• marcio amoroso
    31.9k

    Nadati je se boljem moj blue :nerd:
  • Papastrumf
    9.3k
    Kad budete pisali pamflete upravi kao Droljivari, Nicota, Junaci i ostali, onda ce biti i akreditacija i sponzorstva :wink:
  • xavier
    11.1k
    Kad budete pisali pamflete upravi kao Droljivari, Nicota, Junaci i ostali, onda ce biti i akreditacija i sponzorstva :wink:Papastrumf

    Lesi je ipak jedan i jedini...ostali su samo kopije :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mi inače širimo samo ljubav. To se ne odnosi na aktualnu upravu kluba. Oni mogu dobiti samo ovo :down:
  • BluePhone67
    3.2k
    Mi inače širimo samo ljubav osim prema ovoj upravi. Oni mogu dobiti samo ovo :down:marcio amoroso

    Nebitno jel to uprava ili ne. Treba pisat kako je, a to je samo istina, jucer je bio nepostojeci penal za nas i da smo osvojili kup mene bi bilo sram jer ako ne mozes pobijedit posteno Rijeku, sutra ce se to sve vratit u Europi kada ti suci nece svirat nepostojece penale i onda ce svi biti krivi osim nalagodavaoca koji su napravili laznu sliku da smo kakti kvalitetni. A ako je netko ukro nesto iz kluba, onda to treba pisat da je ukradeno i bas me briga tko je u upravi jucer, danas ili sutra.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I meni je drago sto ga je promašio iskreno. I naravno da svatko tko ošteti klub treba klubu vratiti novac. Zato sam i napisao da aktualna uprava ima prst dolje. Od mene definitivno.
  • deda
    27.4k
    Mislim da ste na krivoj temi, ali dobro mi se ne držimo pravila kao pijan plota :joke:
  • BluePhone67
    3.2k
    I meni je drago sto ga je promašio iskrenomarcio amoroso

    Nije promasio, vec mu ga je ovaj obranio. :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Uglavnom nije zabio :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    Kad igraju Istra i Šibenik? Za koga se navija? Za Istru zbog infrastrukture i da dobiju zadnju šansu da se stabiliziraju po Španjolcima, ali Šibenik mi je nemjerljivo draži klub.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja navijam za drugo lice Dalmacije. One strane poluproizvode iz Istre ne moram gledati z prvoj ligi i nebi mi ih bilo žao da lete van.
  • Dudu
    2.6k
    Bolje da ostane Istra, jer Šibenčani su sami par puta izjavili da nemaju dovoljno sredstava za prvu ligu, ali ako uđu probat će nabaviti. Nešto skrpaju, onda bankrot u sred sezone i izbace ih i liga gubi kompetitivnost jer klubovi kao Inter, Slaven, Varaždin nemaju za što igrati i odmah lošiji kvalitet nogometa, a težimo napretku valjda.... A igraju 31.5. i 3.6. čini mi se
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kako znamo da će Istra imati pare. Pa njima su Dinamovi igrači skupljali novac da imaju za “kifle“
    Ovi klošari iz Alavesa se sutra mogu povući. Uostalom tako naprasno su otišli i iz Rudeša.
  • Dudu
    2.6k
    Razlika je u tom što su kupili Istru, a u Rudeš su ulazili kao partnerstvo na jednu godinu s mogućnosti do 10 godina. S obzirom da su uložili nešto novaca, nema smisla samo izaći..

    "Španjolci su u Istru 1961 odmah uložili najmanje 5 mil. eura da bi podmirili dugove (cca 2,5 mil. eura) troškove nove momčadi."
  • deda
    27.4k
    Bojim se da iduće godine opet nećemo imati kandidata za prvu ligu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.