• Krizy
    34.9k
    DATUM ROĐENJA: 22.03.1999.
    MJESTO ROĐENJA: Zagreb
    VISINA: 183cm
    TEŽINA: 79kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Kurilovec, HNK Hajduk Split, HNK Gorica
    POZICIJA: Lijevo krilo (Desno krilo)
    BROJ: #77
    UGOVOR: 30.06.2026.
    ijlvm9bze9k8ows0.jpg
  • Krizy
    34.9k
    Dario Špikić nakon dvije i pol godine izbivanja ponovno je igrač Dinama. Bivši junior kluba ovoga je četvrtka potpisao višegodišnji ugovor s plavima, a do daljnjega će ostati na posudbi u Gorici.

    - Jako sam sretan zbog ovog trenutka. Dinamo je moj klub, tu sam proveo cijelo djetinjstvo, osvajao sam brojne trofeje u mlađim kategorijama i igrao sam i u elitnoj Ligi prvaka mladih. Sigurno da iz tog perioda pamtim puno lijepih trenutaka. Zahvaljujem upravi Dinama na iskazanom povjerenju. Do kraja sezone borit ću se na terenu za Goricu, kao što sam i do sada, a zatim me čeka povratak u zagrebački klub - rekao je Špikić nakon potpisa ugovora.

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/dario-spikic-potpisao-za-dinamo
  • Crusades1986
    9.5k
    8qqdjs6d0tafzk39.png

    Kad dođe u Dinamo, hoće li živjeti za "svoj" klub ili samo odrađivati posao?
  • Dudu
    2.6k
    Promjena klupske politike. Donedavno dovodili smo Gavranovića, Oršića i Tolića koji su veliki navijači.
    Sad dovodimo oporbu :D
  • SAS1987
    13.2k
    Donedavno dovodili smo Gavranovića, Oršića i Tolića koji su veliki navijači.
    Sad dovodimo oporbu
    Dudu

    Znaci u prosjeku igrace boli ku*ac za klub :lol:
  • Dudu
    2.6k


    Hahaha, tako ispada :rofl:
  • Beli
    149
    Statistika Špikića u Dinamu

    Dario Špikić
    Sezona Momčad Nastupi Golovi
    2014-15 Dinamo U17 2 1
    2015-16 Dinamo U17 31 26
    2015-16 Dinamo U19 1 0
    2016-17 Dinamo U19 23 8
    2016-17 Dinamo II 11 2
    2017-18 Dinamo II 22 1
  • Ivek3009
    55
    Takvim izjavama nikad nece dobit podršku,ne kuzim kakva je to klupska politika
  • martens
    323
    Sto je netocno u ovoj izjavi?
  • Crusades1986
    9.5k
    Nije problem u točnosti/netočnosti izjave nego u tome da je mali jedva dočekao da ode u hajduk jer Dinamo nije bio vrijedan njegovog talenta. Pa sad kad tamo nije postao igrač, dobar je i Dinamo.

    Nije ovo veliki grijeh kao makedončev, ali čisto bi mali trebao skužit neke stvari.
  • Ivek3009
    55
    Tako je,slažem se. Ali Špikić o klubu u kojem je poteko priča ovakve gluposti,možda je mislil da ce time pridobit tovare,al mu nije uspjelo
  • Krizy
    34.9k
    Dario Špikić rođen je 22.3.1999. u Zagrebu. Za Dinamo II je odigrao 27 utakmica i postigao 3 gola. Nakon toga je preko Hajduka došao do Gorice, gdje se dobrim igrama izborio za povratak u Dinamo od ljeta. Nadajmo se da će biti važna karika u Dinamu te mu želim puno sreće.

    Sretan 22. rođendan Dario :party:
    w7vsfxp50tbner6d.jpg
    dbi2xvg7fola2vd5.jpg
  • dinamo vitez
    214
    Nemalo sam se iznenadio kad sam vidio da naš novopečeni reprezentativac nema upisa već dvije godine i zadnji je po tome među igračima :grin:

    Što mislimo o njegovim igrama? Djeluje dosta dobro na proljeće, Bjelica ga je nedavno naveo kao jednog od igrača koji bi u budućnosti trebali biti standardni reprezentativci.

    Moram ipak priznati da me iznenadilo da je dobio poziv obzirom da je i kod nas najesen u Ligi prvaka uglavnom ulazio s klupe i da je 'pretekao' Mišića, ali i neke druge na svojoj poziciji (tipa Brekalo).
  • Rex Ramae
    2.3k
    Tema bila u zaleđu kažeš? :)
  • dinamo vitez
    214
    Rekli bi Englezi Offside Merchant :smile:
  • Jaro
    5.3k
    treba imat i srece malo. Za razliku od Misica igra na poziciji gdje smo tanki full...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.