• SAS1987
    13.3k
    A možda se čovjek nada vojnom osvajanju Slovenije...vjeko1701

    Namirisali ste krv zbog mojih izjava o slovenskoj vojski? :rofl:
  • Stihl
    3k

    A kaj bi nam falilo...malo ratujemo, poberemo činove, benficije, zaradimo mirovinu, mozda dobijemo koji stan i laganini. A kaj je najgore kaj se moze dogodit, da poginemo hahah.
  • Mrvica
    3.2k
    Brza akcija, odradit u jedno popodne nakon ručka :rofl:
  • og1986
    2.9k
    Sa sv.Gere smo u pola sata do Ljubljane. :grin: Osigurat ćemo mi Dinamu privremeni stadion
  • Stihl
    3k
    I kad nas pitaju, a zašto rat ljudi? Cemu sve to?
    Odgovor bu bil: Sve je to zbog Dinama hahah
  • SAS1987
    13.3k
    A kaj bi nam falilo...malo ratujemo, poberemo činove, benficije, zaradimo mirovinu, mozda dobijemo koji stan i laganini. A kaj je najgore kaj se moze dogodit, da poginemo hahah.Stihl

    Ti ratuj koliko hoćeš, ja neću. Pogotovo ne sada prije godišnjeg i kad se lomi europska sezona.

    Negdje na moru ću pričekati da rat završi, pa ak vi pobijedite slikati ću se u uniformi, osnivati HDZ Maribor i napraviti neku divlju privatizaciju :rofl:

    da133sqvgwwf5vyw.jpeg
  • NORTE
    9k
    ni Camp Nou nema krov a ni Sanchez PizjuanThe Undertaker
    Ulaskom u Lp ove godine i dalje igramo u Zagrebu, nikakav krov Poljuda nam ne treba za uhvatiti automatsko zaleđe.
    Samo treba proći Ludogorec i Bodo.
  • plavi72
    696
    Ima li ikakve nade za istočnu tribinu ?
    Nedostaje mi...
  • seljak86
    2.3k
    Moguće skroz da sam neupućen i u stanje Istoka u graditeljstvo, ali jel fakat nemoguć podvig popraviti tu tribinu, ne vjerujem da lovu za popravak ne bi već dobili nazad kroz europske utakmice ovu sezonu...
  • Nino Bule
    11.3k

    Da je bilo moguce kroz manje radove popravit, popravili bi, na jugu su nakon potresa morali radit. Istok je i prije potresa bio opasna tribina ovo je samo zadnji cavao u lijes bio
  • SAS1987
    13.3k
    Sanacija istoka bi koštala cca 2 milje €.

    Naime, Pavičić Vukičević je naložila rušenje istočne tribine koja je nakon potresa neupotrebljiva.

    - Čak 15 milijuna kuna bi koštala sanacija te tribine da može primiti gledatelje. Taj se novac može bolje utrošiti u rušenje tribine, ali jednako i u pripremu dokumentacije. Novaca ima, naglasila je Pavičić Vukičević i dodala kako će se ova tribina srušiti unutar dva mjeseca.
  • Infinity
    15.2k
    dodala kako će se ova tribina srušiti unutar dva mjeseca.SAS1987

    A proslo je 17 :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    A proslo je 17Infinity

    A cuj, ak bi ljudi glasali za BM365 sad bi imali minimalno novi istok ak ne i novi stadion :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.