• hmoody
    128
    Priznajes kotrljanje za sir...ovoga pivom niz Šalatu?268

    Majke mi, ne znam kaj me točno pitaš. :D
  • 268
    8
    Pa ono, kotrljanje za pivom niz Šalatu bi bio "event" koji bi bio ok, za razliku od ovih amerikaziranih fejk šablona...
  • hmoody
    128
    Pa ono, kotrljanje za pivom niz Šalatu bi bio "event" koji bi bio ok, za razliku od ovih amerikaziranih fejk šablona...268

    Tako je, to puno točnije prikazuje naš mentalitet i običaje. :D
  • NORTE
    9k
    U kakvom su stanju sjeverna i zapadna tribina Šalate? Pretpostavljam da su one uporabljive. Sjeverna je iznad sportskih svlačionica, a zapadna iznad teniskih terena. To nije ista konstrukcija i nisu povezane s onom starom oronulom navijačkom tribinom za koju vjerujem da je u lošem stanju.
  • xavier
    11.1k


    Govoriš vezano uz ovogodišnju Šalatu ili nešto drugo? Te dvije tribine ionako nisu baš prevelike, a ako bi još broj gledatelja bio ograničen na 1/3, onda stvarno nema smisla.
  • NORTE
    9k
    Pitam za općenito, npr. za revijalku za godinu dana tj. ubuduće kad se stanje vrati u normalu. Mislim da bi te dvije tribine mogle biti upotrebljive nakon potresa, obje su također stajanje pa mislim da bi na njih dvije moglo uć tisuću ljudi, po 500 svaka. Dvije baš navijačke tribine za grupu, mame i djeca mogu uz teren.
  • Mr Blue
    3.3k
    A to bojim se ne zna nitko osim samih statičara. Cijeli taj kompleks je star i derutan tako da ne gajim neku nadu da su te druge tribine ok. Uostalom, mislim da neko nadležno tijelo ni ne bi dalo dozvolu za publiku na događaju na Šalati, bez obzira na uporabljivost dvije tribine. Da budem još pesimističniji, kako se Grad odnosio prema tom kompleksu svih ovih godina, imam osjećaj da jedva čekaju sve to gore srušiti i prodati nekom 'rođaku' za gradnju stambenog kompleksa s pogledom na Zagreb. Kakav stadion, kakva rekreacija, to je za debile..
  • NORTE
    9k
    Baš sam to pomislio, cijeli taj sportski kompleks je jako zastario, od okoliša oko bazena pa nadalje, sve je ostalo kako je napravljeno valjda 80-ih. Je li ovaj grad koji ima ogromne prihode išta uložio u obnovu sportske infrastrukture zadnjih 20 godina, odgovor se zna i to je velika sramota. Samo hoću reći da mislim da bi te dvije tribine mogle biti uporabljive pa ako jesu kad bude u mogućnosti da opet budemo na Šalati. Iako već sam pitao tu ima li i kakvih drugih terena s većim tribinama na otvorenom, u gradu i šire, da i oni budu opcija za revijalke u budućnosti.
  • Stihl
    3k
    Ne znam jel već bilo tu ali odličan tekst o modelu upravljanja klubom, na sluzbenoj stranici Futsal Dinama:
    https://futsal-dinamo.hr/klub/predstavljamo-svedski-501-model-upravljanja-sportskim-klubovima-ne-bismo-to-mijenjali-ni-za-kakav-rezultat/#
    Pogotovo ovaj dio, to je bit svega:
    "Svaki model koji ima legitimitet od svoje zajednice ima šansu uspjeha. Ovaj model je nama najdraži. Naravno da je lakše imati dobre rezultate kada neki šeik dođe i istrese milijarde. Ali to nije poanta kluba, zar ne? Poanta kluba je strast, da postoje ljudi koji žive s njim svakodnevno, da idu na utakmice s radošću. Švedski nogometni savez štiti klubove od pokušaja privatizacije i to je donijelo samo dobro ligi. U ludilu modernog nogometa, to je koliko-toliko zaštitilo ovaj naš. I ne bismo to mijenjali ni za kakav rezultat. Svima koji smatraju takvu ideju upitnom poručio bih da se zapitaju što misle o modernom nogometu. I isplati li se licitirati s tradicijom i identitetom.“
  • Mr Blue
    3.3k
    Bilo bi lijepo kad bi se nastavila akcija kupovine karata i nadam se da će ih navijači kupovati u većem broju u uspoređujući sa prošlimluftwaffe

    Akcija se nastavlja!
    Dinamo – Hammarby (5.9., 18 sati) u izravnom prijenosu, Boysi pokrenuli novu akciju!

    I ja se iskreno nadam da će svi oni koji su planirali doći na Šalatu da je sve normalno odvojiti tih 30kn i donirati ih klubu umjesto kladionici ili šankeru. Klubu će puno više značiti nego navedenima, a i mislim da je to minimum minimuma navijačke i članske dužnosti. Na linku iznad nalazi se i virtualna uplatnica, potrebno je samo skenirati QR kod s nje ili putem naloga unijeti sve podatke s uplatnice. Doslovce dvije minute posla.

    i da od utakmica ne radimo evente.hmoody
    Ja bi rekao da FD upravo to često i radi.NORTE
    Da, zna se zalomit.hmoody

    Zanimljivo. Volio bih da malo ovo pojasnite i rečete koje točno stvari ne štimaju i na koje eventove točno mislite, ako nije bed.

    Slažem se za Neredov fail kad je htio povesti navijanje, ali to sigurno nije bio dio programa već je njega 'ponijelo'. Osim te scene, sasvim je korektno odradio ostatak programa, ali eto, po toj sceni će ostati upamćeno njegovo 'gostovanje'. Dosta veći fail je bilo urlikanje voditelja na prvoj Šalati kad se preko razglasa priključio navijanju s tribina na 'Moj Dinamo' i izvođenju koreografije, ali i to je vrlo brzo prekinuto. Međutim, realno gledajući, to su sve sitnice i ne bih to ni na koji način potencirao.

    To je danas objavljen članak, preduhitrio si me. Citat je od navijača AIK-a koji su gostovali kod nas prije par godina. Svakako odličan članak i preporučam svima da ga pročitaju. Hammarby funkcionira na isti način, a u petak ćemo objaviti intervju s njihovim predstavnicima kluba gdje ćemo se dotaknuti malo i te teme, pa svakako pratite i dalje.
  • hmoody
    128
    Zanimljivo. Volio bih da malo ovo pojasnite i rečete koje točno stvari ne štimaju i na koje eventove točno mislite, ako nije bed.Mr Blue

    Vjeruj mi da ne pamtim točno što se sve radilo jer me uglavnom ne interesiraju takve stvari.
    Ispalo je da hejtam sad što mi nikako nije bila namjera.

    Ja sam poprilično alergičan na bilo kakvu patetiku, a to se nekad zna provlačit kroz razne objave pa mi se eto zalomi tako neki blagi rant.

    Ništa osobno protiv nikoga, ovo je više do mene nego do kluba.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma nisam mislio ništa 'prozivački', stvarno me interesiralo jer ne dijelim to mišljenje da od utakmica često radimo neke posebne eventove.

    Imamo Šalatu, kao glavni event svake godine. Osim što je jedinstveni takav futsal događaj na svijetu valjda, ujedno je i predstavljanje ekipe za novu sezonu. Također, služi i kao završnica Trofeja Dinamo, pa smo sve to ukomponirali u jedan dan. Ali svejedno mislim da tu nikad nije bilo nekog pretjerivanja...

    Od drugih stalnih eventova, meni na pamet pada samo Sv. Nikola u Ciboni. Odnosno, ne bude uvijek u Ciboni, ali za Sv. Nikolu uvijek imamo neku humanitarnu akciju usmjerenu prema najmlađima, Palčićima i slično.

    Ako se ne varam, jednom ili dvaput smo imali posebnu ponudu za članice za Dan žena koju radimo u suradnji s najvećim sponzorom kluba. Ali to svakako ne obuhvaća većinu naših navijača, niti sam imao dojam da je 'prenapadno' ili nešto.

    Kažem, ne prozivam, stvarno me zanima mišljenje članova i navijača o ovim stvarima. :grin:

    Što se tiče patetike u tekstovima, nekad se zalomi, ali to je sve do raspoloženja pisca u tom trenutku... :smile:

    Također, činjenica je da na toj jednoj 'event utakmici' u sezoni, u prosjeku dođe više gledatelja nego uobičajnim vikendom.


    In other news: na našem webu smo predstavili našeg gosta za vikend - Hammarby Fotboll: Jedan naslov i vojska navijača!
  • Stihl
    3k
    Niš se ne brini, radite sve kak treba. Niti je prenapadno niti nesto drugo. Sve pohvale!
  • r1oma
    1.5k
    Jel se mogu uplatnice nabavit u Fan Shopu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.