• Cosey
    434
    Za sjever dolje su dva ulaza sa po 3 brojača, iako svaki ulaz može imati, koliko znam, 6.
    Sjeverna tribina ima 3 ulaza (zadnji je rotor) s tim da za sjever gore ima još jedan ulaz sa istočne tribine.

    Znam da me na Hajduku u svibnju spasilo to kaj je došla interventna i otvorila jedan brojač/ulaz sa strane s koje se inače ne pušta.
  • NORTE
    9k
    Za sjever dolje su dva ulaza sa po 3 brojača, iako svaki ulaz može imati, koliko znam, 6.Cosey
    Da. Za sjever dolje već duže vremena radi samo 6 brojača.
    Mislim da svaki od dva ulaza ima ukupno po 6 brojača, dakle ukupno 12, ali pola ih uopće ne otvaraju.
  • Str1nger Bell
    677

    Sjever dolje trenutno ima 2 ulaza, svaki od njih ima po 3 čitač sa svake strane. Međutim od ukupnih 12 čitača karata nama radi trenutno 6.Nažalost i tih 6 ide jako sporo jer redarska sluzba trenutno pregledava vrlo detaljno sve djelove tijela i to ide dosta sporo. Protiv Ludogoretsa i Osijeka na ulazu na kojem sam bio od 3 čitača 1 nije radio. Sramotno da klub nemoze osposobit sve ulaze i povecati broj redara iako stvarno tamo vise ni nema mjesta za njih dodatno. Sve u svemu uprava kluba se i dalje vodi onom starom politikom, a to je da nas žele sto manje na tribini. Nadam se prije svega radi novih generacija navijača i male djece da ce to sto prije rješit.
  • GZomanid
    572
    Broj ulaza nije problem jer takionak murija svako malo zaustavi prolaz kad redari ne stignu sve pregledat. Moglo bi biti duplo više tih redara ali ne znam gdje bi stali, valjda se boje prevelike gužve..
  • NORTE
    9k
    Broj ulaza nije problem jer takionak murija svako malo zaustavi prolaz kad redari ne stignu sve pregledat. Moglo bi biti duplo više tih redara ali ne znam gdje bi stali, valjda se boje prevelike gužve..GZomanid
    Naravno da je broj ulaza tj. brojača glavni problem ulaska na sjever.
    Kako je sve bolje funkcioniralo recimo 2010.?
    Otvorit sve brojače i ljudi će brže ulazit.
  • GZomanid
    572


    Istina ali ako redari malo olabave s pregledima i prepipavanjem, inaće samo imaš gužbu pred njima..
  • NitkoBitan
    11.9k
    Trebali bi se otvorit svi brojaci barem za skupine LP, neki minimum komfora ipak treba postojati na toj razini (a ne da si pola sata prije tekme kao riba u konzervi). Pa cijena jedne ulaznice gotovo da ce pokrivat trosak jednog redara... treba ubrzati ulazak.
  • SAS1987
    13.3k
    Mozda je ovo prilika i da se obrati UEFA-i.Infinity

    To bi cak i upalilo jer UEFA jako brine o sigurnosti infrastrukture. Ne mare ak je stadion ruzan, istok zatvoren ali itekako mare za sigurnost stadiona.

    A to sto "redari nemaju gdje raditi pretres" je problem uprave. Ak ga ne mogu rjesiti nek daju ostavku.
  • Jaro
    5.4k
    yep, dinamo uredno placa kazne zbog zakrcenih prolaza, ovo je veci propust... malo iskoristit uefu u kontra smjeru...
  • GZomanid
    572

    To bi rezultiralo s interventnom na prolazima, a ulazi bi ostali isti..
  • NORTE
    9k
    Chelsea na radni dan u 18:45, zamislite samo gužvetinu pred sjeverom...
    Većina će dolaziti pred sam početak.

    Klub mora hitno napraviti sve da to prođe kako spada i da budu otvoreni SVI BROJAČI ULAZNICA.
  • serbus
    3.5k
    SVI BROJAČI ULAZNICANORTE

    Ali ako to naprave da sve rade netko će ući sa upaljačem :fear: ili ne daj Bože bakljom... :cry:
  • NORTE
    9k
    Prenosim u ovu temu:

    Prenosim tekst FB stranice Samo Dinamo &alkohol & zene

    Poštovana gospodo u odijelima iz uprave! Kome smetaju navijači Dinama? Prva slika je sa početka utakmice, a druga je sa oko 30. minute. Gospodo, mi smo platili svoje ulaznice kako bi gledali utakmicu od prve pa sve do zadnje minute, a ne da čekamo na ulaz i pretres više od 30 minuta na hladnom vremenu. Sjeverna tribina ima 3 ulaza, no za jučerašnju tekmu otvoren je bio samo jedan! Kako se stvorila velika gužva, veliki znalci su skužili i otvorili još jedan ulaz kako bi izbjegli poneki nered. Drage dame i gospodo, kome smetaju navijači vlastitog kluba? To da niste sposobni organizirati se i napraviti sve po planu, to već znamo. Ali, ulaz i tretman na Maksimiru postaju sve gori i gori... A kada nekome pukne film i dođe do nekog velikog incidenta, opet će navijači biti problem broj jedan!
    BIT ĆEŠ OPET DINAMO!




    I tu ti sve usporedbe sa bilo kojim klubom padaju u vodu. Osobno sam usao na tribinu u 19. minuti utakmice. Nisu me trazili osobnu, ali su me duplo prepipavali.
    maddaddam
  • plavi67
    920
    dobili su s tribina "neugodne povike" i odmah druga priča ide....
  • NORTE
    9k
    dobili su s tribina "neugodne povike" i odmah druga priča ide....plavi67
    Istina, ali nije bilo puno bolje ni protiv Gorice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.