• Jurki
    8.4k
    Danas na poslu pricam s kolegom koji je blitvar i komentiramo jucerasnji brodolom Hnl-a. I covjek mrtav hladan izjavi da je za ovu katastrofu kriv Dinamo. Lik izjavi da je Dinamo pokrao sve igrace koji ikaj valjaju u Hr. Da je Dinamo trebao biti izbacen u najnizi rang natjecanja i da Dinamu treba oduzeti sve titule. Kaj je s mozgom? Velim mu pa ajduk je "veliki" klub da kaj si nisu nasli ulagace u klub? Veli on navijaci su investitori u klub. Kolko moras biti glup da tak nesto izjavis?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pokaži mu tablicu sa prošle strane i nek to racionalno objasni!

    isto tako, možeš mu okrenuti kontrargument da to isto može reći bilo koji nejmački klub za bayern, bilo koji francuski klub za PSG, bilo koji nizozemski klub za ajax, bilo koji španjolski klub za real i barcelonu, bilo koji talijanski klub za juventus, bilo koji portugalski klub za porto i benficu, itd, itd...praktički u svakoj ligi postoji dominantan klub, u najboljem slučaju je tu par izrazito dominantnih klubova...čak i u engleskoj realno imaš 2 kluba koji konkurenciji na kraju odmagle 20 bodova.

    na kraju krajeva, dinamu bogatiji strani klubovi pokupe praktički bilo kojeg igrača koji se pokaže pa nitko ne kuka zbog toga. Leipzig nam je pokupio dva top igrača u zadnjih par sezona! gadovi!
  • Jurki
    8.4k
    gle nema smisla s idiotom opce ici u raspravu, opce sam napravio gresku kaj sam s debilom isel raspravljat. A znam da je glup. Najlakse je svoje frustracije i neuspjehe zamaskirati na nacin.. kriv je netko drugi. Ok ja kuzim da smo svi mi malo navijacki nastrojeni i to je ok, ali ne kuzim da odrasla osoba moze negirati nepobitne cinjenice. I da zao mi je kaj su Rijeka i Osijek ispali, ali zelim da Vitorija nabije blitvare posteno u obje tekme. Dinamo bu i s njima ili bez njih u Europi igral prvo pretkolo LP-a sljedece godine. Nek se guše u jalu.
  • Mrvica
    3.1k
    Opće poznato je da njima nacrtaš i još obojaš nema smisla, samo si džaba krečio. :rofl:
  • Mali dioničar
    14k
    Danas na poslu pricam s kolegom koji je blitvarJurki

    Zašto?
  • Krizy
    35.4k
    :lol: :lol:

    Ma nabit će ih Guimarães
  • Jurki
    8.4k
    zato kaj sam mazohist :rofl: i jer mi je bilo muka slusat cijelu proslu polusezonu kak je nikad jaci hnl. I naravno uvijek okretanje ploce kak je Dinamo grobar Hr nogometa bla bla bla
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Pokopalo me na sportnetu kad sam rekao da HNL uopce nije jaci nego je Hajduk jaci pa je sve roza. Donji dio tablice sve slabiji, a gornji prevrce svaki euro 10 puta prije nego ga ulozi. Osijek je imao katastrofa transfer politiku od koje su racunali da ce se naplatit rezultatima, ali kifla. Beljo je zavrsio na posudbi, Barisic ne moze dobit minute pored dokazano nesposobnog Loncara. Rijeka je vjecno u rekonstrukciji. Vjerojatno Lokomotiva izgleda najozbiljnije od svih, ali oni kad izbore idu u rekonstrukciju :joke:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    vidite, ja imam magare za kolegu i totalno drugačije rezonira.
    nešto u stilu, šta se ja imam rugati i pričati kad smo mi prošle godine ispali od istih...a pretprošle od još gorih.
  • Jurki
    8.4k
    ovom mojem je za ispadanje od Tobola isto bio kriv Dinamo :rofl:
  • Nousername
    613
    takvim likovima se jednostavno nasmijes u facu bez rijeci okrenes i krenes dalje.Neki ljudi su nedokazni debili pa makar im matematicki sve izracunas i stavis na papir oni ce opet tupiti svoje.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Hrvatski mediji :grin:
    v5gve10pw27cp5o9.jpg
    Ovo je Baturina na slici :)
  • Captain America
    13.3k
    Crna kosa, niži rastom, broj na hlačicama izgleda ko 10, svakom se može dogodit. /s

    Očito danas svako može radit ko dnovinar u Handžar mediji.
  • Robi T
    209
    još uvijek nisu skužili da su stavili pogrešnu fotku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.