• Somport
    556
    Oboje su ljigavi, to je bez govora. Ne sviđa mi se ova suradnja nikako.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kakva naknada?
    Pa Sv. Nedjelji je to u interesu, stadion bi plaćao komunalne naknade, godišnje bi par stotina tisuća ljudi došlo u to mjesto i potrošilo nekakav novac, zaposlili bi se novi ljudi, porasla bi cijena okolnog zemljišta itd, itd... Samo debili u gradu zagrebu ne vide javni interes u novom stadionu.
  • NORTE
    8.9k
    Samo debili u gradu zagrebu ne vide javni interes u novom stadionu.db-izbjeglica
    Nevjerojatno.
    To bi bila možda i najveća turistička atrakcija Zagreba.
  • Somport
    556
    Nedelji, moram te ispravit, sori :smile:

    Ne govorim ja da neće biti toga ukoliko se to dogovori, ali kažem da čim je predstavnik iz drugog grada tam gdje ne bi
    inače trebao bit, zna se da je zbog interesa nekakvog.

    Malo mi je gramatika zeznuta u zadnje vrijeme, isprike :up:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa interes je svete nedelje...

    Kao i bilo kojeg okolnog grada, zaprešić, dselo, vgorica, samobor... Svi bi profitirali sa stadionom.

    Svima je u interesu da se nešto veliko gradi u njihovom gradu, osim debilima koji upravljaju gradom zagrebom zadnjih 20+ godina.

    I nije nikakva posebno čudna stvar da klubovi grade stadione u satelitskim gradovima, u americi je čak sasvim uobičajeno.
  • Somport
    556
    Da samo odgovorim na ono tvoje pitanje oko zemljišta u Sv. Nedelji, jako puno toga je prazno, pogotovo u centru oko novog kružnog toka.

    Što se tiče zemljišta, to je najmanji problem zasad
  • xavier
    11.1k
    I nije nikakva posebno čudna stvar da klubovi grade stadione u satelitskim gradovima, u americi je čak sasvim uobičajeno.db-izbjeglica

    Tamo već neko vrijeme traje spor ljutog navijača koji želi Giantsima zabraniti korištenje naziva New York s obzirom da je stadion na kojem igraju zapravo u New Jerseyju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Tamo već neko vrijeme traje spor ljutog navijača koji želi Giantsima zabraniti korištenje naziva New York s obzirom da je stadion na kojem igraju zapravo u New Jerseyjuxavier

    Ma ima ih koliko hoćeš.

    SF49- stadion u santa clari
    Dallas cowboysi - arlington
  • Jaro
    5.3k
    I nije nikakva posebno čudna stvar da klubovi grade stadione u satelitskim gradovima, u americi je čak sasvim uobičajeno.db-izbjeglica

    ja se nadam da nikad necemo doci do stanja u kojem na sport gledamo i kao ameri...
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno da ih ima dosta, ali ovaj je puno u medijima zbog tog navijača, a i ako se ne varam, jedini je u drugoj saveznoj državi.
  • Robredo276
    265
    Oboje su ljigavi, to je bez govora.Somport

    Zašto? Što je ljigavo u interesu grada Sveta Nedelja i njegovog gradonačelnika da dovedu najveći sportski klub u zemlji u svoj grad?

    To svakako ne može biti na štetu grada kojeg vodi. Ili može, ako podrazumijevaš da je korumpiran i da to radi za svoj džep, ali s tim predumišljajem možeš reći da je ljigava svaka inicijativa u svakom gradu.
  • Somport
    556
    ako podrazumijevaš da je korumpiran i da to radi za svoj džepRobredo276

    To i podrazumijevam.
  • Robredo276
    265
    U redu, ali to onda možeš prijaviti DORH-u. I kažem, s tom pretpostavkom (da je inicijator građevinskog pothvata korumpiran) je ljigav svaki gradonačelnik svakog grada koji želi da se nešto gradi baš u njegovom gradu.

    Druga je stvar ako on nije tvoja opcija ili imaš neka konkretna saznanja (to onda prijavi), ali to nema veze s ljigavošću zbog ove inicijative.

    Meni je svejedno što će s njim biti, a za stadion svakako želim da ostane u Maksimiru.
  • Somport
    556
    Slažem se s tvojim mišljenjem
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Odlican potez, samo jako mirise na blef. Ja sam za radikalniju opciju. Trazit dozvolu da se igra sve u Varazdinu. Ostavit politicke jebeke nek se dogovore sami sa sobom. Pun kurac previse vremena je proslo, a nista se nije maklo s mrtve tocke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.