• deda
    27.7k
    Riječanima su pjevali onu o Srbima i vrbama u svlačionici. To neće napisati. Trebalo ih je izbacit iz lige zbog toga.
  • reziser
    6.2k
    kako mediji malinupiraju da je to strasno

    i onda ljudi pročitaju te naslove, ne idu u dubinu i povjeruju tim baljezgarijama
  • reziser
    6.2k
    sad na kraju radnog dana ste me razjeb*** :rage:

    xavi xavi :mask:
  • Kwedi
    3.8k
    Pa nisam čitao, samo sam link stavio ako netko ima voljexavier

    zatrolo si u stilu hejt za klikbejt :cool:
  • xavier
    11.1k
    zatrolo si u stilu hejt za klikbejt :cool:Kwedi

    Najbolje je što 90% čitatelja ionako ne čita ništa za što treba više od 2 minute koncentracije. Ne mislim na N+ nego općenito u medijima :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    ma jasno mi je. samo i ono tvoje apostrofiranje "uvijek objektivni N+", jel to vrijedlilo i dok si ti bio tamo? :joke:
  • xavier
    11.1k
    ma jasno mi je. samo i ono tvoje apostrofiranje "uvijek objektivni N+", jel to vrijedlilo i dok si ti bio tamo? :joke:Kwedi

    Čuj, "bio tamo"...napisao sam valjda 4 teksta :blush:

    I nisam ni onda smatra da su objektivni oko Hajduka...
  • Papastrumf
    9.5k

    Treba reci i da su nasi igraci pjevali tu pjesmu i to na terenu ispred nase tribine kada smo osigurali naslov 2006. godine.
  • deda
    27.7k
    To je pjesma koju si smiju dopustiti ultrasi, ali sportaši nikako.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ja se nadam u buducnosti da ce Zona Dinamo imati nekoliko sponzora, koji ce recimo rado platit nekog koji ce pratit sve moguce utakmice tog postenog Hajduka u svim kategorijama i secirat apsolutno sve, tko je prdnuo niz vjetar prema gostujucoj klupi do krivog auta 5 min prije nego je pao gol. Nazalost, mi nemamo vremena za sve to trazit, gledat, secirat, pisat ali eto u buducnosti ukoliko ce biti novca mi bismo mu za svoj posao to rado i platili do tada trazimo volontera kao sto smo i mi sami, a ako ikada od ove Zone i budu neki novci vjerujte, mi trenutni vlasnici necemo strpat niti jednu kunu u dzep vec cemo ulagati kao i dosada sto radimo za bolje sutra u sve i za sve i rado cemo potrosit sve novce u ovakve stvari jer nije njima nista sveto, a preko leseva vec odavno gaze dok hodaju kroz kanalizaciju i sami sebe lazu kako fino mirise.
  • Papastrumf
    9.5k
    Jeste pitali gnk za sponzorstvo? :razz:
  • reziser
    6.2k

    Ili tommy :lol:
  • 000
    941
    NH da dokažu svoju transparentnost
  • marcio amoroso
    32.1k

    Mogli su nam bar dati neki dres za nagradnu igru ako ništa drugo.
  • BluePhone67
    3.2k
    Mogli su nam bar dati neki dres za nagradnu igru ako ništa drugo.marcio amoroso

    Neka oni nama daju akreditacije kada ih zamolis za Lisabon ili Plzen i ne trebaju nista drugo. Ili da barem odgovore i to bi bio vec plus
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.