• mali M
    3.3k
    ma on je zbilja enigma današnjeg Dinama.. sve postavljeno i trasirano, ali to je čista glava.. to je onaj fenomen koji imamo u Petku. Da Petko igra onako kako može, nebi mi njega već odavno gledali u Dinamu.. Nisu bezveze psiholozi u sportu već desetljećima...
  • nemapredaje
    1.9k


    Left winger koji igra right winger-a :grin:
  • Nino Bule
    11.3k
    S obzirom da je bio na pretpozivu i da smo tanki na desnom krilu iznenadio bi se da spika odabere bih
  • BBBaranja
    1.9k
    Nije on igrač za našu repku,kako god okreneš.
    Nek nastupa bolje za susjede..
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni je to jasno ali bi bas manjak amibicije bio da odustanes od hr reprezentacije a bio si na pretpozivu prije 8 mjeseci, nadam se da igrac o sebi drugacije rezonira nego ti i ja i da on smatra da moze eksplodirat i uc u top formu da je igrac za reprezentaciju.
  • PlavacZRima
    225
    Ako se se smatraš Hrvatom nemaš kaj igrati za tvorevinu
  • Captain America
    13.3k
    Ne znam baš kolko se jedan Menalo ne osjeća Hrvatom. I BiH je njegova država iako mu je vjv Hrvatska prva.
  • deda
    27.5k
    Nemojte povlačit tu temu jer iskustveno znam da neće završit dobro. Hrvati u BiH imaju blagodat da mogu birati, to je sve.
  • Sljeme
    1.7k
    Ne znam baš kolko se jedan Menalo ne osjeća Hrvatom. I BiH je njegova država iako mu je vjv Hrvatska prva.Captain America

    Ovo je izjava njihovog izbornika:

    Kada se vratim na vrijeme borbe protiv Miloševića i što smo mu sve zamjerali i pogledam što smo uradili poslije njega... Revidirao sam svoj odnos prema Miloševiću. On je vodio te ratove jer je dijelom bio prisiljen na njih, a sila boga ne moli. Milošević se borio za Srbiju. No, uz sve to uspio je sačuvati socijalni mir. Kada sve stavim na stol i ovo što je uradio Milošević u onim uvjetima, ja bih se Slobi Miloševiću sada ispričao - izjavio je jednom prilikom Savo Milošević.

    Ne znam kaj Hrvat ima tražiti tamo.
  • ‘nuladva’
    112
    Vjerovali ili ne, ali Dario Spikic je profesionalni nogometas!
  • Krizy
    35.1k
    Promijenit ćemo ti korisničko u 'nulatri'
  • Georg Koch
    3.3k
    Mi se zivciramo a Spika je i danas zaradio preko 1500 €.
    Zivote lijepi hvala ti na svemu.
    Kad se sjetim rasprave prije par mjeseci kad sam napisao da je Sahiti bolji igrac od Spikica. Razapeli me.
    Ovaj nilski konj ne moze igrati u klubu jacem od Gorice. A i tamo je upitno.
    7x veci doprinos za Dinamo daje oružar kluba, tko god bio.
  • Teofil Kateran
    818
    Špikića probat uvalit nekome ako se ikako da...
  • Ali
    1.9k
    Dakle čovjek je u 2022 dobio od Dinama 374.963€ !!!

    Bravo za onog tko mu je to omogucio !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.