• deda
    28k
    Gorica može sutra šutnut Litvanca, reflektori će ostat do kraja našeg života. U Hr je jako malo klubova koji uopće apliciraju na prvu ligu. Sve skupa možda 20. Ti klubovi moraju, jednostavno moraju uredit sve infrastrukturne standarde. HNS im je napravio travnjake, bio bi red da napravi i Gorici i svakom novom prvoligašu.
  • xavier
    11.1k
    Naravno da ga mogu šutnuti, ali onda nema ni prve lige :smile:

    No nije to bila poanta. Ja sam apsolutno za uređenje infrastrukture. Samo sam se složio s Cavalerom da prioritet nisu reflektori dok su stadioni u ovakvom stanju.

    A ne znam ni kakav je deal. Mogu li ga šutnuti?
  • deda
    28k
    Koliko sam ja čuo deal je takav da su njegovi igrači, tj. trošak plaća i prihod od prodaje igrača, a Črnko prihodi od marketinga, ulaznica, grada, sponzora i trošak održavanja stadiona, pogona, mlađih kategorija.
  • 000
    941
    RUDEŠ - LOKOMOTIVA 0:4 (0:0)

    ZAGREB - Stadion u Kranjčevićevoj. Gledalaca: 185.



    @xavier Jasni su mi ljetni nocni termini i ta nasusna potreba za reflektorima, ali i to se da rijesiti. Sto se HNS-a tice, sumnjam da je bilo kome odvojio lipu od svojih usta.
  • deda
    28k
    Rudeš je ove godine samo ukras, da nije posudbi oni bi već završili svoju emisiju za selo. Oni su tu samo zbog regularnosti, čak sam čuo da im je i HNS kapnuo neku pinku.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne mogu vjerovati da dođe 185 ljudi na tekmu. Pa igrači, treneri i stručni stožer broje nekih 25 ljudi. Pa samo da im dođu po 3 prijatelja ili roditelji to je već stotinjak ljudi. Pa mi igramo osmi ili deveti rang natjecanja pa nas gleda 70 ljudi u prosjeku.
  • markoli
    1.7k
    Atiemwen danas prvo asistencija, pa golčina u rašlje sa nekih 20-25 metara i onda je pucao u blok, odbila se do Marine koji je zabio treći gol Gorice.
  • Eduardo
    17.6k
    Užitak za gledanje je Gorica, posebno Beli. Isto tako Parnjača brutallna, Ivanušec zvijer.
  • 000
    941
    Kada sam gledao snimku, mislio sam cak da su nategnuli taj broj gledatelja. U Rudesu se znalo skupiti 300-400 ljudi na nebitnim drugoligaskim tekmama kad ih je Beli vodio.

    Gorica je stvarno iznenadjenje prvenstva, nadam se da se nece rasprodati na zimu. Ne znam da li je Loksa kaparila Belog.

    Bio sam za Ivanuseca prije Majera iz Lokse, dosta je moderniji igrac, i polivalentniji. Da ga stavis na gol, skinuo bi tri zicera.

    Mierez ponovo jase. Zabio za 1-1 protiv Osijeka. Torres izgleda preporodio Istru.
    Kakva nonsalancija istrine obrane kod Osijekovog gola. Losi su u tom segmentu skroz. Zato je Mierez zvijer u napadu.
  • LovroZG
    1.3k
    Kako je lijepo pogodio. Baš ima puno dobrih igrača u ligi ove godine. Kolko ih ošlo, tolko ih je za duplo došlo.

    Daleka i neizvjesna budućnost, al bilo bi zanimljivo vidit kak bi liga reagirala na pet klubova u Europi. Španjolci bi ziher mobilizirali Istru, a možda i Litavci Goricu.
  • Eduardo
    17.6k
    @Cavalera kruže priče o Belom i Loksi?

    Ima tu u Gorici još zanimljivog materijala.
  • 000
    941
    kruže priče o Belom i Loksi?Eduardo

    Lokomotiva je prva dala ponudu, ali su im se zahvalili iz Gorice. Ne znam da li su dalje podebljavali. Sa ovakvom statistikom Belog, mislim da su ispali iz utrke.
    Osijecani si sigurno grizu nokte kada vide sto su prelagano ispustili. Gorica je definitivno kompaktna ekipa, mada mi obrana sa Cagljem nije djelovala prvoligaski. Kahlina na golu ima strasan refleks, bas je napredovao zadnje dvije sezone. Ne spominje se previse ni Suk, ali tip stvarno radi odlican posao u sredini. Zwolinski killer ovu sezonu, a ranije ga nigdje nije bilo, niti je nesto posebno zabijao. Sve u svemu, fina, bas fina ekipica i zelim im puno srece u nastavku prvenstva.
  • 000
    941
    INTER - GORICA 1:3 (1:2)

    ZAPREŠIĆ - Gradski stadion. Gledalaca: 414.

    Obzirom da se u Splitu igra bez gledatelja, ovo kolo bi moglo imati rekordno nisku gledanost.
  • Infinity
    15.2k
    1.464 gledatelja do sad ili 488 u prosjeku. Danas ce utakmica u Koprivnici to popraviti. Ocekujem gore oko 2.000 ljudi i to ce onda biti oko 850 u prosjeku. Volim statistiku, ali se necu usuditi pretraziti svako kolo od pocetka haha. Al svakako mislim da je medju najlosije gledanim od pocetka lige jos tamo za vrijeme rata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.