• Eduardo
    17.1k
    Dominacija stranih napadača.

    A9VtJDb.jpg
  • reziser
    6.2k
    Bitno je kupi prodaj i zaradi...zato je sve vise stranaca.
    Tesko ce se tome stati na kraj
  • LovroZG
    1.3k
    Bitni su kvaliteta i plaća igrača. Naši igrači idu van igrat za bolje pare i/ili igrat u jačoj ligi pa nam klubovi moraju uvozit strance koji žele igrat za bolje pare neg doma i/ili igrat u jačoj ligi.
    A nekad jednostavno fali domaće kvalitete jer se u zadnjih 5-6 godina i nije pojavilo puno dobrih napadača pa se nije moglo gurat naše mlade.
  • Infinity
    15.1k
    Ne vidim problem u strancima ako su bolji od domacih. Ovi na listi ocito rasturaju.
  • Eduardo
    17.1k
    Mene sad živo zanima što će se događati u Rijeci i kako će završiti situacija na relaciji Bišćan - Armada.
  • xavier
    11.1k
    Slažem se.
  • deda
    27.3k
    44330671_1923250691093713_3917259767386472448_o.jpg?_nc_cat=104&oh=e4413223727b9fffb543f6506a810467&oe=5C45BA6B

    Bormeš evo reflektora u Gorici.
  • 000
    941
    Moglo ih se vidjeti jos proslo kolo iza gola. Ne u komadu doduse. Mali korak za HNL, ali veliki za Goricu. Jos da natkriju tribinu do kraja.... I da im guza promjeni travnjak...
  • Eduardo
    17.1k
    Dugo oni to već pripremaju? Bar imam takav dojam.
  • deda
    27.3k
    Veli Tuđen da sutra dolazi dizalica. Za utakmicu s tovarima bi trebalo zasjati noćno sunce.
  • 000
    941
    Ako ih goricani nabiju, tovarima bi se mogao upaliti mrak.
  • Eduardo
    17.1k
    Ajd super. Prava šteta je što im nisu novi hibridni travnjak ugradili.
  • deda
    27.3k
    Ako ostanu u ligi, što ne sumnjam, mislim da bi red bio da im HNS to odradi na ljeto.
  • 000
    941
    Cini mi se da je puno manje ozljeda igraca na ovim novim travnjacima. A koliko je samo bolje vizualno pratiti utakmice.
  • Eduardo
    17.1k
    nadam se i novom prvoligašu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.