• Infinity
    15.2k
    A nije da je to Real, Barca ili Atletico. Alaves je u pitanju. Oni sigurno jesu podcijenili HNL, a mislim da su njih neki precijenili, tu mislim na Rudes i Istru. Sam Alaves da igra HNL vjerojatno ne bi osvojio ligu, a ne da posalje svoje losije igrace tu na kaljenje. Oni mozda mogu poslati 2-3 igraca koji bi igrali i razvijali se, al ne mozes poslati 10 igraca i ocekivati da se ta ekipa ne bori za opstanak nego da igra dobro. Jesu proljetos pogodili s Rudesom, ali proljetos. I sad opet ljeto i opet lose igre Istre. I nije bas 10 igraca doslo direktno iz Alavesa, ali je doslo vise od 10 iz Alavesa i nekih drugih spanjolskih klubove, sve redom igraci koje je Alaves ugovorio da predju u Istru. Istra da je na zdravim nogama imala bi puno bolju ekipu od ove koju su im dali 'spasioci'. Ja sam misljenja da su oni promasen slucaj, tj. da Alaves treba ici u neku losiju ligu, npr. u BiH i tamo bi imali mir na sredini tablice s ekipom koja danas igra u Istri.

    Cudi me da ih HNL klubovi uopce prihvate s obzirom da to nije veliki europski tim. HNL je perspektivna liga koja uopce nije losa i u kojoj moras imati dobru ekipu da bi opstao, a uz malo ulaganja mozes igrati Europu i zivjeti bolje bez tog Alavesa na vratu nego s njima. Ide se linijom manjeg otpora, daj nabrzaka da nas pokrpaju pa sta bude. Nitko ne gleda dugorocno, a dugorocno ne mozes napraviti nista kad si filijala klubu koji ne bi bio najjaci ni u ligi u kojoj se takmicis. Alavesu je to dobro, jer njihovi igraci igraju ligu koju na neki nacin ne zasluzuju, ali ispastaju prvo Rudes i sada Istra.
  • 000
    941
    Alaves je samo jedan od klubova Baskonia grupacije. Uz Alaves tu su Sochaux koji je u drugoj francuskoj i Istra, sto se nogometnog dijela tice. Recimo da zele neki rezultat u Europi, sa kim od navedenih bi to najlakse napravili?
  • deda
    27.6k
    Definitivno sa Istrom. Ali nešto mi tu ne šljaka. Kao da nemaju strpljenja, ne mogu ih uopće dokučiti koji su njihovi ciljevi s Istrom.
  • 000
    941
    Kad smo se vec dotakli Alavesa :cool:

    Alaves je s 1:0 slavio na gostovanju kod Celte Vigo pogotkom Pina u 58. minuti, a s tri osvojena boda je preuzeo vodstvo u Primeri! Alaves ima 17 bodova, Sevilla 16, a Barcelona i Atletico Madrid po 15.
  • Eduardo
    17.3k
    Kad bi Istra uhvatila stabilnost Alavesa u zadnje tri sezone, kako se čini sad i 4 to bi bilo odlično. Osvojena Segunda, pa 9. i 14. mjesto u Primeri i sad trenutno prvi...
  • Eduardo
    17.3k
    Osijek nas i dalje prati u stopu. Drago mi je što ne posustaju. BTW - Osijek je sa 24 postignuta pogotka najefikasnija momčad lige.

    Rudeš je i dalje bez prvenstvene pobjede u ovoj sezoni.
  • Eduardo
    17.3k
    Ovakve reklame kao što su na Drosini postavljene treba staviti i u Koprivnicu na stadion Slavena. Nisu ništa slabije uočljive od onih ružnih ogromnih reklamnih panoa. Lijepo bi se mogla snimati ona strana gdje je tribina i u prijenosu na TVu bi to izgledalo neusporedivo lijepše.
  • Infinity
    15.2k
    Morali bi komentatorske kabine tamo prebaciti, kao i klupe za rezerve da bi se vidjele te reklame.
  • 000
    941
    Manja natkrivena tribinica bi bila pun pogodak sa te strane. A ove reklame u Puli su znak prisustva nekoga ko zna sta radi od ovih spanjolaca. Vjerojatno ista osoba koja je preuzela drustvene mreze i marketing Rudesa ranije.
  • Eduardo
    17.3k
    Nova pobjeda Gorice. Stvarno odlična ekipa. Prava šteta za njih što su uprskali one utakmice protiv Slavena i Intera u početku sezone gdje su imali pobjede u rukama. Kad bi bar i drugi novi prvoligaši donijeli ovakvu kvalitetu u HNL. Četvrta gostujuća pobjeda u nizu.

    Jel se tu formira i nekakva navijačka skupina?
  • reziser
    6.2k
    ajmo Lokosi :) :)
  • Infinity
    15.2k
    Tu bi sjeo neki istok s desetak redova, ali im nije potreban. I opet bi bilo glupo tamo premjestiti samo komentatore, a da VIP i sve ostane na zapadu. Tu je previse posla u odnosu na korist od tog posla. Oni kad bi na istoku napravili platforme za kamere i neku tribinu s 2-3 reda koja ne bi bila nesto ni dugacka, ali da je na centru i da je 2 metra podignuta od zemlje zbog bolje preglednosti. Cisto da se unutra smjesti par novinara i komentatora i to je to.
  • deda
    27.6k
    Rutinska pobjeda favoriziranih Lokosa u Kranjči. :cool:
  • BluePhone67
    3.2k
    Treba Bjelici neku novcanu kaznu zalijepit, dok se svi sprdaju sa splitskim bilima on uzme samo bod protiv njih.. Stvarno se zajebava.

    :grimace:
    :scream:
  • Eduardo
    17.3k
    A iduću igraju s Rijekom.

    Evo, Drožđek najavio borbu za 1.mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.