• Captain America
    13.3k
    Talent je tu, al taj talent treba pretvorit u pravog igrača i reprezentativca. Dobro je neko ovdje napisao, trenutak ti djeluje ko Messi, a drugi gledaš kako uopće može bit u Dinamu.
  • Neki tip
    19k
    Moram ipak priznati da me iznenadilo da je dobio poziv obzirom da je i kod nas najesen u Ligi prvaka uglavnom ulazio s klupe i da je 'pretekao' Mišića, ali i neke druge na svojoj poziciji (tipa Brekalo).dinamo vitez

    Nije dobio poziv, nego pretpoziv, što je ipak bitna razlika.

    A drugo, vjerojatno i važnije, je pozicija.. Ne uspoređuješ Špikića i Mišića, jer nisu ista pozicija pa nije s te strane nimalo čudno što ga je "pretekao".
    Druga je stvar što Mišić i po meni i po mnogima jest trebao dobiti poziv, upravo zbog manjka nam kadrova na njegovoj poziciji zadnjeg veznog.

    To desno krilo muku muči već jako dugo, tih "nekih drugih" baš i nema zbog kojih bismo se mogli previše čuditi pretpozivu Špikiću. Brekalo ne igra, a još važnije - izgleda da se ni ponašanjem (ili pristupom) nije baš uklopio u repku. Rekao bih da to nije neko iznenađenje, ako vidimo da mu je pristup manjkav i u klubovima..

    Ono što Špikić nema se da izvježbati.. zato sam optimist po pitanju njegovog napretka. Koncentracija i taktika, to njemu fali, a to ak bude radio na sebi može popraviti.
  • Krizy
    35.4k
    n44jspf49rge84l1.jpg

    Sretan 24. rođendan Dariju Špikiću.
    Za Dinamo je odigrao 70 utakmica, u kojima je upisao po 7 golova i asistencija. Što se tiče minutaže skupio je oko 35 utakmica po minutama, pa onda ta statistika ipak izgleda nešto bolje.
    Preko Dinama je došao i na širi spisak reprezentacije, ali sigurno da mora poboljšati formu, tajming ulaska u posljednju trećinu kako bi izbjegao zaleđa, također i završnicu. Dribling i brzinu ima na zavidnoj razini pa vjerujem kako može postati još bolji.
    Sve najbolje Dario :party:
  • Sljeme
    1.8k
    Sutra bi otrčal u Split da mu daju koji euro više.
  • plavi67
    920
    ljubi grb, a igrao za jajduk ,nemoj kenjat špika i gini za grb koji ljubiš!
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja vjerujem da ce spika biti vazna karika kod biscana, jedva cekam da prođemo pripreme i da vidimo kako ce to sve izgledat
  • masacusec
    3k
    Ma najlakše je ljubiti grb. Treba zaslužiti ljubiti sveti grb!

    Ps, onaj četnik livaja je ljubio naš grb
  • maddaddam
    2.9k
    Jebe nas naše slonovsko pamćenje često…

    Koja je najveća razlika između Dinama i Hajduka?

    - Ovdje je ljudima puno više stalo do kluba nego gore. U Dinamu zabiješ pet golova i nikome ništa, a ovdje imam dojam da i čistačice žive za uspjehe kluba, da im je stalo da bude što bolje. U Dinamu to baš i nije slučaj, tamo ljudi dođu, odrade svoj posao, i to je to...


    Dokaži se djelima. “Odradi” posao.
  • Sljeme
    1.8k
    Ma najlakše je ljubiti grb. Treba zaslužiti ljubiti sveti grb!

    Ps, onaj četnik livaja je ljubio naš grb
    masacusec

    Može ljubit dres do preksutra kaj se mene tiče. Mali je iz naše škole za nešto bolji ugovor otišel u Split već jednom. Zato sam i napisal to kaj sam napisal.
  • Krizy
    35.4k
    Nešto slično je Astani napravio i Olmo :cool:
    Bravo Dario
  • Dinamosaur
    944
    Al onaj pokusaj centarsuta desnom nogom(49min) nakon kaj je probio lijevom stranom, usput i predriblao jednog :monkey:
    Pa da mu je bas ideja bila dodavanje, nece lopta proc kroz 3-4igraca..
    Jos i onaj udarac sa penala, sam, lijevom preko juga
    (Gorica)
  • Joey Barton
    255
    da, kada sam vidio onaj centaršut došlo mi je loše jer onako i ja mogu nabaciti
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Tako bi volio da proigra decko, ali ne znam, sve vise gubim nadu. Jebiga Spika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.