• Jaro
    5.4k
    pa vec je bio na pretpozivu za neko okupljanje :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Dao bi ga za 2m
    Kaj mi od 40 igraca i xy juniora nemamo desno krilo
    Tj.imamo ali nitko ne dobija priliku.
    Meni je to smijesno
  • Eduardo
    17.3k
    u ožujku ove godine. Dalić je tad rekao;

    Zato smo stavili Špikića na pretpoziv jer je brz i igra u Dinamu na desnoj strani, on nam je potencijal za dalje.
  • Patak
    2.2k
    Pa koji je to igrač od njih 40 koji je zamjena za Špiku trenutno? Evo Bišćan je isprobao najboljeg juniora na mjestu centarfora Topića pa smo vidjeli kako je to izgledalo.
  • deda
    27.6k
    Malo sam pogledao usporedbu Špika-Sahiti u dresu Dinama i tovara.

    Uzeo sam u obzir samo HNL.
    Špika 62-9-7 (broj tekmi - golovi - asistencije)
    Sahiti 69-9-7

    S obzirom na mnoge komentare na Zoni pa i šire stječe se dojam da je Sahiti bar duplo produktivniji kad ono mauna.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Špika je među našim rijetkim igračima koji traže prostor i njemu će najviše odgovarati procvat Petkovića i dolazak Jakira koji preferira direktniji nogomet.

    Prognoziram Špikića na popisu reprezentacije za EURO 2024, neka ostane zabilježeno.
  • Majki2111
    2.6k
    Slažem se frende. Jedino ako Marco Pašalić ne održi ovakav nivo igre kroz cijelo sezonu. Onda je i on legitiman kandidat.
  • Zagi
    4.9k
    Za '24 je prerano ali do '26 će Bukvić ugrabiti tu poziciju.
    Nadam se iz Dinama.
  • EastsideZg
    166
    Meni Špikić nije ništa bolji od Kastratija koji je s cca 20-21 god u 50 tekmi imao 4 gola i 9 asista. Na stranu sad sve gluposti koje je ovaj radio izvan terena...
  • marcio amoroso
    32k
    Uzeo sam u obzir samo HNL.
    Špika 62-9-7 (broj tekmi - golovi - asistencije)
    Sahiti 69-9-7

    S obzirom na mnoge komentare na Zoni pa i šire stječe se dojam da je Sahiti bar duplo produktivniji kad ono mauna.
    deda

    I jedan i drugi imaju užasne brojke. Ako je Špikiću, a i nama Sahiti relevantna točka onda jbg. Od Dinamove trojke ili četvorke naprijed je Špikić nažalost uvjerljivo najgori.
  • Nino Bule
    11.3k
    Po meni je spikicu jakir zadnja sansa u dinamu, igra okomotiji nogomet i voli igrace koji traze dubinu, on i menalo su prakticki jedina dva kojima je to forte, ako sad ne proigra nece nikad.
  • Mihaljević
    7.9k
    To su očajne brojke... U 100 utakmica i meni bi se 5-6 puta odbila lopta da dam gol... Kaneko>
  • marcio amoroso
    32k
    Orša u HNL-u ima 222-79-36.
    To su brojke dragi moji.
    Ivanušec u jednoj sezoni krila u HNL-u ima 33-12-5.
    U jednoj sezoni je nadmašio ova dva specijalca i njihove brojke iz 69 utakmica.
  • Infinity
    15.2k
    Bockaj je na beku imao 7 golova i 9 asistencija u 46 utakmica za Dinamo. Slicna statistika za krilo u 20tak utakmica vise je smijesna.
  • vjeko1701
    5.9k
    Više sam već puta napisao, Špika ima sve - brzinu, tehniku, udarac, energiju, moć ponavljanja... Fali mu ono najbitnije za biti top nogometaš - inteligencija.nemapredaje

    Ja imam više osjećaj da je pitanje samopouzdanja pa umjesto da situacije odrađuje na insinkt kojem vjeruje, mislim da uvijek dva put razmisli kaj bi sad pa onda ili izgubi prednost ili se spetlja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.