• Captain America
    13.3k
    Bravo za onog tko mu je to omogucio !Ali

    Čačke mu je omogućio povišicu i jednu od većih plaća u svlačionici.
  • EastsideZg
    166
    kod njega je i izgledao kao krilo od 7-8 milijuna eura
  • Ali
    1.9k

    Ma on je izgledao kao krilo od 7-8 miliona lira ...
    Ima isti laznjak i nema muda.. istra, gorica i belupo su plafon i to kao opcija sa klupe...
  • Jaro
    5.4k
    Dakle čovjek je u 2022 dobio od Dinama 374.963€ !!!

    Bravo za onog tko mu je to omogucio !
    Ali

    Čačić i drot su mu dali finu povisicu na to...
  • Klenx
    4.1k
    Špika ima toliko samopouzdanja da bi mu kurac ostao mlohav na duploj viagri
  • Kujtim Shalla
    2k
    Nema on muda I nema trunke inteligencije, jer čovjek jednostavno da ovim što on posjeduje nemoze vjerovati da je došao do dresa Dinama iz Zagreba. Nebi on bio početna postava ni u drugoj ligi. Miš
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nogometno neinteligentan igrač
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Da ne postoji nogomet čovjek bi doslovno nosio kante vode od bunara do korita
    Al nek si je frajer deknul tetovažu na ruku, jesi frajer nema šta
    čovjek je hodajuća definicija nogometne neinteligencije
  • nemapredaje
    1.9k


    I onda bi umjesto u korito, izlio vodu na pod.
  • thomas22
    256
    Nakon onog jucer nebi mi igral ni sekunde više u dinamu
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Jos ga stignemo nekoj budali uvalit
  • Juznjak
    2.9k

    Ne stignemo. Još jedan koji ima plaću u Dinamu kakvu nikad više u životu neće imat.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Raskid ugovora je trebalo napravit jos sinoc. Sta kosta da kosta, i njemu i Jakiru.
  • Eduardo
    17.2k
    Još jedan koji ima plaću u Dinamu kakvu nikad više u životu neće imat.Juznjak

    I to za ovaj učinak. Uzeo sam u obzir samo HNL jer je situacija krajnje dramatična, a po Špikića još i gora ako gledamo europske nastupe u kojima u 25 nastupa ima po jedan gol i asist, ali tu su sva trojica truba iako Špika prednjači. Menalo bi ga statisički pomeo s većom minutažom, a s Kadziorom ne može u istu rečenicu.

    Sori Špika, ali ti si jedno ako ne i najgore krilo koje sam gledao u Dinamu. Nit' produktivnosti nit' nogometne inteligencije.

    Dario Špikić;
    - 71 nastup
    - 4.142'
    - 11 golova
    - 8 asista

    Luka Menalo;
    - 59 nastupa
    - 1.863'
    - 5 golova
    - 7 asista

    Damian Kadzior;
    - 58 nastupa
    - 4.030'
    - 16 golova
    - 21 asist
  • Navijač Dinama
    7.3k
    IMG-20240123-WA0049.jpg

    Sad vi(ne nužno vi forumaši) objasnite meni koji je on tu kurac izvodio, kakav mu se tu brainfart i iq sobne temperature desio, ne da nije dodao na drugu samom čovjeku, nego nije šut uputio(a mogao je) a uradio je najgore što je mogao, i iz te kontre mi primimo gol...

    odigro je protiv Salzburga solidno do dobro, ovisno o preferenciji i varijaciji, protiv tovara u superkupu isto, i kontam evo budi se, ima neke nade, al onaj promašaj protiv AEK-a i i 99% utakmica koje je igrao od tog Salzburga i u vremenskom razdoblju do superkupa i poslje.... ovo što Dario sada i tada izvodi mi je naucna antifantastika, definicija da se moraš rodit sa srecom prije nego sa muškim spolnim organom, jer njega kao i sve druge zalutale nonšalantane boli oni stvar, para ide kaplje, a mi ćemo se nastavit živcirat nad ovakvim, ne znam, deblima, panjevima, iako mi je to čak i uvreda za ove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.