• Ali
    1.9k
    Vezano za upis od prije tri tjedna :

    "Općenito, ostavio je dojam da je zainteresiran, upućen i da nastoji riješiti kompliciranu materiju.
    Pozvao je zastupnike da na jesen opet stave temu na dnevni red skupštine kako bi i tada podijelio sve bitne pomake koji će se u međuvremenu dogoditi."

    Rekao bih, da je to upravo karakteristika.obog trenutnog gradonacelnika. Kao upucen sam, znam sve, evo poduzimamo sve. Tak prica i za cistocu (da su natjecaji raspisani...) , ma za sve, tak i za vrtice prica, a u osnovinis novog ne gradi, a 4.500 djece nine ove godine upisano i sad izbacuje razne udruge penzionera iz prostorija mjesne zajednice i ubacuje djecu u te prostore ??? I da jedino kaj radi od prvog dana su majke odgajateljice, njih se primio i po tom drvi svaki tjedan. Usput malo sam pogledao te majke su manje od 1,3% proracuna Grada...
    Tak da bu i sa stadionom kao sa vrticem, bude raspisivao neke silne natjecaje, a u konacnici ce pofarbat zidove mjezne zajednice i rekel , evo mozete tu se useliti (kranjca) ...
  • SAS1987
    13.4k
    Papir svašta trpi, ali to ništa ne garantira.xavier

    Bit će pečat.




    Sad ozbiljno:

    1. Dinamo ne treba zamjenski stadion. Može i treba se igrati na Maksimiru dok se renovira.
    2. Stadion u Kranjčevićevoj je stadion Lokomotive) a za nju je dovoljno dobar. Ak grad želi novi onda treba biti kapacitete 4500 - 5000 (UEFA cat3). Za veći nema potrebe. I ak bi se vratio NK Zagreb bi 5000 bilo dovoljno (a neće se jer je mrtav klub).
    3. Za razvoj nogometa i klubova u gradu je puno bolje da klubovi (uz pomoč grada ak je moguće) srede vlastitu infrastrukturu (Rudeš, Dragovoljac itd).
  • Captain America
    13.7k
    10akK

    Gazda je Tomašević. On i njegovi suradnici su naručili projekt. Pitanje je jel on spreman izdvojit 10 milijuna i dal mu se uopće sviđa to što će vidit. Kolke je Bandić imao projekte pa nijedan nije zaživio (Plavi vulkan, onaj stadion s pomičnim krovom u Maksimiru prije 15 godina...).

    Samo 2 tribine kako je najavaljeno u Jutarnjem. Ovo je samo moja pretpostavka, al vjv će se odvojit jedan sektor na suprotnoj tribini od BBBa kako je to bilo i na Maxu dok jug nije bio u funkciji.
  • Infinity
    15.2k
    Nevjerovatno. Rekoh vec, BBB i da odu na istok, smjestat ces tovare na zapad? To je za k*. 500 mjesta pripada gostima na stadionu od 10.000 mjesta, a zbog tampon zone ces popusiti jos barem 500.

    Znaju li oni koliko je 500 sjedecih mjesta? Jel znaju da je to pet redova iza jednog gola? Pet je*enih redova. Ne znam koliko mogu kostati ako vamo 10.000 mjesta mogu napraviti za 10 milijuna eura. Malo betona, toalet, ograda i eto ti tribine koja ce ti uvelike smanjiti glavobolju. Al dobro, mozda ih veseli cinjenica da ce baklje bez problema padati u svecanu lozu.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ma dajte, što vam je...ništa od toga.
    kao prvo, ja kranjču uopće ne bi dirao, za potrebe lokomotive i/ili nekog drugog zagrebačkog kluba - sasvim dovoljno...eventualno neko šminkanje i krović nad istokom.

    ako se već ide upumpavati lova u nekakav manji stadion, sto puta je svrsishodnije urediti i nadograditi stadion mladosti kako bi zagreb dobio lijep atletski stadiončić, s kojim bi se i hanžek mogao dignuti na veći nivo, a koji bi se mogao koristiti i za nogomet.

    novi maksimir za 30-35 000 ljudi, malo nadograđen stadion mladosti i ušminkana kranjča = zagreb je riješio stadionsku infrastrukturu i ima apsolutno sve što mu treba! ako si rudeš/sesvete(dragovoljac/kustošija hoće graditi stadion, samo naprijed.
  • Fanboy
    2.2k
    Što mislite, koji bi uspjeh Dinama u Europi "natjerao" sve redom da se stvar oko novog stadiona napokon pokrene ili mislite da ni osvajanje LP nebi ništa pokrenulo ?
  • Infinity
    15.2k
    Hrvatska je igrala finale SP pa ljude boli k* sto se viceprvak svijeta sramoti. Mislim da bi ih isto tako bolio k* sto se prvak Europe sramoti.

    Vjecno se prica da zbog uspjeha treba nesto graditi i nikad se ne gradi. Ako ce se ikad ista i napraviti onda to sigurno nece biti zbog rezultata. Volio bi da rezultati mogu utjecati, ali vec godinama vidimo da ipak ne mogu.
  • Fanboy
    2.2k


    Znam, no ajde mi smo taj uspjeh ostvarili na stranom tlu i stranim stadionima, bilo je utakmica kod nas pred praznim tribinama i dosta se forsiraju Osijek, Rijeka i Split pa se Maksimir sa reprezentacijom nekako zaobilazio...
    S Dinamom je druga priča, igranje na ovakvom stadionu malo dulje vrijeme na elitnoj razini bi ipak možda malo više zakotrljalo stvari. Čak se situacija daleko više spominje od kada su se zaredali uspjesi od tamo 2018 godine.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Makni Dinamo i reprezentaciju iz Zagreba pa ces vidjet kako se novci i model mogu naci.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da bi nama tu moglo utjecati eventualno zatvaranje stadiona. I tu opet nisam nesto optimistican, jer je prijetilo prije desetak godina pa se renoviralo. Vjerujem da klub uvijek moze dati par milijuna u saniranje problema i da se igra na Maksimiru.

    Ja bi volio da nam zatvore stadion skroz, da saniranje nedostataka bude skupo i da igramo u Osijeku. Tad bi mozda netko nesto poduzeo.

    Mozda u medjuvremenu mi dobijemo stadion ipak, pa cak se i prica o tom, al ti si zapoceo temu kako bi se moglo 'natjerati' glavonje da to ubrzaju. Ja mislim da rezultati ne mogu utjecati, eventualno neka visa sila poput zatvaranja stadiona.
  • xavier
    11.1k
    Što mislite, koji bi uspjeh Dinama u Europi "natjerao" sve redom da se stvar oko novog stadiona napokon pokrene ili mislite da ni osvajanje LP nebi ništa pokrenulo ?Fanboy

    Postavi obrnuto pitanje. Misliš li da je stadion sve ovo vrijeme ovakav iz razloga što Dinamo nema dobre rezultate u Europi? Naravno da ne.

    Sukladno tome, teško da bi bilo kakav rezultat potaknuo izgradnju stadiona.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Kad nije potaknuo Tottenham i finale SP onda neće ništa.
  • Ali
    1.9k
    Nekak se najizglednije cini da nakon kaj udjemo u eurozonu, slijedece godine slijedi i ulazak u schengen zonu, dakle vec za slijedece kvalifikacije bi nam mogli raditi ptobleme oko uefa licence, a ako budemo kak sam gore rekao, nema granice, znaci za 1 sat do 1:30 smo na Stozicama, stadion prima mislim 17.000 , placali bumo naknadu za koristenje i to bude nam buducnost, nazalost, ali najrealnjji scenarij
  • Neki tip
    19.3k
    Nekak se najizglednije cini da nakon kaj udjemo u eurozonu, slijedece godine slijedi i ulazak u schengen zonu, dakle vec za slijedece kvalifikacije bi nam mogli raditi ptobleme oko uefa licenceAli

    Kak je točno povezan ulazak u eurozonu i Schengen s UEFA licencom "već za sljedeće kvalifikacije"?
  • LovroZG
    1.3k
    Nikak. Pogotovo ne zbog igranja u drugoj državi jer to UEFA sam traži kad je rat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.