluePhone67
    3.2k
    Poklanjam karte tko god se prvi javi da mu trebaju. 2x kojima sam mislio dati karte ne mogu na utakmicu, a ja imam godišnju. Jedini "uvjet" da mi jednu ulaznicu sačuvate poslije il pošaljete, ne bitno.bk5b

    Tako je to kad na ZD svi sa godisnjim ulaznicama pa nam ne trebaju karte. Evo covjek nudi gratis, ne morate se sramit javit se. Posteno je osvojio i posteno ih djeli jer mu ne trebaju. Javite se, spavaci citaci zd.

    Drugi dobitnik danas preuzeo karte iako ima godisnju, al ce sa sobom povesti prijatelje sto je odlicno i dobar primjer za sve nas.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Počela je ekipa tražit kartu više i za HNL. Je da su džabe, ali ajde. Kreće se. Prošle godine nisu htjeli ići ni kad sam dijelio za zapad.
  • Guinness
    1.9k
    Evo reci im da imaju 2 za džabe za istok.
  • Beowulf112
    301
    Ocekujem danas dobru partiju majera.Mislim da bi ga dobra partija gurnula sigurno u prvih 11 protiv benfice u cetvrtak.Ajmo Lovro mozes ti to :grin:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Neće u prvih 11, ali za promjenu bi mogao barem biti na klupi.
  • Mr Anderson
    5.3k
    tanw4nrv54kyl31e.jpg
    I danas slabo.
  • Papastrumf
    9.4k
    Samo da se najebem mamice onim cetnicima sa zapada koji fuckaju konstantno malom Muricu
    Jebo vam cetnik iz Medjugorja mater.
  • Infinity
    15.2k
    Nije lose ovo bilo ako sam dobro vidio, a jedva sam gledao. Rutinska pobjeda protiv nejaci.

    Ako je itko i sekundu dvojio sad je jasno tko je prvak.
  • Eduardo
    17.3k
    Jel bila ono ruka kod drugog gola?
  • dinamo vitez
    214
    Kako je igrao Murić? Nisam gledao utakmicu. Tko je u Dinamu bio najbolji?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Murić ništa posebno, na kraju je imao jedan prodor i to je sve. Kod Dinama nitko baš nije odskakao. Majer i Moharami su se nekako najviše trudili i preuzimali rizik.
  • 000
    941
    Sunjic je bio dobar, ali ovo su timski izvukli, nitko nije pretjerano odskakao, cak ni Moro, koji je na kraju imao pogodak i asistenciju.
    Nije rutinski kao protiv Osijeka, ali nije ni daleko. Rijeka igrala na agresiju dok je bilo snage, poslije su strasno pali.
    Murica sam vidio kad je ulazio u igru, nakon toga ga nisam nesto zapazio. Utopio se se u rijecko sivilo, skupa sa onom sakom jada na jugu.







  • Infinity
    15.2k
    6.186 gledatelja. Malo s obzirom na ovakvu euforiju oko Dinama, a i gostovao je jedan od tezih protivnika. Ocekivao sam 10.000
  • Eduardo
    17.3k
    Murić ništa, više manje kao i momčad mu.

    Također sam očekivao nešto veću posjetu, brojku bližu očekivanjima kolege @Infinity

    Očekujem i kaznu za skandiranje Riječanima.
  • Guinness
    1.9k
    PLUS: za posjećenost danas
    za druge tribine i povremeno javljanje
    za Sjever, drugu za redom domaću +1000 ljudi
    za borbenost na terenu

    MINUS: za izuvanje na ulasku

    Diže se brojka, diže se!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.