• Mr Blue
    3.3k
    Bez obzira na tribine Šalate, mislim da propozicije natjecanja 1.HMNL govore kako se utakmica mora odigrati u dvorani. Revijalka na Šalati je upravo to, revijalka, ne spada pod 1.HMNL pa se može tako organizirati.

    I jedan dobronamjeran savjet.. U linku par postova iznad lijepo piše da su tribine neupotrebljive zbog potresa, a vidim da si drugdje na forumu napisao da ti se "ne da čitati dugačke postove".. Upravo je forum mjesto gdje se pišu i čitaju uglavnom dugački postovi, za razliku od nekih drugih 'društvenih mreža', pa molim te da makar ovdje pročitaš sve upise i razmisliš prije postavljanja pitanja radi pitanja samog.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    tribine neupotrebljive zbog potresa,Mr Blue

    Ovo sam znao prije još koji mjesec, ali na linku je došlo službeno, ali sam pitanje postavio pošto gledatelji ne mogu na tribine pa su praktički "nebitne", pa sam referentno pitao da li bi sa dvoranskom podlogom na Šalati se mogla organzirat natjecateljska futsal tekma bez navijača.

    Ali gore si mi napisao da propozicije to ne dozovljavaju, te da se skljucivo mora igrat u dvorani. Hvala na odg.
  • luftwaffe
    644
    Bilo bi lijepo kad bi se nastavila akcija kupovine karata i nadam se da će ih navijači kupovati u većem broju u uspoređujući sa prošlim
  • NORTE
    8.9k
    Šalata s navijačima je prošlost, ima li ikakva slična opcija s vanjskim tribinama u Zagrebu? Ako ne u Zg možda revijalka negdje u bližim krajevima di smo apsolutna većina. Mogli bi i mijenjat gradove, ovisi ako igdje uopće ima išta slično Šalati.
  • Kwedi
    3.8k
    propozicije natjecanja ne dozvoljavaju igre izvan jurisdicije županijskog nogometnog saveza.

    nek me upućeniji isprave
  • NORTE
    8.9k
    Mislim na rujansku revijalku pred sezonu.
  • Kwedi
    3.8k
    a, ok :up:
  • xavier
    11.1k


    Kakvog natjecanja?

    EDIT

    Vidim da je kolega već pitao i da si odgovrio, sve u isto vrijeme :smile:
  • Mali dioničar
    13.9k
    rujansku revijalkuNORTE

    Arena Pula u stilu Medvešćaka. :razz:
  • hmoody
    128
    Osobno, ja sam za to da sport ostane sport i da od utakmica ne radimo evente. Često mi takve stvari djeluju fejk i ne osjećam se ugodno na takvim događanjima.

    Dvojka Doma sportova ili Kutija Šibica, pivice sa ekipom i klinčadija koja uletava na teren čim sudac označi kraj poluvremena ili utakmice. Više od tog mi ne treba.
  • xavier
    11.1k


    Oni govore za zamjenskom mjestu za Šalatu, ne o službenim utakmicama.
  • hmoody
    128
    Oni govore za zamjenskom mjestu za Šalatu, ne o službenim utakmicama.xavier

    Znam o čemu se piše, komentiram nevezano za to.
    Iako, bilo je i na Šalati fejlova (barem iz moje perspektive).
    Npr. kad je Nered vodio program pa pokušao vodit i navijanje.
  • NORTE
    8.9k
    Osobno, ja sam za to da sport ostane sport i da od utakmica ne radimo evente.hmoody

    Ja bi rekao da FD upravo to često i radi.
  • hmoody
    128
    Ja bi rekao da FD upravo to često i radi.NORTE

    Da, zna se zalomit.
    Još uvijek u granicama normale, a i svjestan sam da ne razmišljamo svi isto niti želimo iste stvari pa dok god postoji granica ok mi je.
  • 268
    8
    Priznajes kotrljanje za sir...ovoga pivom niz Šalatu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.