• reziser
    6.2k
    Hajduk nikad losiji . vec par utakmica nisu pravu priliku stvorili

    nije da mi ih je zao, he he
  • 000
    941
    Pitao sam ih ranije za tu tribinu, i rekli su da ne moze zato sto je iza pomocni teren. Sreca pa u podravini nema zemljista za pomocna igralista.



    Sad gledam drugi gol Lokse, i ovaj Uzuni brz ko munja :gasp:
    Stvarno imaju potentne mlade igrace.

    Bjelicinom miloscu drze se van zone razigravanja za ostanak. Imaju srece sto se Rudes raspao.

    uR8YdQb.jpg
  • Eduardo
    17.5k
    Svaka čast liku :up: Moramo ga pozvati na forum :smile:
  • Eduardo
    17.5k
    Iyayi Believe Atiemwen, veznjak HNK Gorica:
    "Prije Hrvatske igrao sam u Turskoj i tamo je nogomet dosta snažan, više se temelji na tehnici, ali meni se ovdje više sviđa, više mi se sviđa hrvatski stil nogometa. Hrana je dobra, najviše volim svinjetinu, ali jedem sve. Grad mi se isto sviđa, živim u Zagrebu, a i ljudi su ljubazni. Trener je super, drukčiji je od svih ostalih s kojima sam radio. Najmanje mi se sviđa ovo vrijeme i što je hladno. Dolazi zima, smrznut ću se."
  • deda
    27.7k
    Pa nek beži, ne bu mu zima.:lol:
  • markoli
    1.7k
    Dobar igrač, imam ga u fantasyju na SNetu. Gorica je bome odradila vrhunski skauting ove sezone, stvarno su dobro pikirali igrače i to navodno ne za veliku lovu.

    Također, Jakirević kao trener je isto bio pogodak. U Sesvetama je radio prije toga isto odlično. Inače iz Metkovića, ali plavi dio Metkovića. :grin:
  • xavier
    11.1k
    Svi ga imamo na fantasyju :smile:
  • Blaz
    350
    Jedva cekam klopu:cool:
  • xavier
    11.1k
    S obzirom na pravila, dovoljno je bilo biti u gornjoj polovici. Nisi trebao raditi toliku razliku :blush:
  • deda
    27.7k
    Zbunjujete ostale forumaše :roll:
  • deda
    27.7k
    Gorica prosvjetlila

    44835480_1961081560642804_9110673679850668032_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=f1462521a3565391d9c4caf38095be76&oe=5C847CAB
  • 000
    941
    Bravo za Goricane, mada su ih sj****i sa tim pravilima o reflektorima. Trenutno bi bilo bolje da su to ulozili u travnjak i komfor na tribinama. Kako sam malo pratio ovaj Spartak, vidio sam da igraju dosta utakmica u terminima izmedju 12:30 i 15h.
  • deda
    27.7k
    Ma sve su to na dugi rok šibice. Pa relektori imaju vijek trajanja 30-40 godina. Svaki klub treba forsirat da uredi infrastrukturu, svojim ili gradskim novcem. Problem je što naši klubovi već desetljećima peru novac i trpaju ga u džepove samoprozvanih despota i lokalnih đilkoša. Sa normalnim upravljanjem svi klubovi u HNL su danas mogli imati ultramoderne stadione od 10 tisuća ljudi, reflektore, brojače, moderne travnjake i to sve iz normalnog poslovanja vlastitim sredstvima.
  • xavier
    11.1k
    Pa pogledaj Engleze kad igraju. U 4, a imaš redovito i utakmicu u pola 2. Po našem vremenu, a uzmi u obzir da je tamo sat manje nego kod nas. Stanje infrastrukture je takvo da je zadnje što nam treba forsiranje reflektora.

    @deda Gorica baš nije idealan primjer jer je veoma neobična kombinacija. Da se razumijemo, meni su super kao osvježenje u HNL-u, ali grad se zadužio da bi financirao tu infrastrukturu koju onda Litvanac koristi kako bi na njoj igrali igrači na kojima oni zarađuje.

    Ok, on naravno sam kupuje i plaća te igrače za razliku od Mamića gdje si godinama imao jako sličnu situaciju (financiranje infrastrukture, zarada na igračima) samo što on nije ništa plaćao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.