• xavier
    11.1k


    Nadaju se većem odazivu publike jer sam baš pročitao je Šibenik doma ove godine gledalo 5.800 ljudi ukupno u 13 utakmica.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    gledam sad Šibenik Istru i iskreno nekak ne bi bilo baš dobro za kvalitetu HNL-a da šibenik uđe, jer mi nemaju ni blizu kvalitetu za prvu ligu zasad
  • deda
    27.4k
    Loši i jedni i drugi.
  • Papastrumf
    9.3k
    Gledao sam drugo poluvrijeme. Ocajna utakmica.
  • BluePhone67
    3.1k
    Trofej nogometas godine 2019

    Dominik Livakovic najbolji golman

    Dani Olmo najbolji igrac HNL-a

    Dani Olmo najbolji mladi igrac HNL-a

    Nenad Bjelica najbolji trener HNL-a

    Maksimir najbolji travnjak

    Najbolja jedanestorica Livakovic, Theophile, Dilaver, Olmo, Petkovic

    Najbolja druga jedanestorica Sunjic, Ademi, Orsic
  • Eduardo
    17.2k
    Najboljih 11 je glupost, bar meni... Unutra su morali biti Marić i Caktaš, ako ništa drugo onda zbog brojki nakraju sezone.
  • Dudu
    2.6k


    Glasali su igrači i treneri, pa nije da su se vodili nekim brojkama, nego svojim subjektivnim dojmom s terena, pa je meni to ok.. Ni Marić ni Caktaš nisu ostavljali bez daha svojim potezima na terenu.
  • xavier
    11.1k
    Članstvo u Osijeku je besplatno, to sam znao i prije, ali nisam imao pojma da se ne mora obnavljati. Znači jednom "daš podatke" (kako se izrazio kolega Ramzes) i član si doživotno.

    Trenutno su na 23.000 "članova".
  • Hipo
    406
    marketinski odlican potez.
    Posebno s obzirom na gospodarsko i demografsko stanje osijeka.
    A i cinjenicu da osijek nema neku veliku navijacku bazu niti nogometne uspjehe.

    Ovo je za neke zanimljivosti "hr nogomet opcenito" vise nego temu sezone koja je iza nas.
  • Infinity
    15.2k
    Oni skupljaju clanove da se mogu hvaliti okolo, tj. da im sluzi kao alat za privlacenje sponzora. Zato clanstvo i jeste besplatno i ne produzuje se nego si vjecno clan. Poznajem ljude koji gore studiraju ili su se slucajno zatekli u Osijeku kada igraju protiv Dinama/Hajduka, te su se uclanili u NK Osijek cisto da im ulaznica bude jeftinija, a dosli su pogledati Dinamo/Hajduk, za Osijek ih boli ona stvar i iduci put ce ga gledati kad opet dodje taj Dinamo/Hajduk.
  • xavier
    11.1k


    Pa to i govorim. Ljudi promijene klubove za koje navijaju. Siguran sam da neki od ovih ni ne znaju da su članovi Osijeka sad, a kamoli za 10 godina.
  • cron1ck
    1.5k


    Evo bas tako kako si rekao. Studiram u Osijeku i znam hrpu ljude koji su isto clanovi samo da bi platili jeftinije ulaznicu. Dodes kupiti kartu i tamo ti onda sto prodaje karte kaze ako ispunite obrazac za prijavu i postanete nas clan ulaznica je 50 posto manje. Po meni odlican marketinski trik za sponzore.
  • deda
    27.4k
    Rudeš otkupio Franka Kovačevića od tovara za 300.000 Eura :rage: :vomit: :naughty: :death:
  • LovroZG
    1.3k
    Od Kovačevića bi se dalo napravit ok igrača, baš me zanima di će ga proslijedit i dal će bit šta od njega na kraju jer je propuh u glavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.