• deda
    28.1k
    Prilično sigurno
  • Infinity
    15.3k
    Mozda je u onoj sezoni kad se igrala ona 1A i 1B liga bilo losije posjeceno kolo
  • deda
    28.1k
    Bojim se i u Kc danas neće biti više od 1.500
  • 000
    941
    Tesko za utvrditi, obzirom kako se tada nabacivalo brojem gledatelja, ali ovo ce kolo zasigurno srusiti mnoge rekorde gledanosti, pogotovo ako Koprivnica zakaze.
  • Eduardo
    17.6k
    Prvi pratitelj malo iznenađenje.Možeš ih volit ili mrzit ali igraju dobar i lijep nogomet.

    Hajduk i Rijeka podbacili potpuno, čak i Slaven od kojeg sam očekivao više.
  • Infinity
    15.3k
    Ne shvacam Lokomotivu kao prijetnju po pitanju titule, ali je ljepse vidjeti da je svaka konkurencija sto dalje od tebe. Sve dok Dinamo dobro gura u Europi ja sretniji da je HNL manje neizvjestan, jer se mozemo koncentrirati na Europu, tu ipak vise zudimo za uspjesima. Sad slijede dvije utakmice upravo protiv Lokomotive i Osijeka, prvih pratitelja. Odlicna prilika za odvojiti se pratnji na 8 bodova i u savrsenom miru docekati reprezentativnu pauzu. Jos tu kad legnu tri boda protiv Spartaka bit ce to savrsena sredina jeseni. Moci ce se u miru pripremiti za Rijeku, a nakon Rijeke slijedi prilika i za rijesiti se Gorice. Bilo bi lijepo upisati cetiri pobjede protiv cetiri prva pratitelja. S ovim rasporedom bi mogli zavrsiti prvi dio sezone s +10 u odnosu na drugoplasiranu ekipu, al ne ocekujem da ce biti lako, mislim da ce ove cetiri utakmici biti bas paklene, jer su tri ekipe u sjajnoj formi i sigurno se zele dokazati i protiv Dinama . Rijeka malo zaostaje, ali gostovanje na Rujevici sigurno nece biti lagano. Nabrijat ce se na Dinamo taman da su zadnji. I na Maksimiru su iscupali bod.
  • 000
    941
    Osijek bi mogao pratiti ritam da ima jos dva-tri jaka igraca, ili da ih dovede na zimu. Vjerojatno sada usmjeravaju vecinu love u izgradnju stadiona, pa nece ici u neke kupovine, eventualno nesto sa free marketa. Vidim dovode neke mlade afrikance na probu preko srpskih menadzera. Ali tesko da ce tu nesto iskopati.
  • Infinity
    15.3k
    Ma Osijek bi s ovim kadrom morao izboriti Europu. Ne vjerujem da ce ikoga dovoditi, ali se nadam da ipak hoce na ljeto. Lijepo je vidjeti i da su drugi klubovi jaci, jer to znaci da i Dinamo mora biti jaci. Naravno, veselim se i dobrim rezultatima u Europi, da se doceka i taj peti predstavnik. Hajduk je za sad ove sezone los, ali gledajuci na malo duze staze mislim da ce HNL pored Dinama, Hajduka, Osijeka i Rijeke iznjedriti jos 1-2 dobra kluba koji ce se boriti za Europu, a onda tamo biti konkurentni. Kamo srece da su u Europi ovogodisnje Gorica i Lokomotiva. Rado bi ih gledao na ljeto, ali se bojim da ce im se kadar rasuti. Ako ostanu na okupu ili se jos pojacaju mislim da ta dva tima mogu pruziti bolje igre nego sto je ove sezone pruzio npr. Hajduk.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sudbina Hnla je nažalost da će ti svi Ivanušeci, Atiemweni, Mierezi itd otići dalje nakon jedne sezone. U najboljem slučaju će ih dovesti dinamo ili neki osijek. Iluzorno je očekivati da će Gorica ili Lokomotiva zadržati ekipu ili se još čak i pojačati. Bit je za mene da se kroz te prodaje osigura dugoročnije funkcioniranje klubova. A sljedeće sezone će onda doći neki novi Mierezi itd.
  • xavier
    11.1k
    Sudbina Hnla je nažalost da će ti svi Ivanušeci, Atiemweni, Mierezi itd otići dalje nakon jedne sezone. U najboljem slučaju će ih dovesti dinamo ili neki osijek. Iluzorno je očekivati da će Gorica ili Lokomotiva zadržati ekipu ili se još čak i pojačati. Bit je za mene da se kroz te prodaje osigura dugoročnije funkcioniranje klubova. A sljedeće sezone će onda doći neki novi Mierezi itd.marcio amoroso

    A gle, od ove trojice koju si konkretno naveo, Atiemwen i Mierez su članovi klubova koji HNL smatraju prvenstveno izlogom za svoje igrače i teško mi je zamisliti da će ostati u svojim klubovima. Što je Lokomotiva, suvišno je uopće govoriti tako da Ivanušecova budućnost ovisi o tome što u Maksimirskoj 128 odluče.
  • Eduardo
    17.6k
    Curro Torres napustio Istru, a novi trener je 45-godišnji Krunoslav Rendulić.
  • 000
    941


    1. Dinamo 12 +17 30
    2. Lokomotiva 13 +18 28
    3. Osijek 12 +14 24
    4. Gorica 12 +4 22
    5. Rijeka 12 +5 18
    6. Slaven Belupo 12 -4 12
    7. Hajduk 12 -5 12
    8. Inter-Zaprešić 12 -13 10
    9. Istra 1961 13 -13 9
    10. Rudeš 12 -23 2
  • deda
    28.1k
    Sam da se povalim da sam bio na sekici. Sutra ću vam dati skoutski presjek nama interesantnih igrača.
  • 000
    941
    @deda Jesu te uzeli u obzir? :lol:

    u9FfpFz.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.