• Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    istu stvar je napravio u Rijeci, samo je tada srećom završila u mreži kod odbijanca
  • Juznjak
    2.9k
    Dešnjak koji je krilo i više mu odgovara igrat na desnoj strani mora bit glup. Toga nidgje u svijetu nema. A bitno je za naglasiti i da lijevom ne zna apsolutno ništa tako da je čudo i da je uspio zabiti i tih par golova.
  • NVKOD
    706
    Špikić svaki put kad je u izglednoj šansi za gol:

    Best I can do is dodavanje u prazno.
  • Majki2111
    2.6k
    Sane je lijevak pa je igrao lijevo u najječem Citiju koji je osvojio preko 90 bodova. Kaj fali dešnjacima koji igraju desno?
  • Eduardo
    17.2k
    Kaj fali dešnjacima koji igraju desno?Majki2111

    Onima koji znaju i razumiju nogomet ništa.
  • Juznjak
    2.9k

    Špikiću, na primjer, fali 10-15 metara terena. Kad pravi fintu prema desno uvijek to završi ili u autu ili spašavanjem da mu ne pobjegne lopta u aut. Fintu u lijevo nema smisla ni spominjat jer onda jedino što može učinit je vratit loptu beku/stoperu pošto nije Luka Modrić da radi čuda s desnom vanjskom.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    bolje rečeno, od tehnike ima samo mobitel i to je to
  • Praskaton
    1.8k
    Imam dojam da je prije imao bar toliko hrabrosti probat proc igraca 1na1...sad mu je svaka povratna lopta.
  • petkove škarice
    44
    njegov problem je psiha kaj pokazuje ova situacija i ono u rijeci najbolje, ako tebi kao krilu u ovakvim situacijama nije prva stvar zabit, a 1 na 1 si, nesto ne stima, njemu kad se nade u ovakvoj situaciju prvo kaj mu dode je "fulat cu idem dodat" i to je njegov problem
  • Maki2
    418
    Reko je to bio i Joza sa Tribine s kojim je radio u Gorici tako da vjerujem
  • petkove škarice
    44
    e pa da znaci ako to kaze netko tko je dugo radio s njim onda je sve jasno, a ja tu ne vidim nikakav napredak nazalost
  • bbbruxelles
    75
    Spikic je lakmus papir trenutnog stanja u klubu.

    Dok se ne rijesimo ovakve kukavelji i onih koji su ga doveli, morat cemo, nazalost, proci kroz cistiliste, a taj put ce neminovno oduzeti i vrijeme i zivce.
  • miro
    3.1k
    Špika zaslužuju sve pohvale za ove zadnje 2 tekme.
    To je igrač koji kad ima samopouzdanja može napravit štetu bilo kojem beku na svijetu.

    I u biti je fascinantno da s njim treneri ne rade na donošenju odluka u završnici, to je jedino što mu fali, ali da radi na tome s trenerom i/ili psihologom, siguran sam da bi bio još duplo bolji igrač
  • Mandelinho
    330
    Ja mislim da je ovaj momak rođen da igra wing-backa u 3-5-2 formaciji i da na toj poziciji može postati igrač “lige petica”.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.