• deda
    26.3k
    Ne znam što bih ti rekao za Vž nakon što su ih naši klinci onako jučer odvalili. Svud je kod tih klubova pitanje novaca. Netko i mora biti prvi u toj 2. ligi, ali da li može skupit 10 milja koliko treba za sezonu u HNL, hm, hm.
  • 000
    941
    Tesko da bilo koji klub 2.HNL moze prismrditi devetoplasiranom klubu 1.HNL.
    Cuda su moguca, igraju se dvije kvalifikacijske, ali trenutna razlika u kvaliteti je stvarno velika.
    Vidjeli smo proslogodisnju Istru protiv Varazdina.
  • Eduardo
    16.9k
    Lokomotiva je igrački prejaka, a imaju i jako dobrog trenera.

    Za početak se Varaždin treba riješit Mumleka. Nije on trener s kojim mogu na duge staze.
  • 000
    941
    Pitanje koliko je Miljenko trener uopce.
  • reziser
    5.8k
    na ovoj temi neću pisati :rage:
  • Eduardo
    16.9k
    Kako su uboli s Posavcem. Nisu puno, ako uopće išta izgubili odlaskom Letice. Ovaj je odličan golman. Nije mi jasno da nije mogao pronaći bolji angažman od Hajduka, pri tome mislim na jači klub ali i jaču ligu.
  • xavier
    11k
    Ne znam imaju li fiksiranu otkupnu cijenu za iduće ljeto kad mu istekne posudba.
  • deda
    26.3k
    Pacer.
  • 000
    941


    Lik analizira vecinu utakmica HNL-a, jos je i Dinamovac :ok:
  • deda
    26.3k
    Lik je fora, gledao sam ga par puta
  • 000
    941
    Mozda je Chagi neki rod
  • deda
    26.3k
    Tek sam sad registrirao da je Herdi Prenga u albanskoj repki.
  • Eduardo
    16.9k
    Meni iskreno prvi glas ovo sad :roll:
  • deda
    26.3k
    Finale nogometnog kupa u Puli 31.5.2018. Kad netko stigne može otvorit temu.
  • reziser
    5.8k
    nek više počne liga...dost ove pauze :gasp:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.