• über alles
    1.4k
    Ode li Dinamo iz Zagreba za mene je to konacni kraj !
  • Keyser Soze
    8k
    Također, stadion Dinama u Svetoj Nedelji mene neće vidjet makar bio kao Alianz Arena.
  • Nolifer
    6.4k
    Jedino logično rješenje je privremena selidba u Kranjču dok se novi Maksimir ne napravi...

    Ostalo su sve po meni spinovi i uzaludni pokušaji. U Svetoj Nedjelji neka bude nacionalni stadion ako ga toliko žele..
  • NORTE
    8.9k
    to radi za svoj džepRobredo276
    Apsolutno i samo jedino zbog toga.
  • Draž
    1.1k
    Tekme na sadašnjem derutnom i sramotnom (koliko god ga obožavali) stadionu u Maksimiru ili na ultra modernoj i udobnoj areni u Svetoj nedelji?
    Ako su samo to opcije...mislim da neće biti dvojbe koliko god ja želim i priznajem samo Maksimir.
    Mi se ionako niš ne pitamo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne razumijem te krute stavove.
    Volio bi da stadion ostane u maksimru... Ali sve u zagrebu i okolici je doslovno 15 km zračne linije i to maksimalno.

    Ako ne ide, ako grad zagreb ne želi...koje je drugo rješenje? Igrati i dalje na maksimirskoj sramoti?
  • Mlađi referent
    10.3k
    Tekme na sadašnjem derutnom i sramotnom (koliko god ga obožavali) stadionu u Maksimiru ili na ultra modernoj i udobnoj areni u Svetoj nedelji?
    Ako su samo to opcije...mislim da neće biti dvojbe
    Draž


    Istina. Puno je bolje i na ovakvom kršu od stadiona nego da promijenimo grad i navijamo za Dinamo Svetu Nedelju. Dvojbe nema.
  • Draž
    1.1k
    promijenimo grad i navijamo za Dinamo Svetu Nedelju.Mlađi referent

    Grad ne bumo mijenjali jer smo i dalje tu gdje jesmo (gdje tko živi), a i Dinamo bu ostal Zagreb koliko god se možemo sprdati na tu temu u ovom trenutku.
    A i navijali smo za Dinamo koji nije bil Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    Koliko ste se raspisali...dobro, zar netko stvarno misli da postoji makar trunka šanse da Dinamo ode u Svetu Nedelju? Nemojte biti smiješni.
  • runtothehills
    382
    21 stoljeće: betonski blokovi i stakla padaju sa stadiona.
    Ovaj klub, ovi igrači i ovi navijači zasluzuju stadion na razini, pa makar ga izgradili u Copenhagenu.
  • Captain America
    13.2k
    Sam sam napisao da se ovo koristi ko leverage u pregovorima s gradom. Ono što iz kluba nisu očekivali je da će bit u medijima slabo popraćeno (vidio sam sam članak u Večernjem). Očekujem neki Brekin prilog u nedjelju. Možda ne bi bilo loše da Zona podijeli Zurovčevu objavu s Facea na vlastitim društvenim mrežama.

    Dajem 20% šanse da će se klub odlučit na ovakav radikalan potez, al činjenica ostaje da ovi igrači i navijači Dinama zaslužuju pravi stadion pa makar preselili u susjedni grad koji je proglašen najboljim za život i koji će znati cijenit najbolji brend u regiji.
  • SAS1987
    13.2k
    Sam sam napisao da se ovo koristi ko leverage u pregovorima s gradom. Ono što iz kluba nisu očekivali je da će bit u medijima slabo popraćenoCaptain America

    To i ja kažem. Bilo je na Facebook da su "Dinamozamaksimir" dodali neke nove Jumbo plakate. Sve je to dio igre.
  • Fanboy
    2.1k
    Čini mi se da je ovo više pritisak na grad Zagreb nego neki realni planovi...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Sviđa mi se što se kao uzor spominje rapidov stadion, samo povećati kapacitet za kojih 10%.

    Lokaciju... Ja sam toliko očajan da pristajem na sve. Jučer na poluvremenu gledam okolo, jedem kokice i pokušavam pojmiti kako je uopće moguće da klub i grad dođu u takvu situaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.