• Dudu
    2.6k


    To si u pravu, eventualno Šibenik da se još ojača i stabilizira na svim razinama za sljedeću sezonu, jer nešto sam uvjeren da Istra ostaje, a čak u svojim nekim projekcijama vidim ih u borbi za peto mjesto i Europu sljedeće godine. Mislim da bi mogli vidjeti tu Španjolci priliku za izlazak na scenu, neka malo respektabilnija imena i promoviranje i prodaja nekih igrača jer novac moraju i vratiti nekako.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja mislim da su oni lijepo potcijenili ovu ligu. Sa igračima koji ne mogu igrati za Alaves B ili biti u Sochauxu neće sto posto izaći u europska natjecanja. Mora se uložiti lijep novac i imati homogenu i organiziranu momčad da budeš u borbi za Europu u ovom natjecanju. Jedni Lokosi ili jedna Gorica su 3 klase iznad Istre pa nisu mogli u europska natjecanja. Razumijem ja šta ti hoćeš reći i znam da će se mnogi napaliti na to peto mjesto ali ova liga nije loša ma koliko je neki blatili i pljuvali.
  • Dudu
    2.6k
    Jako me ljuti i živcira ta činjenica. Ne podcjenjuju samo ti Španjolci hrvatsku ligu, 90% ljudi smatra da je HNL sprdnja. Ljudima koji se druže samnom sam dopizdio jer non-stop pričam da se u HNL igraju jako kvalitetne utakmice i da vrijedi pogledati, pogotovo s novim travnjacima. Malo tko me shvaća ozbiljno jer ljudi iz nekog razloga očito ne vole hrvatski nogomet, valjda misle da pod to se pod smatra samo reprezentacija jer nemaju pojma ni tko igra ni kako igra, samo standardna spika kako je sve uništeno, lopovi i slične gluposti.. Da se uredi infrastruktura i dođe veći broj ljudi na tribine to bi bio top ugođaj i nogomet kojeg se ponekad ne mogu posramiti ni puno jače lige...
  • Majki2111
    2.6k
    Apsolutno se slažem. Ali to je zato jer su ljudi neinformirani. Tipa neku promidžbu treba napravit. Da klub plati reklamni pano u gradu,da bar primjeti neko. Ali opet ne znam koliko je to moguće jer znamo da znamo koji klubovi iaju najviše navijača i najveću bazu navijača. Tako da ti ovo za dekor kaj si rekao na primjer jedan Inter iz Zaprešića jako pogoršava. Klub kojeg jako malo ljudi zanima. Zapravo mi je nezamislivo da neko od tamo navija i pratitaj klub a ne Dinamo.

    Hoću reći potencijal za dekor imaju velika četvorka plus Šibenik i Zadar. Istra ne znam.

    A mi imamo Lokomotivu, Inter, Rudeš u ligi a želimo dekor.

    Za Goricu je još prerano, a i tu mi je čudno da tamo ekipa nije za Dinamo.

    Znam da je čak Slavoniija pol pol za Dinamo i Hajduk, akamoli neće biti ova mjesta bliže ZG.

    Al opet ta baza navijača i gledatelja nije velika. Pitanje je koliko ljudi u našoj zemlji zanima sport. Ako ih zanima dal ih zanima nogomet. Ako ih zanima, bi li ih zanimalo doč na utakmicu ili ipak pred ekranom gledat.

    Evo moj tata, nije mu se dalo na derbi. Odabrao je prije u kafiću pogledat uz pivu...
  • Infinity
    15.2k
    Imam neke veze s Pulom i Vinkovcima. Ljudi u Puli navijaju za Istru, ali ih se treba pokreniti. U Vinkovcima sam upoznao dosta ljudi, svi su za Cibaliju, ali uz nju dobar dio njih doda da je jos za Dinamo ili Hajduk. I isto su me fascinirali neodlaskom na stadion, a hoce se posvadjati kad im nesto kazes za Cibaliju. Jednom prilikom sam tamo bio kad je dolazio Dinamo i nitko nije htio da idemo, svima mrsko. Mislim da ljudi u mnogim sredinama prate lokalne timove, ali nemaju naviku odlaska na stadion. Isti problem ima i Dinamo.

    Misljenja sam da Varazdin isto ima potencijal da ih prati veci broj ljudi. Sto se Gorice tice, to je ista ona prica kao s Rudesom. Igraju u svom kvartu/gradu i imaju publiku. Ljudima je stadion pred nosom i doci ce. Da je Gorica bila domacin na Maksimiru imali bi mozda 300 ljudi po utakmici. Svi ti ljudi vjerojatno vecinom navijaju za Dinamo, ali su se vezali i za Goricu koja je igrala nize lige, nije nikad bila konkurent Dinamu, a kako je isla u visi rang tako je zanos rastao. Ljudi se lakse poistovjecuju i brze se vezu u nekoj manjoj zajednici i s necim sto nije globalno. Zato mnogi pored recimo Dinama bez problema prate svoj lokalni klub u nizim rangovima. Ja prvi i kad poredim s Dinamom nemam dojam da je to uopce isti sport.
  • xavier
    11.1k


    Naravno da ne. Sun je pobrkao lončiće :smile:
  • marcio amoroso
    32.1k

    Piše da je Rijeka poslala upit u Uefu. Znači definitivno ništa od toga?
  • xavier
    11.1k
    Koliko sam shvatio, u Sunu su se vodili sasvim krivom logikom.
  • deda
    27.7k
    Sun ti je povjerljiv izvor kao i baba Manda iz Špičkovine
  • xavier
    11.1k


    Sun je nešto kao 24 sata ili 100 posto :smile:
  • deda
    27.7k
    Znači baba Manda je ipak pouzdanija, zeznuo sam se.
  • Eduardo
    17.4k
    Danas u 19:00 prva tekma na Šubićevcu. Ovakva bitna utakmica, a oni stave besplatan ulaz :down:

    Sudi Bebek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.