• Soka
    26
    Prije osam godina Dani Olmo je došao u Dinamo. Ne mogu pronaći Alačev tekst gdje se posprdao s tim dolaskom.
  • Soka
    26
    Matija Babić: Split za gradonačelnika ima fizičara s CERN-a, nogometni klub u vlasništvu građana i 163 tisuće stanovnika od kojih ih jedva 15 (stanovnika, ne tisuća) želi gledat Bujančeve repere.
    I kažu, Split selo? Daj bože onda da i Zagreb bude takvo selo.
    FACT:
    Udruga Naš Hajduk je vlasnik 30 posto dionica Hajduka, a Grad Split prepustio je svoj dio na upravljanje toj udruzi. Hajduk je u vlasništvu Grada Splita u preko 60 postotnom vlasništvu. Pri tome, dio svojih potraživanja Vlada je pretvorila u dionice i prebacila na upravljanje gradu, a grad opet na upravljanje tzv. udruzi.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    čitam malo portale i meni je fascinantno da magarad, čiji klub je u zadnjih par sezona ispadao iz europe od gzira uniteda i tobola, uredno smatra ždrijeb shkupi-ludogorets-maccabi/ferencvaros/bodo-glimt/trabzonspor laganicom... :rofl:

    slabo im dođe kad vide što se dobija i kako bi oni to potaracali do LP bez ikakvog problema....
    realnost - vjerojatno bi ispali od shkupija :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Dosta njih trola standardno cisto da ako ne uspijemo da si mogu u glavi izjednacit posrtaj sa svojim "uspjesima"
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nebulozno...

    dinamo je klub sa najvećim koeficijentom u tom dijelu ždrijeba za prvake (nije palo s neba, treba to nabildati do 49,500), nije dinamo izmišljao pravila natjecanja, kog bi trebali dobiti u ždrijebu, ako ne prvake makedonije, bugarske, mađarske, norveške, turske, cipra, izraela?

    najbolje da dođe prvak francuske ili italije da bi oni bili sretni :lol:

    oni sami se ne sjećaju kad su iz europe izbacili klub razine ludogoretsa, al to je lagan ždrijeb :sweat:
    taj ludogorets ima koeficijent 23,000 - oni imaju koeficijent 8,000

    poremećeno totalno!

    najbolje od svega...da oni uspiju bilo što odigrati u europi, dinamo uopće ne bi ni igrao ta pretkola ili bi se uključio u zadnjem!
  • Infinity
    15.2k
    Jedan Salzburg je nakon dolaska Red Bulla DESET puta igrao kvalifikacije za Ligu prvaka i ispadao u istim DESET puta. Toliko je 'lako' proci te kvalifikacije. Prvi put kada je Salzburg uspio uci u grupu je sezona 19/20 kada je nas prvak Austrije isao direktno u grupnu fazu LP.

    Tovari jednom usli u LP u doba kad su to igrali smo prvaci i kad je u kvalifikacijama trebalo izbaciti jedan jedini klub. Od tad nisu napredovali, a misle da i ostali stangiraju ili opadaju poput njih. Oni bi bili nenositelj u drugom pretkolu i ne vidim nositelja kojeg bi oni lagano prosli, osim Pyunika koji je tu 'zalutao' nakon sto su izbacili Cluja.

    Ruku u vatru dajem da niti jedan klub u Hrvatskoj ne bi prosao Shkupi, Ludogorets i nekog od mogucih iz play offa. Samo Dinamo to moze proci, a i to nije zicer. Naravno da pojedinacno gledano to izgleda realno za proci, al realna je i kvota 1.40, pa kad ih bacis 20 na listic padnes tri.

    Neki ne shvacaju da je igranje s drugim prvakom puno teze od neprvaka nekih 'jacih' liga. Ja bi sutra radije igrao s tom Vitorijom nego s Ludogoretsom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jedan Salzburg je nakon dolaska Red Bulla DESET puta igrao kvalifikacije za Ligu prvaka i ispadao u istim DESET puta. Toliko je 'lako' proci te kvalifikacije. Prvi put kada je Salzburg uspio uci u grupu je sezona 19/20 kada je nas prvak Austrije isao direktno u grupnu fazu LP.Infinity

    mislim da je dinamo najuspješniji klub u kvalifikacijama za LP i to ono, poprilično najuspješniji.
    možda se eventualno celtic može usporediti...a koliko puta je dinamo uspio proći cijeli put, možda 5-6 puta?
  • Infinity
    15.2k
    6

    Taman radim na statistici od sezone 09/10 kada je uveden sistem da prvaci i neprvaci igraju odvojeno. Zanima me uspjesnost svih klubova.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    znači, cca polovičan uspjeh - a ponavljam, mislim da je dinamo najuspješniji i klub sa najviše nastupa u tom dijelu ždrijeba.
  • Infinity
    15.2k
    Nisam sve obradio, al kladio bih se onako iz glave da nitko nema vise od 7-8. Upitno je koliko uopce nastupa imaju Olympiakos, Celtic i slicni s obzirom da su znali ici i direktno. Al eto imas jedan RBS koji je kvalifikacije prosao tek jednom ako se ne varam, a i to nakon sto su ranije taj teret skinuli direktnim plasmanom u grupnu fazu.
  • Crusades1986
    9.5k
    bocrsk5x08q4a9aw.jpg

    Naravno, komentar se odnosi na 30. momčad Europe (ili na kojem smo točno mjestu već)... niste se prevarili. Direktno se eminentnog nogometnog portala "nogometplus.net"
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Strašno šta ljudi su u stanju sve izjavit. Al i dalje mi je najbolja “ Šta će nam Konf. liga.Dobili smo Dinamo u ligi a Dinamo igra Europsku, možemo i mi onda”
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Sad sam baš pogledao, hajduk je zadnji put izbacio klub sa koeficijentom preko 20,000 prije ravno 12 godina, točnije 2010 godine i to je bio dinamo bukurešt! To je sezona u kojoj su se dočepali skupina preko Rumunja od kojih jedan klub više ne postoji (unirea), a dinamo bukurešt je drugoligaš.

    Od tad, klub sa najvećim koeficijentom koji su izbacili je bila ukrajinska oleksandrija sa koeficijentom 8,796. Ukupno su u tih 12 godina izbacili 13 suparnika, čiji je prosječni europski koeficijent bio svega 4,444. Od tih 13 prolazaka, svega 4 puta su pobjedili protivnika u obje utakmice.

    Znači, dinamo ima lagan ždrijeb, a kojim bi se oni poigrali i dočepali LP, a ovo je popis klubova koje je hajduk izbacio u zadnjih 12 godina, elitno društvo, nema što! Ponavljam, tih 12 godina je vremenski period od kad su izbacili nekoga europske vrijednosti slične današnjem ludogoretsu do danas!

    slika.png

    Imaju li oni uopće mozak?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Tudi covik nikad nece znat..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.