• db-izbjeglica
    12.9k
    Znači lik ti napiše da svi koji navijaju za Dinamo "podupiru kriminal". Pljunu ti u lice. Ne tebi nego svim generacijama, tvojim očevima, djedovima i djeci. Pa može li biti išta gore?Soka


    nekakve udruge prije par mjeseci otkupljuju dionice hajduk po cijeni koja je van svake pameti i koja bi trebala značiti da cijeli hajduk vrijedi 3 000 000 eura!

    al dobro...psi laju, karavane prolaze...
  • Captain America
    14k
    Nekako mi se čini da bi sve bilo regularno mi bi trebali pustit nekome drugome da osvoji prvenstvoMrvica

    I onda bi bilo da je dobro pobijedilo zlo unatoč svim preprekama, Mordor je pao...
  • Soka
    26
    Moram priznati da nisam upućen u materiju, ali zašto aktivne Dinamove udruge ne podnesu kaznenu prijavu? Nemojte samo da odgovor bude "to nije naša briga mi se bavimo s našim klubom". Pa Dinamo su ocrnili na najgori mogući način (naravno i dobrim dijelom s pravom ne treba od toga bježati), ali daleko je od toga da je Hajduk "vodoskok i spomenik kulture" što bi rekao ona budaletina Petranović (koji usput piše za Nacional kod urednika navodno osještenog Dinamovca Berislava Jelinića. Nacional bi mogao itekako se potruditi i vidjeti što se to događa u Hajduku. Tko ih financira. Je li im doista Bogdanović postao "bankomat") Ako želimo čiste odnose u hrvatskom nogometu onda ove stvari što se dopuštaju Hajduku kao što si naveo također su podložne barem Uskokovim izvidima. BTW vidim ovdje hvale neki Nikoličiusa. Zar nije sumnjivo da kada su Litavci došli u Goricu da se o njima pisalo o "ljudima sumnjivoga i nepoznatog fonda" iz Litve. Sada odjednom kada su u Hajduku nitko nije sumnjiv i nepoznat. Poštenjačine iz Litve. Nemojte me je...
  • Mrvica
    3.3k

    Istina da, Dildo Bagg.. ovaj Frodo Baggins se bori protiv zla.
  • Keyser Soze
    8.2k
    wmcr9681lijzwz7j.jpeg

    blaženo hrvatsko novinarstvo, Ćorluka nikad nije igrao u Cityu...
  • SAS1987
    13.5k
    Ćorluka nikad nije igrao u Cityunamodi grebza

    Steta jer je prema sluzbenoj stranici Dinama Corluka tada bio veliki navijac Manchestra. Uniteda, mislim Citya.

    Tko kuzi, kuzi, tko ne kuzi nek pita :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Naši novinari City očito doživljavaju otkad su ih kupili Arapi, prije nisu bili zanimljivi, a Ćorluka je u tom trenutku prodan Tottenhamu.
  • Jaro
    5.6k
    to je to, nogomet opcenito je nastao dolaskom CR u Real i radjanjem "velikog rivalstva" s Messijem. City je nastao dolaskom Arapa, bas kao PSG, a Chelsea nije postojao prije Abramovica.
  • Oluja
    3.7k
    Net.hr
    Jeziva slika snimljena na utakmici Dinama. Pogledajte s kakvom je zastrašujućom maskom došao BBB-ovac - No, nama je najviše zapeo za oko jedan pripadnik BBB-a koji je došao s fantomkom, baš je djelovao nekako zastrašujuće i jezivo.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Naslov članka: Dobre vijesti za Hajduk: Vitoria Guimaraes prodaje dva najbolja igrača

    Tekst: Otprije je već poznato da je Almeida na meti Porta, a čini se da je i Semedo. Međutim, obojica će igrati i uzvrat 2. pretkola KL s Puškaš Akademijom (slavlje Portugalaca 3:0 u prvom susretu), a ako prođu i protiv Hajduka.Ostat će obojica u klubu po potrebi sve do konca kolovoza kako bi se pokušao izboriti ulazak u grupnu fazu natjecanja.

    Jedna i jedina Slobodna Dalmacija :lol:
    Dobre vijesti za tovariju ali onda ipak ostaju u klubu do kraja kvalifikacija
    Kak je onda to tocno dobra vijesti :roll:
  • Ali
    1.9k
    sawzazvigxq5wjdh.jpg

    By Stjepan Meles, SN

    Dakle to kaj livi skida penale kao na traci, ne treba ga na tribinu poslati u kataru, a Kalinica i Ivusica momcad..

    Tja tja... ovo guranje kroz novine postaje degutantno
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Klasični hrvatski novinari!
    Ne mogu prenijeti nekakvu vijest, bez uplitanja nekakvih svojih osobnih mišljenja.
  • Infinity
    15.2k
    Penali nemaju nikakve veze kakav si golman. Shovkovskyi je jedan od najboljih golmana po pitanju penala, pa je sjeo na klupu reprezentacije kada se pojavio Pyatov.

    Isto tako mi u ovom trenutku Ivusic djeluje kao bolje rjesenje na golu nego Livakovic, ali je i do Katra ostalo za odigrati pola sezone, pa mi je guranje i jednog i drugog na gol u Katru smijesno.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ivušić je trenutno u boljoj formi od Livakovića tako da ako i bude reprezentativna jedinica bit će zasluženo.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Sasvom legitimno, na izborniku je da odluči.
    Sasvim sigurno nije na nebitnom novinaru (ne treba puno vremena da se vidi kako je lik iz osijeka i navija za osijek) da svoje mišljenje iznosi kao činjenicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.