• Mr Blue
    3.3k
    Nadam se da se plava podloga neće micat iz Megatona do sljedećeg ljeta, ne volim igrat na onoj staroj. :Dhmoody

    Stara škola. :cool: vratit ćemo, ne tresi se. :grin:
    mgtutbw4gqtp7gr2.jpg
  • hmoody
    128
    vratit ćemo, ne tresi seMr Blue

    Kad? :D
  • Mr Blue
    3.3k
    Utorak najvjerojatnije, ne želimo vas previše inkomodavat. :smirk:
  • hmoody
    128
    Utorak najvjerojatnije, ne želimo vas previše inkomodavat. :smirk:Mr Blue

    A nama termin u pondedjeljak. :D
  • Mr Blue
    3.3k
    Urgirali smo, možda vas i dočeka.

    Večeras u Jazbini 15. Dinamov pub kviz, nadam se da se vidimo u što većem broju. Broj ekipa je zasad dobar, prostor je velik, tako da se još stignete prijaviti:
    Kronologija Dinamovih pub kvizova i ukupni poredak ekipa

    Ususret Šalati, tri stvari koje baš morate znati o sutrašnjoj utakmici:
    Tri najvažnije stvari koje morate znati o Šalati 2020!

    Podsjećam kako će prijenos tekme biti na našem YouTube kanalu, a uskoro i još vijesti oko same tekme!

    P. S. Naravno, ovu jednu godinu kad je cijeli vikend prekrasno vrijeme, mora se dogoditi - Corona. I to je Dinamo.
  • Mr Blue
    3.3k
    Hammarby Futsal: Jako nam je važno pobijediti ekipu kao što je Futsal Dinamo

    Intervju s predstavnicima gostiju o Šalati, Dinamu, njihovim ambicijama, itd.
  • Mr Blue
    3.3k
    Futsal Dinamo - Hammarby IF, 18:30
    Livestream: LIVE!
  • nkdz
    829


    jel se ipak odustalo od novih dresova?


    i kak mi jebeno fale tekme, a pogotovo kak mi fali ova uvodna u sezonu
  • Zambatine škude
    2k
    jel se ipak odustalo od novih dresova?nkdz

    Nije
  • deda
    27.6k
    3-3 zasad
  • nkdz
    829
    Novak je zmaj od klinca, s razlogom je jedan od najboljih juniora u Hr
  • agramZ
    2.3k
    pobjeda 6:3

    novak i badrov majstori..
  • Građanski1911
    326
    https://www.youtube.com/watch?v=vXr7B7tHuI4&t=233s&ab_channel=FutsalDinamo

    Objavljen sažetak tekme...

    Novak je odigrao stvarno nevjerojatnu tekmu...ali evo, za slučaj da Nole čita ovu temu i da od silnih komplimenta ne bi poletio, napisat ću da ima još dosta prostora za napredak u defenzivnoj igri...

    Kaj se prinova tiče, Badrov je jučer (a navodno i u petak) bio jako dobar, Matković mi se isto svidio sa svojim stilom igre (Veki Matošević za siromašne), golmani opravdali status prinove...

    Vučković dobar prema naprijed, slab prema iza (autogol i treći gol je njegov)...

    Kanjuh odigrao odlično, Prga standardno dobar u kreaciji igre i nezabijanju šansi, Penava djeluje motiviran...

    Još kad se ovoj ekipi priključi Mudronja, moglo bi to jako dobro izgledati...

    Hammarby nije "lijeva ekipa", vjerojatno najjača od svih koje su gostovale na Šalati (iako je to i dalje daleko od europske top razine), a Dinamo je odigrao stvarno odličnu utakmicu.

    Iako, sjetimo se prošle sezone, protiv Milana smo odigrali stvarno dobro, Grbić je izgledao ko Messi, pa smo imali nikad lošiji ulazak u sezonu.

    Ne treba iz komentara o tekmi izuzeti niti podlogu na koju su naši naviknuli, a Švedi (ekhm) su u nekoliko izglednih situacija proklizavali, pogotovo preko onih žujinih naljepnica... dan ranije u dvorani je kažu bila potpuno drukčija tekma.

    Sve u svemu, čini mi se da ova ekipa ima kemiju, da je dobro izbalansirana i da bu Juka to dobro posložio.

    Do početka sezone ima još mjesec dana...
  • agramZ
    2.3k
    ne znam za druge, ali ja sam jucer prvi put vidio neki sistem. nije da imam dobro pamcenje, ali od kraja micinog mandata do sada mi se nasa igra uvijek cinila jako bezidejna. nije bas postojao neki prepoznatljivi stil tj. sistem igre. jako "klasicno", dodavanje do gola pa sta bude i mozda par uigranih akcija. dok su jucer jedan badrov, novak i matkovic s ostatkom ekipe igrali kao da se znaju od djetinstva. kao sto @Građanski1911 rece:
    čini mi se da ova ekipa ima kemijuGrađanski1911
  • NORTE
    9k
    bojim se ne zna nitko osim samih statičara. Cijeli taj kompleks je star i derutan tako da ne gajim neku nadu da su te druge tribine okMr Blue

    Ja se i dalje nadam da smo za godinu dana tu.
    lk6yhyjp97pdzvam.jpg
    pp9esgu6ft3bm3cv.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.