• NORTE
    9k
    Protiv Gorice 4.2. nisu radili svi kentauri na sjeveru pa se ulazilo i mimo njih.
    Dakle ulazilo se i sporije i službena brojka je bila dosta manja.
    To se protiv Varaždina ne smije ponovit!
  • jedan u nizu
    5.8k
    Udite svi na vrijeme na stadion. Protiv Gorice sam usao 30min prije pocetka tekme na prvi ulaz na sjever, zive duse nije bilo, prvi put ove sezone.

    Dodimo svi na vrijeme, popijmo pivicu - dvije na tribini i proci ce cijeli sjever kroz brojace. Barem na sjeveru to mozemo napraviti!
  • Dubbbrava
    161
    Apel na sve u klubu da prikazivanje lažnih brojki itekako smanjuje "euforiju" a oni upravo to rade
  • Endeavour
    397
    Nisu “lažne” brojke, već službeni broj na brojačima, analognim i digitalnim. Drugi par rukava je što nemali broj ljudi prolazi mimo registracije.

    Trebao bi Dinamo ozbiljno razmisliti o promjeni ne samo zaštitarske kuće već i o samom načinu kontrole ulaza.
  • Droljo
    4.8k
    Ne razmem zašto toliku pažnju posvećujete konačnoj brojci? Bitno je da dečki imaju podršku i ona čak i raste iz kola u kolo. Sve je ok.
  • Jurki
    8.5k
    Ne razmem zašto toliku pažnju posvećujete konačnoj brojci?Droljo

    Cista psihologija. Ako su dobre brojke, to povlaci jos vise ljudi na stadion. Event koji postaje sve vise i vise zanimljiv.
    Isto tak po pitanju sponzora.
    Nije isto ako ti je prosjek 2000, 5000 ili 10000 po utakmici.
    Zakaj se u kosarci i rukometu ne vrti tolka lova od tv prava i sponzora ko u nogometu? Malo ljudi to prati.
  • NORTE
    9k
    Mislim da će nas sutra dočekat ista situacija kao protiv Gorice.
    Ulazak mimo brojača, mnogi kentauri neće bit u upotrebi, a i za zapad pišu da ima svega.

    Dva ulaza su za sjever dolje, mislim da je to ukupno 10 ili 12 brojača, a rade ih valjda 4 ili 6 maksimalno.
  • Klenx
    4.1k
    Klub bi na ovakvim utakmicama komotno mogao zaposliti kojeg redara više, otvoriti ulaze na istok i neka se od tamo ljudi isto po rotoru penju na sjever.

    Ubrzalo bi ulazak na tribinu, a “brojači” nam ne bi pojeli bar soma ili dva ljudi.
  • Endeavour
    397
    Ja sam prošle sezone, krajem 2022., nakon Red Bulla, poslao mail klubu vezana za uvođenje isključivo digitalne kontrole pristupa/ulaza. Tad mi je jedan od zaštitara govorio da na zapadu ne rade 2 ili 3 analogna brojača.

    Cijena kompletne digitalizacije (sa gotovim softverskim rješenjem) bi bila oko 200k eura (za 5 "etaža" tribina), ili jeftinija varijanta, sa ručnim skenerima, oko 20k eura.
  • NORTE
    9k
    S novim ljudima u klubu očekujem da će se već za iduću tekmu zabraniti ulaz na sjever preko rotora bez skeniranja ulaznice na kentauru.
    Takav ulazak omogućuje klub, to je NEDOPUSTIVO!

    To se već nekoliko zadnjih Hnl utakmica događa na ulazu rotor i tome hitno treba stati na kraj.

    Radije ću duže čekati u redu nego ući mimo brojača!

    Pozivam i sve navijače dinama koji ulaze na taj ulaz da ako klub tu vlastitu sramotu ne riješi da na sjever više ne ulaze preko ulaza rotor, izbjegavajte ulazak na stadion bez skeniranja na brojaču.
  • Endeavour
    397

    Kad kažeš bez brojača, nema ni ručnog skenera?
  • Sportskifanatik
    359
    Strašno sa nam klub nemre nabavit 50-60 skenera za čitanje bar koda,nema karte jednostavno preko mobitela. Sistem ko na poljudu. Redari stoje na ulazu i skeniranju kartu svakom
  • Nino Bule
    11.3k
    Kad kažeš bez brojača, nema ni ručnog skenera?Endeavour

    Nista
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.