• Keyser Soze
    8k
    Pa ovo je gore od nove Kranjčevićeve...
  • Captain America
    13.2k
    S obzirom da se gledam preselit tamo kroz koju godinu, ne žalim se :lol: Vjv uprava vrši pritisak na ovaj način, dić će se Zagrepčani na noge samo da se priča proširi.
  • og1986
    2.9k
    Morat ćemo izmijeniti neke stvari.

    Sjever: Ajmo zapad :clap: :clap: :clap:
    Zapad: :clap:
    Sjever : Dinamo !
    Zapad: Sveta nedelja !
  • Somport
    556
    Javi ako treba kaj kroz godinu :wink:
  • SAS1987
    13.2k
    Sveta nedelja je (vjerovatno) samo pritisak na grad Zagreb.
  • NORTE
    8.9k
    Stadion dinama se neće graditi javnim novcem, ni grada Zagreba ni Svete Nedelje.
    Dakle, piritisak treba biti jedino i isključivo na upravu kluba.
  • SAS1987
    13.2k
    nije da branim upravu al bez dozvole / koncesije ne mogu nigdje graditi stadion.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Stadion dinama se neće graditi javnim novcem, ni grada Zagreba ni Svete Nedelje.
    Dakle, piritisak treba biti jedino i isključivo na upravu kluba.
    NORTE

    A gdje da ga grade, od kud zemljište?
    Da ne govorim kako izgradnja takve građevine zahtjeva hrpu prilagodbi... Čak možda i promjenu prostornog plana. Bez volje grada nema apsolutno ničega...
  • NORTE
    8.9k
    Samo hoću reć da ne smiju pristati na nekakvu Svetu Nedelju i privatan interes njihovog gradonačelnika.
    To čak nije ni u sastavu Grada Zagreba.
    Ne znam, meni nije normalno da dinamo odseli iz Zagreba.
  • Infinity
    15.2k
    Nikome nije normalno da Dinamo odseli iz Zagreba, al meni npr. nije normalno ni da Dinamo igra na ovakvom stadionu i da ga se ovako tretira. Neka daju zemljiste u koncesiju ili da u krajnjem slucaju izvise cijenu za isto. Ne moraju nam dati ni cijeli kompleks oko stadiona, neka daju komad na koji stane stadion i plato oko stadiona.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne dolazi u obzir preseljenje sa Maksimira a kamoli ne u drugi grad.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja nisam toliko krut oko lokacije...volio bi da se ostane u maksimiru, ali krajnje je vrijeme da se nešto napravi.
  • Somport
    556
    Sveta nedelja je (vjerovatno) samo pritisak na grad Zagreb.SAS1987

    Samo ću reći ovo.
    Ako je predstavnik grada pozvan na susret sa klupskom upravom, definitivno se nešto huška. Zurovac se neće bezveze vući sa tim teretom bez nekakve naknade.
  • SAS1987
    13.2k
    Samo ću reći ovo.
    Ako je predstavnik grada pozvan na susret sa klupskom upravom, definitivno se nešto huška. Zurovac se neće bezveze vući sa tim teretom bez nekakve naknade.
    Somport

    Pitanje tko je napravio prvi korak. Želi dinamo graditi tamo ili oni žele da Dinamo gradi tamo. Bitna razlika. Ja ne vjerujem da se razmišlja o drugoj lokaciji, pogotovo izvan Zagreba. Mada bi meni lokacija bila idealna :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.