• deda
    27.5k
    Ove sezone 150 golova u 10 kola, točno 3 gola po tekmi, prošle sezone u istom razdoblju 137 golova, 2,74 po tekmi. Dakle povećanje efikasnosti od cca 10%. Sigurno se većim dijelom može pripisati travnjacima.
  • deda
    27.5k

    Gorici i novom prvoligašu. To bi bio red. I tako kako tko uđe odradit mu teren. Mislim da je to pošteno.
  • 000
    941
    Sumnjam nekako, obzirom da su ovu lovu trebali ukucati do odredjenog roka u infrastrukturu (famozni kamp), ili vratiti UEFA-i, ili od koga su vec dobili, pa su brzebolje isli raditi travnjake.
  • Eduardo
    17.2k
    To bi bilo lijepo. Onda bi se mogli prebacit na 2.HNL :smile:
  • 000
    941
    Na klupi pulskog prvoligaša ove sezone sjedila su dva Španjolca (Manolo Marquez i Curro Torres), a na Aldu Drosini se sada okreću domaćoj opciji...

    Trenerski život Curra Torresa na klupi pulskog prvoligaša očito neće predugo trajati, Puljani su već u potrazi za novim strategom!

    Zanimljivo, Curro Torres još nije službeno postao bivši, ali je sasvim izgledno kako će u bliskoj budućnosti Španjolac napustiti Aldu Drosinu. Čelnici Istre 1961 već traže njegovog nasljednika, a proteklih dana razgovori su vođeni i s bivšim trenerom Legije - Deanom Klafurićem...

    "Da, mogu potvrditi da smo razgovarali, otvoreno pričali o mom potencijalnom angažmanu u Istri. Moje želje? Želim nastaviti raditi, pronaći sredinu u kojoj ću se sa svojim stožerom moći kvalitetno trenerski izraziti. Iskreno, ne zanima me novac, niti takve stvari, najvažnije mi je da sa svojim suradnicima prepoznam kvalitatan projekt, pronađem klub u kojem ćemo moći normalno raditi. Da, Istra mi se čini kao zanimljiv projekt" kratak je u razgovoru za Goal bio Dean Klafurić.

    https://www.goal.com/hr/vijesti/dean-klafuric-istra-1961/iuoc0rd1lxzo1n1z25ysvw40t
  • deda
    27.5k
    Ma ako HNS ne može godišnje odvojit ta 4 milijona za jedan travnjak, mislim ono.

    A ovi Španjolci u Puli, ne znam što bih rekao. Taman pomisliš da su pohvatali konce i shvatili neke stvari, oni opet neka sranja rade. Pa to je zajedno s Rudešom sad već godinu i pol dana kontinuiranog šarlatanstva. Jedino što su u Rudešu dobro držali marketinški web, twitter, face i tu komunikaciju s vanjskim svijetom. Ali kadrovski i poslovno gledano, totalni bulshit.
  • 000
    941
    Ni meni nisu jasni ti Spanjolci. U prvoj sezoni su evidentno podcjenili HNL, dobili po zubima. Nakon toga doveli ok trenera koji ih je iscupao. Preselili u Pulu, navukli skartova koje skverski rekrativni klub nebi prihvatio (osim par dobro poznatih izuzetaka) i sada ocekuju da stalnim rotiranjem trenera nadju kemiju.
    Ajde, ulozili neku lovu u spas Istre, ali ovom politikom nece daleko. Dovedi ozbiljnog trenera, par ozbiljnih igraca i konkurentan si u HNL-u. Neka prekopiraju Goricu, ako ne znaju kamo.
  • 000
    941
    Rekoh sebi da necu ni virnuti ni pisati ovdje, ali bilo je jace od mene :cool:

    SJEImdt.jpg
  • BluePhone67
    3.2k
    Ajde neka su se oni makli od politike :wink:
  • BluePhone67
    3.2k
    Rekoh sebi da necu ni virnuti ni pisati ovdje, ali bilo je jace od mene :cool:Cavalera

    Ovo je inace bila neka posjeta na Visu pa evo i jedan prigodan tekst gdje se spominje Jakov Blazevic kojega nama cesto znaju pripisivat i jos mnogi drugi..

    rvwi132z6zcaxv1k.png
    wjvju6nswsgtjjd8.png
    thi1fp19py8vifph.png
  • 000
    941
    @BluePhone67
    Gdje si bio sa ovim koju godinu ranije, da nabijem ovim ''mojim'' tovarima na nos :)
  • deda
    27.5k
    Dp32PWsWoAA_ZZw.jpg:large

    Ajmo zainteresirani!
  • 000
    941
    1. Dinamo 10 +12 24
    2. Osijek 10 +11 20
    3. Lokomotiva 10 +11 19
    4. Rijeka 11 +5 17
    5. Gorica 10 +1 16
    6. Slaven Belupo 10 -1 12
    7. Hajduk 10 -3 11
    8. Inter-Zaprešić 11 -11 10
    9. Istra 1961 10 -9 8
    10. Rudeš 10 -16 2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.