• vjeko1701
    5.9k
    Ima on poneki potez po utakmici ali jednostavno puno premalo i skoro ništa konkretno. u 3/4 slučaja ili će odabrat lošiju opciju u trenutku ili će skroz fulati sve. Po meni nažalost ništa više od solidne late-game zamjene da igra na umornu obranu, posebno ako protivnik lovi rezultat. Pisalo se da je njemu problem u glavi, da se ne nosi dobro s pritiskom. Možda sazrije pa to rješi...al zasad Dinamo treba više od svojeg ofenzivca.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    čovjek nema lijevu nogu, 2 koraka viška napravi da bi desnom vanjskom zabio. svaki bolji golman to skida.
    svi vidimo potencijal u njemu, šteta što vikende provodi u krivom društvu i opijajući se
  • miro
    3.1k
    Možda krivo vidim, ali po meni smo ovih zadnjih 5-6 tekmi mi bili jedno 30-40% bolji kad je Špika bio unutra. U obrani smo bili puno sigurniji, jer je njegov bok bio zatvoren
  • Nino Bule
    11.3k
    Spikic ima skroz ok lijevu nogu,
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Nejasno zasto jucer lagano unutarnjom ne posalje u suprotni kut loptu. Ovako vanjskom jos golmana pogodi i skoro fula. Nejasan mi je lik skroz. Rijesio bi ga se prvom ponudom. Nikakve hnl rotacije
  • Mr Anderson
    5.3k
    Špikić je jako zahvalan igrač, zabio je gol, imao je još nekoliko odličnih poteza. Osim igre prema naprijed, jako discipliniran i defanzivno. Čim on izađe, počinju problemi. Ja ne kužim kaj bi vi htjeli od njega. Nije Salah, ali za nas solidno rješenje. Neko bolje bi koštalo 5-6 milja. I ima solidnu lijevu nogu.
  • Ali
    1.9k

    Dovoljna za ulazak u tramvaj i kuplung ako nema automatik.

    Šalim, se ali završnica je nešto mora ozbiljno popraviti, malo ke koji igrač u Dinamu zadnje vrijeme dobio više kredita...

    U otvaranju boka i kretnje u začetku akcije oko centra je njegov forte, ima taj explozivni start.
    Ali završnica očajna, najčešće sekundu dvije predugo oklijeva i prečesto premješta loptu na drugu nogu i ponekad radi neke neobjašnjive okrete oko svoje osi pretpostavljam jer nije siguran u kontrolu i udarac drugom nogom...
    Za hnl je top, ali za ozviljniju obranu u europi mora još puno napredovati i raditi
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    i na kraju dana:

    Koja je najveća razlika između Dinama i Hajduka?

    - Ovdje je ljudima puno više stalo do kluba nego gore. U Dinamu zabiješ pet golova i nikome ništa, a ovdje imam dojam da i čistačice žive za uspjehe kluba, da im je stalo da bude što bolje. U Dinamu to baš i nije slučaj, tamo ljudi dođu, odrade svoj posao, i to je to...
  • vjeko1701
    5.9k
    Treba imati na umu i koje godine je to bilo.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nemojmo se lagati, stoji to što je rekao tada ko klinac.
  • Patak
    2.2k
    Špikić je igrač za Dinamo. Nema kvalitetu da ode nakon dobre polusezone kao neki drugi igrači pa se s njim može računati dugoročno. Igra dobro i obranu tj. poštuje obveze i u tom segmentu.

    Ili ajd ovako, ode sutra Špika i tko ga mijenja? Kamikaza koja se ne može sporazumjeti na terenu s nikim, lijeni Marin, ili napadač Emreli kojem nikako ne ide na krilu?

    Ili kupujemo u HNLu boljeg igrača? Koji je to? Ili netko iz 2. francuske lige možda?
  • Nousername
    613
    Spikic da popravi zavrsnicu moze bit top igrac.Pa on se svaku tekmu nade u barem dvije sanse za gol i jos uz to trci gore-dole 60-70 minuta dok ne umre i dok ga trener ne izvadi van
  • The Undertaker
    4k
    Lijep gol al tehnički potpuno krivo odrađen. On se premješta na desnu nogu u trku tako da ispada iz ravnoteže umjesto da je lagano gurne lijevom. Zato puno promašuje, zato se spetlja i zato ga blokiraju. Za sve njegove trenere ovo je da se pokriju ušima. Za nemoć u 60. minuti je sam kriv.
  • nemapredaje
    1.9k
    Više sam već puta napisao, Špika ima sve - brzinu, tehniku, udarac, energiju, moć ponavljanja... Fali mu ono najbitnije za biti top nogometaš - inteligencija.

    Rijetko kada će donijeti ispravnu ili barem logičnu odluku.

    Ali kaj je najsmješnije on bi ako ovako nastavi, zbog deficita desnih krila, uskoro mogao pokucati na vrata reprezentacije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.